Темата е заключена
Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Note 22 Ultra - може да се появи още през декември 2021 г.

От Теленор ми изпратиха телефона, има шанс Понеделник или Вторник да е ори мен. Поръчката е направена на 9ти веднага след премиерата.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
[-] 2 потребители изказват благодарност на OliQueenBG за това мнение:
  • Dowper, martoo
Аксесоари

(2022-02-11, 13:41:27)martoo написа:  Ако има протектор залепен , няма транспортно фолио отгоре . Значи е ясно няма протектор, 
Имам бегли спомени, че S21 имаше и протектор и фолио. Но тук нищо чудно да се решили да спестят още 20 цента и да поизкарат от оригинални протектори на тройна цена. За нас цената няма значение, но аз лично няма как да търпя балончета и полуразлепени краища, които са доста вероятни. Имах един телефон преди време, на който беше невъзможно да му се залепи протектор без да има въздух някъде, перфектен дизплей, но все едно имаше някаква неравност и съклен протектор е мисията нвъзможна. На старите самсунги с извити диспплей слагаш поредния и с късмет ако изкара месец.
Не е приятно постояно да се пази и да не можеш да слагаш неща в джоба или над телефона.

(2022-02-11, 14:08:15)OliQueenBG написа:  От Теленор ми изпратиха телефона, има шанс Понеделник или Вторник да е ори мен. Поръчката е направена на 9ти веднага след премиерата.

По телефона ли се свързаха с теб ?

Статуса на поръчката ми се промени на изпратена, но като проверих само са създали товарителница и може да не го изпратят скоро.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
[-] 3 потребители изказват благодарност на OliQueenBG за това мнение:
  • Dowper, milss, TNTKZ

Гледайте сеага аз в какъв филм се вкарах с тия тъпа...ри от вивиком
бях направил предварителна поръчка още на 9 ти за ултрата + договор за 36лв. До днес бях в карантина и днес влезнах в офис да си подновя друг изтекъл договор. Питах ги и затова, дали при тях можех да поръчам ултрата и на каква цена с унлимитед 50.
казаха, че съм щял да го взема на същата цена от 1700лв, но с договор на 32лв.
А викам що ще ме цакат онлайн с 4лв....и ме посъветваха щом не съм се разписал още да го прекратя онлайн и да сключа там.

Хубаво...звъннах направих една разпраивя, защо ме цакат като лоялен клиент от 10г с цели 4лв....мълчание и казаха да си го рзваля сам през приложението. Влезнах в телефона...рових, рових намерих от къде да го канселирам.

След като го развалих с тяхно любезно съдействие...и почнахме да сключваме новият нещо се пръснаха, говориха по едни телефони и праиха една нова да ми кажа да дойда на 25 и тогава да го сключа!
Ама как на 25, като тогава цените няма да са същите бе мойто момиче..А никъде не пишело, че няма да са същите,!? Ами слушалки ще ми дадете ли....Ами каквото дойде в магазина това!
За едните 20лв, който сигурно взимат ми развалиха договора и не можаха да ме излъжат с цената за телефона за новият, макар че се опитаха сериозно,,,, как ги държат такива да лъжат само дядовците.

Добре, че навреме дойде една анкета да им пиша фийдбек...та ги наредих.
Сега съм решен да местя договора към друг оператор.

Я кажете къде я има най-малката версия 8/128 и какви са плановете за безлимитен нет и минути ако има разлика и с пренос на номер. Теленор, мтел няма значение.
Има ли смисъл да се ходи в офис и по-различни оферти ли дават, ако се мести номер?
Ще им развалям монопола на тия, като са тъпи. 10г плащам по 160-170 на месец, време е една част да я давам другаде Sad
[-] 2 потребители изказват благодарност на rumo за това мнение:
  • divna, OliQueenBG

Като пристигне при някои да пише има ли, няма ли и ще е ясно
[-] 1 потребител изказва благодарност на juventusarl за това мнение:
  • OliQueenBG

(2022-02-11, 14:08:15)OliQueenBG написа:  От Теленор ми изпратиха телефона, има шанс Понеделник или Вторник да е ори мен. Поръчката е направена на 9ти веднага след премиерата.

И моят е изпратен по куриер от Теленор е, поръчан на 9-ти

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
[-] 1 потребител изказва благодарност на TNTKZ за това мнение:
  • Dowper

Ще взема и аз да поръчам онлайн, в офисите май има опцията да дойдат по-малко аксесоари и ако си платил предварително ще е кофти...
Не съм убеден дали се праща предварително когато е поръчан в офис? Това очевидно променя всичко.

Капарото е висша форма на доверие

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128

В Теленор се появи версията с по-малко памет 8/128 GB, но без слушалките, само на картинката ги има, при добавяне никъде не пише, че са включени като подарък, в количката ги няма. Дано да е някакъв временен бъг, защото яко цакат така.

Не, знам но аз реших в крайна сметка да поръчам онлайн от А1. Миналата година и без това от там ми пращаха слушалките, а телефона го взех от офис.
Черен 256 се спрях...дано стигат, 128 не ми достигат с едни 20-30 средно. Добавих и някакъв прозрачен протектор, дано става за нещо тъй като от снимките не се разбира.

Може да се окаже че и камерите не са чак толкова добри колкото се рекламира Big Grin .

https://www.sammobile.com/news/galaxy-s2...ce=ixbtcom

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+

Да, камерата е ужасна, процесора грее като печка и е адски бавен и интерфейса е лагав. Радвай се, че не си се "набутал" като нас Wink

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
[-] 5 потребители изказват благодарност на OliQueenBG за това мнение:
  • Dowper, martoo, milss, Pelikana, TNTKZ

Това с камерите са някакви тотални глупости, има 3-4 ревюта вече където се вижда сравнение с с21 и разликата е прекалено добре за да е истина даже.
Зоом камерата особено на тъмно се вижда, че е много по-добре. А основния сензор е 108мп но по-големи пиксели + възможностите на новия чоп и софтуера. Навсякъде като кажат едно и също било от миналата година...кое е едно и също като единствената камера от миналата година е 12мп широкоъгълната??
Дори надеждни източници продългават да пишат за основната камера, че нямало никаква разлика, нищо че сензора е съвсем друг...

Аз поръчах след това ревю - https://youtu.be/D5tTOuiJYKU
[-] 2 потребители изказват благодарност на 100 за това мнение:
  • Dowper, OliQueenBG

За момента до колкото и аз гледах, 100% от ревютата, които гледах около 5 на топ ревюъри всички бяха на едно мнение, че камерите на 22-ката е изключително подобрена сравнено с 21-цата. И по кадрите които показваха, ако са наистина такива то определено има доста голяма разлика. Но колегите ще споделят като го имат в ръце какво е положението. Big Grin

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

[-] 1 потребител изказва благодарност на Pelikana за това мнение:
  • Dowper

Едно видео за всички, които съжаляват че нямаме SD Gen1 в Европа - https://www.youtube.com/watch?v=8NJ9j2DrU5c

40 кадъра на Genshin Impact, което е релано дъното за такъв клас телефон. Това, което вече е почти сигурно тази година, е че Самсунг са орязали всичко много сериозно за да не грее. Същия gen 1 в други телефони се представя много по-добре.
Общо взето миналогидишната история на нов глас - Самсунг са най-студени и най-бавни, поне за гейминг. Това е и добре и зле.

Игри не ме вълнуват, има си геймърски телефони бол

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
[-] 2 потребители изказват благодарност на TNTKZ за това мнение:
  • Dowper, sapiora

(2022-02-11, 14:24:01)100 написа:  Имам бегли спомени, че S21 имаше и протектор и фолио. Но тук нищо чудно да се решили да спестят още 20 цента и да поизкарат от оригинални протектори на тройна цена. За нас цената няма значение, но аз лично няма как да търпя балончета и полуразлепени краища, които са доста вероятни. Имах един телефон преди време, на който беше невъзможно да му се залепи протектор без да има въздух някъде, перфектен дизплей, но все едно имаше някаква неравност и съклен протектор е мисията нвъзможна. На старите самсунги с извити диспплей слагаш поредния и с късмет ако изкара месец.
Не е приятно постояно да се пази и да не можеш да слагаш неща в джоба или над телефона.

Съмнява ме да е без протектор, но сега имат машинки за поставяне на протектори, ако е нужно.

Над силата е само умението да я владеем!

Има развитие по пратката ми вече е в офиса на куриера. Май наистина тази година ще си получим телефоните по-рано.


Прикачени файлове
.jpg aaaaaaaaa.JPG Размер: 23.36 KB  Сваляния: 144

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
[-] 1 потребител изказва благодарност на OliQueenBG за това мнение:
  • Dowper

(2022-02-11, 19:25:56)divna написа:  Съмнява ме да е без протектор, но сега имат машинки за поставяне на протектори, ако е нужно.

Къде предлагат поставяне с машинка? Или имаш предвид фабрично? Сещам се, че имам едно Xiаomi със страшно криво сложен фабричен протектор Smile

Да споделя и едно доса разочароващо ревю на камерата - https://www.youtube.com/watch?v=BjS7NG4UwRo

Зоом - ок, нощни - ок, през деня ужасен овършарпенинг и контраст. Жалко, че пак ще се молим на ъпдейти...

с кой доставчик работят Теленор, може ли плащане с карта при доставка

PHONE: Samsung Galaxy S10+

(2022-02-11, 19:55:40)100 написа:  Къде предлагат поставяне с машинка? Или имаш предвид фабрично? Сещам се, че имам едно Xiаomi със страшно криво сложен фабричен протектор Smile

Да споделя и едно доса разочароващо ревю на камерата - https://www.youtube.com/watch?v=BjS7NG4UwRo

Зоом - ок, нощни - ок, през деня ужасен овършарпенинг и контраст. Жалко, че пак ще се молим на ъпдейти...

В магазина на Самсунг в Парадайс. Може и в Дъ Мол да има, там по-рядко минавам.

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 2 потребители изказват благодарност на divna за това мнение:
  • 100, Dowper

(2022-02-11, 19:55:40)100 написа:  Къде предлагат поставяне с машинка?..
В Citytel също отскоро предлагат подобна опция.

 

Въпросът е дали така сложено фолиото няма да се разлепва от калъфите, защото аз съм сега с п40 про и фабричния нямаше никакъв проблем с различни марки калъфи, но щом го махнах се започна проблема и трябвашв да сменя 3 броя, за да не го разлвпват калъфите, но пък покривя само издадената част на екрана и то не цялата!

ето едно ревю, според което процесора не е толкова зле

https://m.youtube.com/watch?time_continu...e=emb_logo

(2022-02-11, 19:57:00)vencoi написа:  с кой доставчик работят Теленор, може ли плащане с карта при доставка

При доставка само в брой. Голямо неудобство е, но
компанията е Европът и не е стигнала до това ниво.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tonus за това мнение:
  • OliQueenBG
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)