Темата е заключена
Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Note 22 Ultra - може да се появи още през декември 2021 г.

(2022-02-11, 08:52:44)100 написа:  Излезнаха тестове и май 2200 ще да е добре - на антуту е чист кантар с Gen 1, а спрямо миналогодишния 2100 на Gpu-то е чувствително по-добре 400к на антуту. По-важното - на стрес тест направо убива 2100, което е абсолютна изненада 70 към 60% като тротълинга е права леко наклонена линия.
Другото което се вижда е че ултрата ще е 1-2градуса напред, явно големия корпус...

Между другото към поръчалите, през сайта или в офис на оператора правите преордъра? Ако е в офиса плаща ли се предварително?

От сайтът на Теленор

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Аксесоари

Преордърите през сайта на Теленор само с преподписване май стават, с текущия план не ми позволява. Имам да взимам устройство от миналата година, понеже тогава преподписах на добри условия и не ми се иска да вдигам таксата, но след обяд ще мина през офис да ги попитам дали мога да се възползвам и ще върна информация.
[-] 1 потребител изказва благодарност на niksata91_09 за това мнение:
  • OliQueenBG

(2022-02-11, 09:41:38)niksata91_09 написа:  Преордърите през сайта на Теленор само с преподписване май стават, с текущия план не ми позволява. Имам да взимам устройство от миналата година, понеже тогава преподписах на добри условия и не ми се иска да вдигам таксата, но след обяд ще мина през офис да ги попитам дали мога да се възползвам и ще върна информация.

Разбира се че само с преподписване на по висока  такса , за  ви дадът евтин телефон Big Grin  трябва да ви вържат за нови 24 м.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+

(2022-02-11, 09:47:00)foxhd написа:  Разбира се че само с преподписване на по висока  такса , за  ви дадът евтин телефон Big Grin  трябва да ви вържат за нови 24 м.

Така си е, в случая имам опция с 5лв по-скъп и разликата е малко повече MB, които не ми трябват.

През оператор някой пробвал ли е да поръча и да се спазари за по-добър план?  Big Grin

През оператор със запазване на плана е 2250лв в А1. С нов договор е 2000 някъде на 35лв.
Разликата с преподписване (последните 3 месеца оот договора) и нов довор е доста голяма. Ако смяня оператора и си пусна нов номер ще ми излезе почти същото Smile

Все пак, в офис или през сайта плаща ли се нещо предварително? За в брой става дума.

Много скъпо излиза в А1 ,при Теленор с план от 30лв излиза 1909лв . От Теленор винаги си го поръчвам в офиса на куриера и за 5 минути се оправям , а не да ги чакам по 1 час в магазина .....
[-] 1 потребител изказва благодарност на martoo за това мнение:
  • OliQueenBG

Тест на камерата https://www.youtube.com/watch?v=2Pomnipfm14

Huawei P30

(2022-02-11, 11:00:15)martoo написа:  Много скъпо излиза в А1 ,при Теленор с план от 30лв излиза 1909лв . От Теленор винаги си го поръчвам в офиса на куриера и за 5 минути се оправям , а не да ги чакам по 1 час в магазина .....

На мен в Теленор през сайта имам опция за 31лв на 1980лв, 1909 лв е при 39.99лв тарифа. Тези 30лв план и 1909лв през оператор ли са договорени, изглежда най-изгодно, но го нямам като опция?

Иначе изгледах няколко ревюта на камерата, изглежда наистина подобрена спрямо S21 Ultra. При мен, идвайки от S10+ всичко ще е голям ъпгрейд.

Като си влезна в профила на сайта им ,ми излиза специални предложения ,и имам 3 оферти със звездичка уж намалени планове .30лв ми дава всичко неограничено и 300 мин към Европа.
[-] 3 потребители изказват благодарност на martoo за това мнение:
  • Dowper, niksata91_09, OliQueenBG

(2022-02-11, 11:13:30)martoo написа:  Като си влезна в профила на сайта им ,ми излиза специални предложения ,и имам 3 оферти със звездичка уж намалени планове .30лв ми дава всичко неограничено и 300 мин към Европа.

Аз имам само две специални оферти със звездичка - на 31 и 33лв за 1980 телефон, като разликата им е само в МВ, неограничени са само разговорите и 200мин към Европа.

И на Виваком няма наличности.

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk

(2022-02-11, 11:10:21)niksata91_09 написа:  На мен в Теленор през сайта имам опция за 31лв на 1980лв, 1909 лв е при 39.99лв тарифа. Тези 30лв план и 1909лв през оператор ли са договорени, изглежда най-изгодно, но го нямам като опция?

Иначе изгледах няколко ревюта на камерата, изглежда наистина подобрена спрямо S21 Ultra. При мен, идвайки от S10+ всичко ще е голям ъпгрейд.

Няма да е голям ъпгрейд от S10+ това е телефона с перфектни размери и не е много далече от новият .Ако не беше износването на батерията никога не бих го сменил , разликата не е в полза на новите модели.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
[-] 1 потребител изказва благодарност на foxhd за това мнение:
  • greenandroid

(2022-02-10, 20:04:26)solo5 написа:  Твоят Ноут можеш да го ползваш още поне 2 години
и да ти върви всичко. Ако беше с уиндоус щеше да си качваш най-новата версия и да си свиркаш :-)
Ама Андроид са ти спрели поддръжката и те чакат да се наредиш за новия

Това какво общо има?
Старите са си стари, Ноут 10 получи Андроид 12-доволен съм, не ми трябва и Андроид 13 на телефон от 2019та.
Въпросът е друг, какво ново се предлага в новият модел. Аз виждам само "даунграунд" , а не ъпдейт, искат 2500лв за новият модел, няма проблеми, но освен един процесор с 10% по-силен какво още има?

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • greenandroid

А къде видя "даунграунд", като изключим най-малката версия на апарата?

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk
[-] 3 потребители изказват благодарност на ivanov_km за това мнение:
  • Dowper, OliQueenBG, TNTKZ

(2022-02-11, 11:13:30)martoo написа:  Като си влезна в профила на сайта им ,ми излиза специални предложения ,и имам 3 оферти със звездичка уж намалени планове .30лв ми дава всичко неограничено и 300 мин към Европа.
И аз поднових на същата оферта от профила. По същият начин имах 3 оферти със звездичка пред тях.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
[-] 1 потребител изказва благодарност на OliQueenBG за това мнение:
  • martoo

А1 дават едно зарядно в повече както миналата година.
Да попитам пак, някой да е направил предварителна поръчка в офис на оператор?

(2022-02-11, 11:45:03)Victormihov написа:  Това какво общо има?
Старите са си стари, Ноут 10 получи Андроид 12-доволен съм, не ми трябва и Андроид 13 на телефон от 2019та.
Въпросът е друг, какво ново се предлага в новият модел. Аз виждам само "даунграунд" , а не ъпдейт, искат 2500лв за новият модел, няма проблеми, но освен един процесор с 10% по-силен какво още има?

Камери
Батерия
Дисплей 1-120хц + 1750 нита яркост
Писалка
Поддръжка - 4 години  до А16
5Г мрежи
Бързо зареждане
Стъклено покритие

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
[-] 1 потребител изказва благодарност на TNTKZ за това мнение:
  • Victormihov

До колкото видях,при руснаците,няма фабричен протектор.

Huawei P30

(2022-02-11, 12:19:00)DoryanY написа:  До колкото видях,при руснаците,няма фабричен протектор.
Ей това е много лоша новина...с тия извити дисплеи нищо не става после. А статистически не са особено безопасни при изпускане и дори в джоба.

Така е,може би има причина да не слагат протектор,в този клип на 9.34 мин. https://www.youtube.com/watch?v=kfWVrWgeNDY

Huawei P30

в шоурума на самсунг в парадайс ми твърдяха, че си има фабричен протектор

Според мен има фабричен протектор ,в YouTube на няколко видеа го отлепват.

Отлепят някакво фолио, което си има стърчаща част за отлепяне. За съжаление май се очертва, че няма да има или аз поне не виждам на близките кадри от разопаковането. Дисплея ще е около 1000лв предполагам Smile

(2022-02-11, 13:26:55)100 написа:  Отлепят някакво фолио, което си има стърчаща част за отлепяне. За съжаление май се очертва, че няма да има или аз поне не виждам на близките кадри от разопаковането. Дисплея ще е около 1000лв предполагам Smile

Така е, във всички видеа, които гледах отлепят някакво транспортно фолио с ръбче за отлепяне, а отдолу не виждам да има друго, около селфи камерата се забелязва по принцип.
Дано от Самсунг пуснат оригинално фолио, че със стъклата си е филм.

Ако има протектор залепен , няма транспортно фолио отгоре . Значи е ясно няма протектор, те зарядното махнаха ,слушалките махнаха ,да почнат и без кутии да ги дават в едно пликчеSmile .
[-] 1 потребител изказва благодарност на martoo за това мнение:
  • greenandroid
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)