Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Motorola Moto G60
#51

Днес поразгледах повечето модели на Motorola в Технополис.

Закупих и малко използван Motorola Edge 20 за един роднина.

Определено визуално, Edge си е на ниво. Нито G10, 30, 50, 60 или 100 ми допаднаха. Edge 20 серията е доста по-елегантна.


Изпратено от моят AC2003 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#52

Edge серията наистина е елегантна, но пък всеки телефон е за различен потребител
Аз например харесвам и G100, защото също е с добър хардуер, но и на добра цена
На визия е тухла като G9 Plus, че даже и с 2 дупки за селфи :-))
На Edge 20 Pro ще му трябва година докато падне на 800
Цитирай
#53

(2021-11-09, 22:52:28)solo5 написа:  Edge серията наистина е елегантна, но пък всеки телефон е за различен потребител
Аз например харесвам и G100, защото също е с добър хардуер, но и на добра цена
На визия е тухла като G9 Plus, че даже и с 2 дупки за селфи :-))
На Edge 20 Pro ще му тряба година докато падне на 800
Съгласен съм.

Падат им бързо цените.

Edge 20 излезе през септември на 999 лв., вече е на 845 лв.

Edge 20 Pro на 1399, сега е 1299 лв. и сигурно още ще падне.

Може би на черен петък ще спадне още.

Не знам, какво се случва с ъпдейтите на предишните Edge и Edge +. Сякаш се бавеха.

Изпратено от моят AC2003 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#54

Днес гледам в новините ,че са излезнали нови моделчета обаче процесорите са стари . G71 5G ако го пуснат за 350 лв ще е супер . Гледам че го обявават за 300 евро - 600 лв с тоя стар процесор не знам

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#55

Защо да е стар процесора? Просто е по-нисък клас, но си е нов
Snapdragon 695 5G е 6nm. Обаче камерата ще е трагедия с тази малка матрица 1/2.76"
За до 400лв най-добър избор от моторолите е G60
Иначе в Емаг днес Moto Edge 20 е 600лв, а Moto Edge 20 Pro е 1000лв
Цитирай
#56

Здравейте , вчера бях в Технополиса да разгледам какви намаления имаше . В интерес на истината Моторолите ги бяха намамлили с по 50 лв , което г/д е добре . Отидох на Шаоми щанда гледам всички Шаомита с по - 100 лв . Редми ноте 9 про от 450 на 350 го бяха свалили . Имаше и други Шаомита . Мислех за 11 лайт , но четох много лоши неща за батерията ,че едвам изкарвала до вечерта и правила по 4 часа дисплей , което е адски малко и се отказах от него . Беше на 530 лв , но уви не го взех . Разгледах и хуавей нова 9 по обстойно като сравнявах дисплеите на всички като се почне от Моторолите , Шаомититата и се стигне до Самсунг . Ами Хуавея дисплея му беше брилянтен . Тъй като Хуавея и Моторолата бяха един до друг пуснах ги и двата на еднаква светлина и смея да твърдя ,че Хуавея отвя Еджа с много . И двата модела са по 1000 лв , но Хуавея светеше като за последно . После отидох до Шаомитата и там проверих каква е работата и г/д се доближаваха до Хуавея . Вече Самсунга си беше цар , но там е Супер , тъй че е разбираемо . За 700 лв Хуавея си струва да се вземе без гоогле плей и другите недостатъци , но 1000 лв цъ .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#57

Здравейте  от два дни съм с motorola g60 .Някой знае ли дали има настройка дисплея да изгасва по време на разговор. Досега бях със samsung s7 и при допир до ухото дисплея загасваше и не беше активен, което беше супер.Засега други недостатъци не съм забелязал батерията е много добре  и издържа много.
Цитирай
#58

Да не си сложил някой неподходящ протектор на екрана?
Цитирай
#59

От Техномаркет го взех.Не мисля че е фалш.
Цитирай
#60

(2021-11-21, 14:51:10)grants написа:  Здравейте  от два дни съм с motorola g60 .Някой знае ли дали има настройка дисплея да изгасва по време на разговор. Досега бях със samsung s7 и при допир до ухото дисплея загасваше и не беше активен, което беше супер.Засега други недостатъци не съм забелязал батерията е много добре  и издържа много.

Не е до настройки, задължително трябва да гасне.
Пусни хардуерния тест и по-специално сензора за близост какъв резултат дава.
Цитирай
#61

Не реагира,ама пробвах и на друг телефон,взет по същото време от Технополис и той така.....
Цитирай
#62

Как го пробва, като телефоните в магазина нямат SIM?
Цитирай
#63

Пробвах телефона на друг човек,не съм писал ,че в магазина съм го пробвал
Цитирай
#64

И аз като го взех му сложих направо протектор от магазина,оказа се че имат само с черна рамка сложих го и край сензора за близост спря да работи и при долепяне до ухото дисплея не гаснеше.На секундата го махнах и сега чакам другия безрамков.
Цитирай
#65

(2021-11-22, 09:31:32)красис написа:  И аз като го взех му сложих направо протектор от магазина,оказа се че имат само с черна рамка сложих го и край сензора за близост спря да работи и при долепяне до ухото дисплея не гаснеше.На секундата го махнах и сега чакам другия безрамков.
Наистина и моята рамка е с черно покрая,най вероятно е от нея.Но докато не взема друг няма да го махам.Благодаря за отговора.
Цитирай
#66

И при мен е с черна рамка дисплея гасне обаче леко да отлепя или разместя телефона от ухото и се включва.Лошото е че сега прочетох каква е причината поръчал съм още два от китайците ама и те са с черна рамка  Big Grin
Цитирай
#67

(2021-11-21, 21:04:30)solo5 написа:  Да не си сложил някой неподходящ протектор на екрана?

Да се самоцитирам   Big Grin
Цитирай
#68

Смених протектора и всичко си дойде на мястото тези които ги продават в Технополис не ги бива не купувайте ,за протекторите става въпрос
Цитирай
#69

Пооръчай си с UV да видиш как е!
Цитирай
#70

Малко е кофти че няма компас, ама ще го преглътнем. А и по тестовете защо я дават че е водоустойчива , като гледам как я къпят настръхвам верно ли е това.
Цитирай
#71

(2021-11-23, 15:35:14)красис написа:  А и по тестовете защо я дават че е водоустойчива , като гледам как я къпят настръхвам верно ли е това.

Не е водоустойчива. Но и аз гледах как един индиец я потапяше смело във вода. Но той си прави тестове. После я драска с нож и т.н. Видях че едната камера се замъгли след потапяне, но телефона си работеше. Само дето не се знае кога ще се обади влагата, защото никой не е казал че водоустойчива.
Цитирай
#72

Ето това намерих. Устройството е защитено с допълнителни уплътнения за предотвратяване на повреди, причинени от прах, дъждовни капки и водни пръски
Цитирай
#73

Пичове , вчера се зарибих по едно телефонче , а именно REALME 7 PRO  . Гледах доста видеа за телефончето и се оказа голям боец . Във всички форуми го хвалят и пишат ,че нямат проблеми с него грам . Като гледам марката все повече настъпва тук в Бг и се чудя дали да не го взема като преподписвам , ако все още го има . Само ме притеснява по стария процсор нищо друго . Така като гледам Моторолата го превъзхожда с доста неща , но е по евтин . Вие какво мислите за двата модела ясно ,че Моторолата превъзхожда с някой неща Реалмито , но ми е интересно  мнението ви .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#74

Да не е лошо,а и щом на тебе ти харесва.Аз съм бил и аз с много китайчета и немога да се оплача.
Цитирай
#75

Мога да споделя бегло впечатление от Realme не 7pro а следващият модел 8pro той е с по добра камера.Телефона беше в мен точно един ден.Взех го на промоция от Техмарт за 460лв.беше намален с 100лв.След което го върнах защото в къщи установих, че е бил мостра.Това което мога да кажа е, че телефона е много компактен,лек и удобен за употреба с прекрасен амолед дисплей и брутално як Wi Fi.Софтуера му леко прилича на Хуавей доста изчистен и с много опции за настройка.Аз лично идвам от Хуавей Р9 лайт и търсех нещо подобно.Като минус мога да кажа, че някой части от менюто му не бяха преведени но най неприятното е, че няма вграден магазин за теми и тапети.Има инсталирана само една тема и няколко тапета.В тубата братушките показват как се тегли Теми но си е гимнастика.Ако това за теб не е важно телефона е топ.Снима мооого добре!!!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)