Анкета: Очаквате ли Windows 11 да предлага и поддържа Android приложения? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
За мен това е основната промяна в новата версия на Windows
31.25%
10
31.25%
Още не съм решил. Трябва първо да се види как ще работи това
25.00%
8
25.00%
За мен това е безполезна функция
18.75%
6
18.75%
Няма да инсталирам Windows 11
18.75%
6
18.75%
Друго
6.25%
2
6.25%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Очаквате ли Windows 11 да предлага и поддържа Android приложения?
#1

[Изображение: 0e18dbc8e86e.jpg]

                                               Очаквате ли Windows 11 да предлага и поддържа Android приложения?

 
Цитирай
Аксесоари
#2

Гласувах с друго, защото на този е там няма да го инсталирам. Обаче чичо Бил наблегнаха на това, че андро приложения ще се инсталват на 11. Имат още да поправят бъгове, за мен 11 по натам!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#3

Очаквам това, както и да могат да се инсталират апк файлове, понеже и гугъл магазина щял да бъде ограничен.
Иска ми се да редуцирам андроид бокса и да остане само компа с възможноста за използване на всички андроид приложения.
Но дали, това ще стане, ще покаже windows 11
Цитирай
#4

Сигурно си има логично обяснение за тази опция, но едва ли ще се възползвам от нея.
Цитирай
#5

Да ще се радвам много !
Харесвам промените ,в случая няма да ми и вредят и предполагам ще остана доста доволен.
Имам доста .apk и ще ми е интерестно и забавно да ги инсталирам на Windows-a.
На сравнително добри цени са пред останалите програми за Windows-a МАС Линукс ,могат да свършат доста полезна работа хииххи,предполагам!Нека да изчакаме да могат да се инсталират и да влязат в полза да не правя записки напразно.
Може между другото да се направи Dual Boot между MAC и Windows и какво ли не ,а да не може да се инсталира някой друго .apk на Windows-a

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#6

Гласувах с " Няма да инсталирам Windows 11* " , като цяло не ползвам Windows от няколко години.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#7

Аз имам 11 обаче сега от вас разбирам за Андроид приложения. Порових в магазина ама не открих такива. Бях пробвал един емулатор Blue Stack ама ми направи някакъв виртуален телефон на който Гугъл ми показва че сум се логнал в Русия, което никак не ми хареса и приключих с това.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#8

Оказа се че устройствата ми са несъвместими с Windows 11, така че въпросните приложения засега ще ги оставя за неопределено бъдеще, както и нова техника, подходяща за това.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)