Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi note 10 Pro проблем с батерията
#26

(2021-11-09, 21:15:33)suffer написа:  То е системно. Пак ще си тръгне.
Google maps, google files, които при мен също са системни приложения, както и и още 1-2 са ми изключени от 2 месеца - още не тръгнали.

 
Цитирай
Аксесоари
#27

А Google maps и google files можеш ли да ги деинсталираш? Системните не можеш.
Цитирай
#28

Можеш да ги забраниш само. Според мен системните си ги вика андроида като пич. Особено като са свързани със статистика.
Както и да е. Ако форс стоп го спира завинаги - супер. Но аз бих се доверил на спиране от настройките на приложението в менюто на телефона, като му орежа и достъпа до данните за употреба.
Цитирай
#29

В общата тема за Redmi Note 10 Pro се оплаквах от същия проблем. Оказа се, че при мен е от AOD. Изключих го и направо стана нов телефон. Времето до зареждане се удвои.
Цитирай
#30

Имам проблем с батерията. Когато си легна и на сутринта батерията е паднала с 11 процента от какво може да е . Ако може да ми помогнете да изключа това , което изразходва батерията ще съм много благодарен.
Цитирай
#31

Провери в настройките за постоянното сканиране на Wi-Fi и Bluetooth дали са изключени.

 
Цитирай
#32

Изключил съм го
Цитирай
#33

С AOD как стоят нещата в този план?

 
Цитирай
#34

Не разбирам почти нищо и не знам какво е AOD

Всичко съм изключил от дисплея
Цитирай
#35

Always On Display - опция за получаване на информация от мобилния си телефон, без да включва напълно екрана.

 
Цитирай
#36

Като напиша дисплей в настройките и натисна постоянно включен дисплей и заключен екран всичко ми е изключено
Цитирай
#37

Някакви актуализации напоследък да са качвани в последно време на устройството?

 
Цитирай
#38

Последната ми актуализация е от 1 октомври
Цитирай
#39

Ресет правен ли е след това на устройството? Бих проверил също така и за частотата на синхронизациите на приложенията.

 
Цитирай
#40

Не е ресетван откога е купен а телефона е на 4 месеца

А синхронизацията пише че се прави автоматично
Цитирай
#41

Проблем с обхвата? Пусни една снимка да видим как стоят нещата и със сигнала на мрежата, от всичко може да е.

 
Цитирай
#42

Може ли да ми дадете някоя ваша социална мрежа защото не знам как да ви изпратя снимка
Цитирай
#43

Не ползвам такива, а скриншота на снимката може и тук. Благодаря.

 
Цитирай
#44

Не знам как се изпраща снимка

Ако изтрия фабричните настройки има ли възможност да се оправи
Цитирай
#45

(2021-12-16, 11:49:53)Bojidar03 написа:  Не знам как се изпраща снимка

Ако изтрия фабричните настройки има ли възможност да се оправи


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#46

Да, в повечето случаи връщане до заводски настройки на устройството - помага.

 
Цитирай
#47

А като върна фабричните настройки всичко ли изчезва и контакти и приложения
Цитирай
#48

Приложения, както и цялата информация, качена от потребителя след ресет се нулират, така че следва те преди това да бъдат запазени, например на PC или друго място.

 
Цитирай
#49

Аз съм със същия проблем ,нещо държи телефона постоянно събуден.Това. wifi е изключено пробвах също да спра AOD но графиката пак показва същото.Някой ако може да помогне


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#50

Спри ненужните приложения от автостарт.
Изчисти всички работещи приложения през таск мениджъра
И рестартирай телефона. Не го пипай 15на минути да видим дали ще има разлика в графиката
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)