Темата е заключена
Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Note 22 Ultra - може да се появи още през декември 2021 г.

Преподписах през Виваком, само се чудя тези ЕОН пакети и другите неща, които са 0лв за 3м, а после доста вдигат цената, ще мога ли да ги откажа, нито ще се ползват нито ми трябват, но нямаше опция да ги махна?
Аксесоари

(2022-02-10, 08:28:14)Dowper написа:  Преподписах през Виваком, само се чудя тези ЕОН пакети и другите неща, които са 0лв за 3м, а после доста вдигат цената, ще мога ли да ги откажа, нито ще се ползват нито ми трябват, но нямаше опция да ги махна?

Автоматично май ги спират, ако решиш после почваш да си плащаш вече абонамента.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

[-] 1 потребител изказва благодарност на Pelikana за това мнение:
  • Dowper

(2022-02-10, 09:05:35)Pelikana написа:  Автоматично май ги спират, ако решиш после почваш да си плащаш вече абонамента.

Благодаря за информацията, ако е така ще е супер. Иначе взех 8гб 128, сегашния ми LG G6 е с 4 рам и като цяло нямам оплаквания, ще премина на 8, устройва ме. Само сториджа ме притеснява леко, но при разлика 230лв отгоре рискувах с по-малкото памет. 1800лв с 25лв план за флагман е страхотна цена, то само слушалките са 200лв, което прави телефона още по-изгоден. Чакаме да видим и кога ще ги разпратят, за Ултрата уж пише, че даже и преди 25-ти ще започнат, да видим.

След 25ти Февруари ще е. И предходни години се чуваше, че ще ги получим по-рано от обявената дата, но никога не се е случвало.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 

Има вече и темичка за преброяване на собствениците в раздел Други на Самсунг, отбележете се. Smile

При теленор има само 12/256 варианта ,така че няма за какво да се чудим Smile .
[-] 2 потребители изказват благодарност на martoo за това мнение:
  • ickopicko, OliQueenBG

Айде и аз преподписах. С план 33 лева на месец, при неограничен интернет на максимална скорост, взимам телефона за 1909 лева кеш- 12/256.

SAMSUNG S24 Ultra Black, 512GB
[-] 1 потребител изказва благодарност на ickopicko за това мнение:
  • OliQueenBG

И аз на същата цена го взимам .

Теленор стартира предварителните поръчки на новите флагман модели на Samsung – смартфоните от Galaxy S22 серията и таблетите от серията Tab S8.

https://www.telenor.bg/samsung-galaxy-s2...er-btn3-bg

 

Миналата година преподписах договора с Теленор, но не се възползвах да взема устройство. Дали някой знае, ще мога ли сега да се възползвам и да взема ултрата на преордър без да преподписвам на ново, защото се договорих на добри условия? През сайта нямам такава опция, трябва да избера нов план.

(2022-02-10, 10:29:35)niksata91_09 написа:  Миналата година преподписах договора с Теленор, но не се възползвах да взема устройство. Дали някой знае, ще мога ли сега да се възползвам и да взема ултрата на преордър без да преподписвам на ново, защото се договорих на добри условия? През сайта нямам такава опция, трябва да избера нов план.

Няма да стане без ново преподписване.

(2022-02-10, 10:31:40)Dowper написа:  Няма да стане без ново преподписване.

Когато се договарях по телефона с оператор изрично ги питах и ми потвърдиха, че ще мога да взема апарат на по-късен етап, но сега през сайта не става без преподписване, явно ще трябва да ходя на място или да звъня на оператор.

(2022-02-10, 10:36:28)niksata91_09 написа:  Когато се договарях по телефона с оператор изрично ги питах и ми потвърдиха, че ще мога да взема апарат на по-късен етап, но сега през сайта не става без преподписване, явно ще трябва да ходя на място или да звъня на оператор.

Има някакъв срок, поне при А1 е до 6 месеца след преподписването, при Теленор не знам, но не вярвам да е цяла година. Попитай ги най-добре.

За новата серия Samsung Galaxy S22 Google въвежда няколко ексклузивни функционалности за Android, така например в Google Duo потребителите могат да използват нова опция за съвместна работа чрез споделяне в реално време. Собствениците на новите устройства могат да използват приложението за споделяне на информация от поддържани приложения на Samsung, включително Notes и Gallery. Ще е възможно и съвместно гледане на клипове в YouTube, разглеждане на Google Maps и т.н.

https://www.androidauthority.com/samsung...s-3104766/

 

Най ми е смешно  Big Grin преподписването при операторите при всякакви условия без значение дали ще се ползва всичко от скъпият план само и само да се вземе телефона.Като се сложи цената от непотребният план който след като изтече става още по скъп , цената на телефона става безумна Bu .

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
[-] 1 потребител изказва благодарност на foxhd за това мнение:
  • greenandroid

(2022-02-10, 11:06:08)foxhd написа:  Най ми е смешно  Big Grin преподписването при операторите при всякакви условия без значение дали ще се ползва всичко от скъпият план само и само да се вземе телефона.Като се сложи цената от непотребният план който след като изтече става още по скъп , цената на телефона става безумна Bu .

Не знам дали си обърнал внимание, но 20-левовите тарифни планове при операторите са с МБ в диапазона от 500 до 700. Така, че ако не планираш да ползваш Нокия с фенерче, опасявам се, че ще се наложи да минеш на 30 лева.
[-] 3 потребители изказват благодарност на profile7 за това мнение:
  • Dowper, ickopicko, OliQueenBG

(2022-02-10, 09:49:09)ickopicko написа:  Айде и аз преподписах. С план 33 лева на месец, при неограничен интернет на максимална скорост, взимам телефона за 1909 лева кеш- 12/256.

Това на теленор ли? 
Учуден съм, ако да, понеже техните безлимитни планове са май към 40лв, поне по това което гледах онлайн.
Не знам, дали сте си направили проверка, но аз да и във виваком в магазин един план го дават за 34лв и примерно устройство към него за 800лв
Онлайн плана е 36лв, но същото устройството е 750лв. Или излиза 1:1, но трябва да се гледа всеки план и телефон поотделно, за да няма набутване

В случая аз подписах онлайн на 36лв ( план, който в офис ми го дават на 33-34 не помня), но телефона 128/8 ми излиза 1700лв при плащане в кеш.
[-] 2 потребители изказват благодарност на rumo за това мнение:
  • Dowper, milss

Много добре го е описал колегата над мен . Аз преподписах на 30лв всичко неограничено ,което ме устройва супер ,и без това трябва са си сменя плана и защо да не се възползвам да купя телефона с едно 700лв надолу от цената му ?
[-] 1 потребител изказва благодарност на martoo за това мнение:
  • Dowper

(2022-02-10, 11:17:21)profile7 написа:  Не знам дали си обърнал внимание, но 20-левовите тарифни планове при операторите са с МБ в диапазона от 500 до 700. Така, че ако не планираш да ползваш Нокия с фенерче, опасявам се, че ще се наложи да минеш на 30 лева.

Това е ясно и колкото и да е смешно  Big Grin преди година преминах на предплатена карта , от която съм супер доволен .Последните пет телефона съм ги купил от Амазон и винаги са били на по добра цена от операторската.Да няма да имам веднага след излизането поледният модел но това за мен е без значение , важно е да не ставам спонсор с изкуствено надути цени.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
[-] 1 потребител изказва благодарност на foxhd за това мнение:
  • greenandroid

Аз не ставам спонсор, майка ми и изтече договора есента и я помолих да изчака с преподписването, за да взема именно С22 Ултра. Плана е 25лв с неограничени минути за 2г и доста мегабайти, а на нея това и трябва, така че реално ще се използва плана по предназначение. По-евтин вече няма как, такива са цените. Аз лично имам служебна сметка с минути и интернет и личната ми е предплатена на А1, която ми е достатъчна, добавям си МБ и минути, които се натрупват при презареждане, та ми излиза доста изгодно. И няма как от какъвто и да е сайт да е по-евтино от офертите с договор, може би след половин-една година и да се доближат цените, но в близко бъдеще не.

(2022-02-10, 11:47:47)Dowper написа:  Аз не ставам спонсор, майка ми и изтече договора есента и я помолих да изчака с преподписването, за да взема именно С22 Ултра. Плана е 25лв с неограничени минути за 2г и доста мегабайти, а на нея това и трябва, така че реално ще се използва плана по предназначение. По-евтин вече няма как, такива са цените. Аз лично имам служебна сметка с минути и интернет и личната ми е предплатена на А1, която ми е достатъчна, добавям си МБ и минути, които се натрупват при презареждане, та ми излиза доста изгодно. И няма как от какъвто и да е сайт да е по-евтино от офертите с договор, може би след половин-една година и да се доближат цените, но в близко бъдеще не.

Говорим за масовият случай , изключения винаги има.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+

(2022-02-10, 11:36:46)foxhd написа:  Това е ясно и колкото и да е смешно  Big Grin преди година преминах на предплатена карта , от която съм супер доволен .Последните пет телефона съм ги купил от Амазон и винаги са били на по добра цена от операторската.Да няма да имам веднага след излизането поледният модел но това за мен е без значение , важно е да не ставам спонсор с изкуствено надути цени.

Апропо, при договор от средно ~30 лв се получава субсидия от около 670лв за 256 или 512гб версия на Ултрата, което въобще не е малко. Аз лично очаквах сумата да е около 400.
[-] 2 потребители изказват благодарност на profile7 за това мнение:
  • Dowper, OliQueenBG

На Теленор за 30 лева ми предложиха неограничени минути и интернет. Не смятам, че съм станал спонсор на оператора тъй като дори когато бях с 30ГБ интернет все не ми стигаше. А телефоните винаги съм си ги купувал на pre-order така, че не чакам за онлайн оферти. А и в крайна сметка на хората на които са им скъпи флагманите винаги може да изберат нещо от средния клас. Не е задължително всеки да ползва флагман, те са по-скоро за феновете като нас, а не за масовия потребител.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
[-] 3 потребители изказват благодарност на OliQueenBG за това мнение:
  • divna, Dowper, martoo

(2022-02-10, 12:50:36)OliQueenBG написа:  На Теленор за 30 лева ми предложиха неограничени минути и интернет. Не смятам, че съм станал спонсор на оператора тъй като дори когато бях с 30ГБ интернет все не ми стигаше. А телефоните винаги съм си ги купувал на pre-order така, че не чакам за онлайн оферти. А и в крайна сметка на хората на които са им скъпи флагманите винаги може да изберат нещо от средния клас. Не е задължително всеки да ползва флагман, те са по-скоро за феновете като нас, а не за масовия потребител.

Много вярно . Аз от няколко дни ползвам един A52s ,след като си продадох Ултрата, разбира се ,че има разлика ама чак пък да не  можеш да свикнеш със среден клас . Ако не е този "гъдел" да пробваш най-новото и напомпано устройство  ,което е излезнало на пазара ,без проблем мога да си карам със среден клас апарат.
[-] 3 потребители изказват благодарност на martoo за това мнение:
  • divna, greenandroid, OliQueenBG

Ще ми е интересно на какви цени ще се появи серията на вторичния пазар или в OLX например.

 
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)