Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#26

Здравейте,пак имам питане.
За сега съм доволна от телефона.
Държи се доста добре,батерията издържа 2 дена горе долу.
Камерата е доста добра
Доволна съм от поредния Xiomi телефон.
Телефона го взех с часовник watch lite xiomi,,не е кой знае какъв часовник,но става.
Лошото е,че доста често прекъсва връзката с вайбъра най вече,поне по 10-15 пъти на ден,не всеки път сигнализира при повикване.
Няколко пъти чистих кеша,деинсталирах приложения и пак същото.
Дайте идея защо така се получава.
Цитирай
Аксесоари
#27

(2021-12-04, 08:47:08)6murdi написа:  Здравейте,пак имам питане.
За сега съм доволна от телефона.
Държи се доста добре,батерията издържа 2 дена горе долу.
Камерата е доста добра
Доволна съм от поредния Xiomi телефон.
Телефона го взех с часовник watch lite xiomi,,не е кой знае какъв часовник,но става.
Лошото е,че доста често прекъсва връзката с вайбъра най вече,поне по 10-15 пъти на ден,не всеки път сигнализира при повикване.
Няколко пъти чистих кеша,деинсталирах приложения и пак същото.
Дайте идея защо така се получава.

Приложението Xiaomi Wear трябва да е заключено на фонов режим.
Цитирай
#28

(2021-12-04, 11:20:52)Badjo88 написа:  Приложението Xiaomi Wear трябва да е заключено на фонов режим.

Не става пак е същото.
През 2 мин изписва на часовника-прекъсната услуга и свързване към Вайбър и след 2-3 мин пак същото.
Цитирай
#29

https://we.tl/t-fhwl2wBjxx Тук съм качил клип как са мойте настройки в телефона. Xiaomi Wear трябва да е с активирано автостартиране, известия активирани, Икономия на батерията без ограничения и да се заключи във фонов режим. Изключете ако сте активирали пестене на батерията.
Цитирай
#30

(2021-12-04, 21:43:09)Badjo88 написа:  https://we.tl/t-fhwl2wBjxx Тук съм качил клип как са мойте настройки в телефона. Xiaomi Wear трябва да е с активирано автостартиране, известия активирани, Икономия на батерията без ограничения и да се заключи във фонов режим. Изключете ако сте активирали пестене на батерията.

Перфектно...
Благодаря!!!
[-] 1 потребител изказва благодарност на 6murdi за това мнение:
  • Badjo88
Цитирай
#31

Здравейте и аз да се похваля със един.Днес го взех със преподписване.
[-] 1 потребител изказва благодарност на i770514 за това мнение:
  • Badjo88
Цитирай
#32

Моля за помощ! Искам да си запазя клиповете в паметта на телефона. От Гугъл фото копирам клипа и си го поставям в определена папка в телефона. После го трия от фото. Той си стои в телефона, но изписва, че ще го изтрие след 30 дни. Това го изписва в самия файлов мениджър на Гугъл. В телефонния вграден мениджър не го изписва така. На кой да вярвам. И ако от кошчето на Гугъл фото го изтрия, той изчезва и от паметта в телефона. Това означава, че наистина след 30 дни когато се изтрие автоматично от кошчето на фото, той ще изчезне и от телефона...Защо ми е тогава тази 256 гига памет в телефона? Или идеята е да си напълним облака и после да плащаме на Гугъл.
Цитирай
#33

Защо не си ги слагаш във галерия.
Цитирай
#34

(2021-12-05, 23:15:16)i770514 написа:  Защо не си ги слагаш във галерия.

Как? Опитай да видиш какво става. Свързано е с Гугъл фото. Или ги запазваш там, или ги трие. Не може само в паметта на телефона да останат.
Цитирай
#35

При мен стана така,когато прехвърлях снимки ме пита със какво да ги е отвори по подразбиране и избирам галерия.
Цитирай
#36

Едно е с какво да ги отваря. Друго е къде са физически.
Програмата по подразбиране може да се смени от Настройки - управление на приложенията - горе в дясно трите точки - програми по подразбиране.
По-скоро трябва да се премахне обвързването в гугъл фотос, където на телефона се пази някакво копие с по-лошо качество или да се влезе в Google през компютъра, да се свалят нещата на самия компютър (стига да не са с много лошо качество, защото имаше уговорка ако ще ползвате повече памет, няма да са в пълен размер файловете.)
И като ги свалите на компютъра, и ги изтриете от гугъл може да ги сложите в произволна папка на телефона. Тогава вече няма как да ви ги изтрие след 30 дни.
Иначе при местене просто правите линк към файла. Не се сещам за друга причина да ви заплашва, че ще го махне след месец

Като цяло звучи сложно, но ако не ти харесва даден облак - ползвай друг Smile
Цитирай
#37

(2021-12-06, 08:44:37)suffer написа:  Едно е с какво да ги отваря. Друго е къде са физически.
Програмата по подразбиране може да се смени от Настройки - управление на приложенията - горе в дясно трите точки  - програми по подразбиране.
По-скоро трябва да се премахне обвързването в гугъл фотос, където на телефона се пази някакво копие с по-лошо качество или да се влезе в Google през компютъра, да се свалят нещата на самия компютър (стига да не са с много лошо качество, защото имаше уговорка ако ще ползвате повече памет, няма да са в пълен размер файловете.)
И като ги свалите на компютъра, и ги изтриете от гугъл може да ги сложите в произволна папка на телефона. Тогава вече няма как да ви ги изтрие след 30 дни.
Иначе при местене просто правите линк към файла. Не се сещам за друга причина да ви заплашва, че ще го махне  след месец

Като цяло звучи сложно, но ако не ти харесва даден облак - ползвай друг Smile
Така е. За какво ли си купих телефон с 256 гига памет!?

Цитирай
#38

При мен заводския силиконов гръб се слага доста трудно ,по скоро влиза много плътно и при вас ли е така?
Цитирай
#39

Замислям се и аз за едно 11Т. Имам 10Т, ама тия дни ще преподписвам, а по закон без тел не се вързвам Smile
 От андройд семейството то само ксиаоми и самсунг си струват вече.
Обаче санмсунг ZЗ flip заглеждам, ама едно че е 2-йно повече пари, а и няма батерия. Само свиването му ме влече...
Друг краен вариант е да отнеса една ябълка 13, ама с тях не се разбираме добре, само дето на работа ни раздоха служебни айпади, та интеграцията ще по-добра....ама и той за няма и нищо тел 1400лв на 2-я по големина план, колкото и флипа.
Бих пробвал нещо от високия клас на realme gt 2 pro motorola edge 20 pro... ама ги няма на тия марки само по-ниският клас се предлага
Размисли много....

Та доколко си струва от 10Т да се иде на 11Т. Пусто в тая 10-ка  ей тоя тъп сензор за близост много кофти и не го оправят, ама то като го няма Smile как ще го правят...
За под 700лв + някакъв часовник е ок като оферта...а има ли фабрично фолио нещо отпред.
Кейс вече разбрах че има.
[-] 1 потребител изказва благодарност на rumo за това мнение:
  • lfc4lifebg
Цитирай
#40

(2021-12-06, 12:15:41)rumo написа:  Замислям се и аз за едно 11Т. Имам 10Т, ама тия дни ще преподписвам, а по закон без тел не се вързвам Smile
 От андройд семейството то само ксиаоми и самсунг си струват вече.
Обаче санмсунг ZЗ flip заглеждам, ама едно че е 2-йно повече пари, а и няма батерия. Само свиването му ме влече...
Друг краен вариант е да отнеса една ябълка 13, ама с тях не се разбираме добре, само дето на работа ни раздоха служебни айпади, та интеграцията ще по-добра....ама и той за няма и нищо тел 1400лв на 2-я по големина план, колкото и флипа.
Бих пробвал нещо от високия клас на realme gt 2 pro motorola edge 20 pro... ама ги няма на тия марки само по-ниският клас се предлага
Размисли много....

Та доколко си струва от 10Т да се иде на 11Т. Пусто в тая 10-ка  ей тоя тъп сензор за близост много кофти и не го оправят, ама то като го няма Smile как ще го правят...
За под 700лв + някакъв часовник е ок като оферта...а има ли фабрично фолио нещо отпред.
Кейс вече разбрах че има.
Минах от 10т про на 11т. Много по-доволен, а сензорът тук е безгрешен поне при мен Smile

Изпратено от моят 21081111RG с помощта на Tapatalk
Цитирай
#41

(2021-12-06, 10:00:54)i770514 написа:  При мен заводския силиконов гръб се слага доста трудно ,по скоро влиза много плътно и при вас ли е така?

Да, стой стегнато. Реално аз съм го сложил веднъж и не съм го свалял.
Надявам се да няма някакви следи по самия гръб и лайсна на телефона от използването на заводския кейс

Xiaomi 11T 128GB 

Huawei Honor Play 

Цитирай
#42

Калъфа и при мен е доста стегнат.
Много трудно го сложих и не съм го махала.Сега съм си поръчала още няколко калъфа и протектор,защото с обиците драскам дисплея.
Но,за жалост проблема с вайбъра и часовника ми продължава.Много странно,първия ден след като сложих настройките които ми казаха,всичко беше наред и на другия ден пак започна да се изключва и да изписва -свързване към вайбър на часовника.
Явно проблема е във вайбъра на телефона,но имам много информация и се притеснявам,че ако го деинсталирам ще загубя нещо от инфото там.
Цитирай
#43

Според мен батерията се държи впечатляващо добре. 
Две зареждания до момента. Първото изчаках да падне до 10% и тогава заредих до 100. Зареждам с 1А зарядно от Huawei
Иначе гледам да не пада заряда под 30% и държа на зарядно до 92-95%.
С подобна практика зареждах стария ми Mate 10 Lite и за 4 години експлоатация и държанието на батерията нямаше разлика спрямо началното и състояние


Прикачени файлове Миниатюри
   

Xiaomi 11T 128GB 

Huawei Honor Play 

Цитирай
#44

много,много доволен,имам го от два дни и много се кефя.звук,картина,скорост,дисплей.бързо зареждане.толкова интересни рабори.от 5 години бях със самсунг галакси s 7edge ,сега разбирам колко години съм проспал.горещо препоръчвам.

(2021-12-06, 12:18:18)lfc4lifebg написа:  Минах от 10т про на 11т. Много по-доволен, а сензорът тук е безгрешен поне при мен Smile

Изпратено от моят 21081111RG с помощта на Tapat
имам го от два дни безгрешен,това със сензорите го няма вече.
Цитирай
#45

Така, имах лек проблем с 12.5.6. Какъвто и тон да слагах за звънене, крайният резултат беше звънене с фабричния. Даже връщах фабрични и не се оправи. Смених на регион Швейцария и ми излезе ъпдейт 12.5.8 и всичко се оправи.

Sent from my 21081111RG using Tapatalk
Цитирай
#46

Това със зензорите го няма вече, защото си има сензор. В 10-ката е виртуален и така и не го нагласиха.

Не разбрах има ли някакъв фабричен протектор отпред? Мисля да ми е 1-вият тел, на който да не лепя стъкло. Все пак е виктус защитата, която ако съдя от моят гармин часовник за месеци немаше и драскотинка.
Цитирай
#47

(2021-12-08, 09:37:01)rumo написа:  Това със зензорите го няма вече, защото си има сензор. В 10-ката е виртуален и така и не го нагласиха.

Не разбрах има ли някакъв фабричен протектор отпред? Мисля да ми е 1-вият тел, на който да не лепя стъкло. Все пак е виктус защитата, която ако съдя от моят гармин часовник за месеци немаше и драскотинка.
Има си фабричното фолио

Sent from my 21081111RG using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на lfc4lifebg за това мнение:
  • rumo
Цитирай
#48

(2021-12-08, 09:37:01)rumo написа:  Това със зензорите го няма вече, защото си има сензор. В 10-ката е виртуален и така и не го нагласиха.

Не разбрах има ли някакъв фабричен протектор отпред? Мисля да ми е 1-вият тел, на който да не лепя стъкло. Все пак е виктус защитата, която ако съдя от моят гармин часовник за месеци немаше и драскотинка.

Не знам има ли сензор, няма ли сензор, мръдна ли малко телефона и се почва пак едно набиране, едни смс-и, задържане на обаждане. При мен лично е страшна мъка отново. Телефона е 11T Pro. Има си поставено фабрично фолио отпред, силиконов кейс. Аз също не смятам да лепя стъкло, но си купих от един сайт протекторчета отзад за камерата.

Xiaomi 11T pro 5G 128/8
Цитирай
#49

А това не е добре. Ако и този го прави, мерси неща го!
При мен нан 10Т редовно ми изключва мобините и блутута. Оттам не получвам съобщения и губя връзка с часовника.
Да не е тоя протектор да ти пречи нещо, но като е фабричен да са го мислили. Виж да не се е поотлепил там горе
Цитирай
#50

(2021-12-08, 17:31:07)rumo написа:  А това не е добре. Ако и този го прави, мерси неща го!
При мен нан 10Т редовно ми изключва мобините и блутута. Оттам не получвам съобщения и губя връзка с часовника.
Да не е тоя протектор да ти пречи нещо, но като е фабричен да са го мислили. Виж да не се е поотлепил там горе

Аз съм без протектор.
Сега качих по стара версия на вайбър и за днес е добре...
Да видя утре...
Аз и на 8 pro, след последния ъпдейт на вайбъра имах същия проблем-изключваше се и не получавах всички известия.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)