Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google Pixel 6/6 Pro - Батерия, проблеми, съвети
#26

При мен батерията прави около 5 ч. СОТ.


Прикачени файлове Миниатюри
   

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • falio
Цитирай
Аксесоари
#27

Мда. 5 часа е добре. С п30 прото от 3-4 год съм с него, батерията не е сменяна и прави там някъде 5-6 часа с нормално ползване.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Цитирай
#28

И аз съм с p30 pro и минавам на pixel 6 и от това, което чета май правя downgrade.

Камера, батерия, изработка.. Нека дойде и ще видим.

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай
#29

В последната месечна актуализация за месец май обновление на приложението Google причини проблеми с източване на батерията и прегряване на Pixel 6. Сега изглежда от компанията са се справили с този неприятен случай, като пускат нов пач, с който го отстраняват.

Източник

 
Цитирай
#30

Странен проблем , минавайки през Стара Загора ...ми е записал телефона последна локация Стара Загора . От тогава всичко като време , новини ....в близост...и т.н...ми излиза само за Стара Загора ! Има ли начин да изтрия тази локация ???
Цитирай
#31

Зравейте,

За да не отварям нова тема, да попитам някой успял ли е да подката лицево отключване и как? Очаквах, че с android 14 ще го има но уви, отново лиспва. Потърсих малко в интернет, попаднах на един начин с руут, но не ми се иска да се руутва телефона, защото имам онлайн банкиране и други глупости, та някой случайно да има някакво решение с този проблем както с VoLTE?

Благодаря на всички!!!
Цитирай
#32

Имам следния проблем  , при включване на хард диск WD  към P6 pro , разпознава диска , но иска формат на диска ...има ли вероятност някъде от менюто да се изключи това искане ???? До сега не съм имал проблем с това на Samsung S20ultra&S21Ultra....диска го ползвам да разтоварвам снимки и видео от телефоните....
Искам да разтоваря и Пиксела за да го ъпдейтна до 14-ката и да му направя хард ресет.....
Цитирай
#33

Може ли да ми препоръчате сервиз в София, който може да смени батерията на Poxel 6 с оригинала.
Искам да вдъхна втоори живот на моя 2 годишен старец.

Изпратено от моят SM-S916B с помощта на Tapatalk
Цитирай
#34

(2024-01-17, 22:43:04)san1ty написа:  Може ли да ми препоръчате сервиз в София, който може да смени батерията на Poxel 6 с оригинала.
Искам да вдъхна втоори живот на моя 2 годишен старец.
Например в gsm-service.bg. Ако в момента нямат в наличност, може оригинална батерия за Pixel 6 и сам да си я закупиш, а в сервиза просто да ти я сменят - Цък

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • san1ty
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)