Анкета: Ще гласувате ли на изборите за партия и президент? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да, от години гласувам и сега отново
60.56%
43
60.56%
Да, попринцип не гласувам, но този път ще
15.49%
11
15.49%
Не, от години не гласувам и сега няма
16.90%
12
16.90%
Не, този път ще пропусна
5.63%
4
5.63%
Все още не мога да преценя
1.41%
1
1.41%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ще гласувате ли на изборите за партия и президент?
#51

Много личеше злобата на РР, много. Такъв поглед не подхожда на който и човек на висш пост. И за едно беше прав АГ, РР е обсебен от ББ, върти суче все там. Преди 12 г. ББ правеше същото, все Тройната коалиция му беше виновна. И тук АГ му каза да спре с миналото и да гледаме бъдещето(по спомен), единственото нещо което ми хареса от целия дебат!
А най-големия смях, любимия президент на РР, Петър Дертлиев изобщо не е бил президент, карай не е важно. Следващата издънка беше с Крим, била руска, той откъде да знае, че не е.
Много зле!
Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#52

pepy ми на кой е кандидат, наистина ли някой има съмнение в обратното.
boris точно, че не личеше злобата на Румен Радев, а на Герджиков и то не злоба, как пък точно го измисли, а това, че се чудеше как да го засегне, но без успех, защото получаваше ясни отговори. А това с Крим, после го обясни.
Слабо беше представянето на Герджиков, те хората го казват, Радев беше много по-стабилен. Сравненията бяха неточни също, хората почнаха да говорят, че Герджиков, трябва да глусава за Радев. 
Много точно го е казал solo
Не знам кой не може да признае предимството, освен ако не е обвързан с партията или има интереси от нея или пък е твърде наивен.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#53

(2021-11-19, 13:06:09)pepy1 написа:  Не е кандидат на ГЕРБ

Е, как да не е?
Ако не беше кандидат на Герб, то Герб щеше да имат свой кандидат... но нямат
Тази версия че не е кандидат на Герб, а в същото време гербаджии вървят пред него
и го представят като тяхна кандидатура по населените места
Цитирай
#54

Говориш за различни неща, и аз мога да твърдя, че си ми брат, но реално не си, само пишем заедно на 2-3 места. А сега де- 2 лагера, си или не си? Така както ти знаеш твоята истина, също така той знае своята.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#55

Може би не са казали, за да не му навредят още повече. pepy то попринцип не е нужно да се казва всичко и да имаш доказателства за всичко, за да знаеш, че се случва.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#56

Да, ще гласувам за президент утре. Избирателната активност миналата седмица беше историческо дъно, но утре ще издълбаем ново така или иначе. 35% ако стигне, ще е добре.

Наистина не мога да разбера какъв е проблемът да се въведе електронно гласуване. КЕП не е проблем. Аз нямам, но ще си извадя, ако е нужно. Ще ми се да кажа, че гласуване по пощата също е добър вариант, но бг пощи излязоха от 19ти век едва миналата година и не са готови за подобна отговорност според мен.
Цитирай
#57

Ще гласувам за по малкото зло, но и двамата не ми харесват.
Цитирай
#58

Смятам,че всеки би отделил 1 час от така ценното си време пред дивана с цигара в уста и отворен фейсбук, за да иде да гласува. Не излизайте с това, че няма смисъл и всичко е нагласено. То си е за лично удовлетворение. Гласувах, знам,че гласът ми е даден лично от мен и никой друг. За жалост, както хилядите българи в чужбина и всички в България, бяхме излъгани от Славчо и компания и заради този вот от преди месеци, сега сърбаме попарата. Даже и президент не успяхме да си изберем веднага. Гласувайте, не ви коства нищо, гласувайте дори и за най-големите тъпаци, но просто не оставяйте свобода на тези със схемите!

Изпратено от моят 21081111RG с помощта на Tapatalk
Цитирай
#59

Не се ли нагласувахте? Напролет пак ще има. Lol

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#60

Това е идеята, да се тренира с машините за тогава.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#61

И двамата са продукт на статуквото и на милиардите окрадени от нас
от властимащите........Sad
Ще ни доят дълги години още - за да не кажа и цял живот..............

Моля да се отключи темата за ваксините за да стане интересен форума Smile

Тая тема утре ще се изчерпи...........Smile

Венсеремос!

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай
#62

(2021-11-20, 18:29:57)pepy1 написа:  Това е идеята, да се тренира с машините за тогава.

Направо ще претренират и малкото останали. Maшинка за идващите пълнолетни.


(2021-11-20, 23:48:01)doktorra написа:  И двамата са продукт на статуквото и на милиардите окрадени от нас
от властимащите........Sad
Ще ни доят дълги години още - за да не кажа и цял живот..............

Кога не са ни доили. Сега ще е доизцицат останалите роби.

Унгарски коледни подаръци:

Доживотна 13-та пенсия.
Освобождаване от всякакви данъци на всички, работещи до 25-годишна възраст.
Връщане накуп целия данък, платен за 2020-та година на семействата, отглеждащи деца до 18 години.
Закована цена на бензина 480 флоринта /около 1,3 евро/.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)