Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi 11 t pro заслужава ли си?
#26

@mitko.stefanov Huawei нямат право да пускат друга версия на андроид,освен 10,те нямат достъп до новите версии,но в новите версии на EMUI 11-12 се вкарват новите функции на андроид.

Huawei P30
Цитирай
Аксесоари
#27

(2022-01-13, 18:28:05)DoryanY написа:  @mitko.stefanov Huawei нямат право да пускат друга версия на андроид,освен 10,те нямат достъп до новите версии,но в новите версии на EMUI 11-12 се вкарват новите функции на андроид.
Съгласен съм с теб и го знам ама преди да ги сполети бана от USA пак бяха назад . Винаги първо са пускали тяхното UI пред Андроид ъпдейтите . Даже изобщо не се съобразяваха с Android ъпдейтите като цяло .

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#28

Цитат:Разликата между Samsung & Xiaomi е супер голяма . Преди и цената беше голяма между двете марки ама сега са почти на кантар (плюс-минус едни 150-200 лева) .

Я да се опресниш. Разликата e 550лв.  Не е 150-200.
https://www.emag.bg/smartfon-xiaomi-11t-...ction=view

https://www.emag.bg/smartfon-samsung-gal...fam#128-GB

Другите разлики, като тия в снимките ги виждам и всеки, който гледа вярно и той ги вижда. Всички са за по-малко от 200лв, не за 500. Да не казвам, че даже и ми-то има безпорен + малко в батерията и много в зарядното към нея.
Цитирай
#29

(2022-01-13, 18:54:06)rumo написа:  Я да се опресниш. Разликата e 550лв.  Не е 150-200.
https://www.emag.bg/smartfon-xiaomi-11t-...ction=view

https://www.emag.bg/smartfon-samsung-gal...fam#128-GB

Другите разлики, като тия в снимките ги виждам и всеки, който гледа вярно и той ги вижда. Всички са за по-малко от 200лв, не за 500. Да не казвам, че даже и ми-то има безпорен + малко в батерията и много в зарядното към нея.
Щом си казал . Все едно да сравняваш VW с Mercedes . И двете вършат работа ама едното е по-хубаво отвътре , вози по-добре и е по-красиво . Няма как да ме убедиш , че Xiaomi като марка е по-добре от Samsung & Apple . Не всичко е хардуер . По-голямата част от нещата са софтуерно направени . Без добър софтуер кел ти файда за хардуера . Можеш да влезнеш в темите във форума и да видиш хора които са минали на Xiaomi и как не повтарят (има и такива които повтарят и пак са недоволни) . То и затова всеки се хвърля на тях , защото са малко по-евтини от другите и накрая реват като ощипани моми , че били пълни с бъгове , това не работело , нямало сензор за близост и какво ли не още . За човек на който му е все едно може и да му свърши работа ама за повечето тези неща се забелязват . Говорим за S21 Plus запечатан в olx който върви към 1250-1350 .

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#30

Много започнахте да сравнявате. Само че според мен - неправилно. Моето мнение, че Айфон изобщо не може да се сравнява с Шаоми, Ябълката естествено е по-добра. Що се отнася до Самсунг - аз например не ги харесвам, просто не стават, откъдето и да го погледнеш. Но има други, които им се кефят, така че радвайте се кой на каквото си е избрал и готово.
[-] 1 потребител изказва благодарност на jeff1980 за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#31

Тя Xiaomi е започнало като копие на Apple вие спорите, кои са по-добри. Те са силни в бюджетния и средния клас и сега се опитват да станат силни и във високия, но още не е дошло време да са равни със S серията и iPhone.
Аз съм привърженик на Xiaomi, но има неща, за които няма нужда от спорове. Вижте кой от кого се учи. https://www.gadgetsnow.com/slideshows/10...878869.cms

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#32

(2022-01-11, 18:39:18)rumo написа:  Напоследък където и да влезна из темите се шири един голям негативизъм срещу телефоните на Xiaomi.
То софтуера бъгав, то дисплеят кофти, камерите хич ги няма и пр. кво да е...
Аз без да съм и адвокат гледам, слушам, ама и ползвам ...а бе не са толкова зле и не отказвайте хората. 
Но дайте да видим тая кофти шарена 128Мп камера, дето е с недописан софтуер.

Има много места където са безпристрастно наложени снимки в еднаки условия, от който и да е телефон.
Хванах едно такова, дето всички си го знаем и четем. Мисля може да им се има доверие.
Скрийншот е. Простичък между 3 настоящи флагмана всчки са "Про и +"  - Iphone 12 pro,  Samsung S21+ и 11T pro



(цъкаш на снимката или  се отворя в нов раздел и си става достатъчно добра за повече детайл)

Кажете сега: Коя снимка на кой тел е ? Има ли очевадно по-добра?  Коя е на тел от 2000лв, коя от1800лв и 1000лв?

Ти, ако слушаш какво се говори, значи никога да не пробваш и да не си купиш нищо, в повечето случаи тия дилеми се решават на място в магазина като хванеш телефоните в ръка.
И да днес телефон от 2000лв и телефон от 1000лв са доста близки, този от 2000лв не е два пъти по-добър.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • Kn0cK3r
Цитирай
#33

(2022-01-15, 22:07:41)Victormihov написа:  Ти, ако слушаш какво се говори, значи никога да не пробваш и да не си купиш нищо, в повечето случаи тия дилеми се решават на място в магазина като хванеш телефоните в ръка.
И да днес телефон от 2000лв и телефон от 1000лв са доста близки, този от 2000лв не е два пъти по-добър.

Абсолютно подкрепям!

Iphone 4S > Galaxy S3 > Nexus 4 > LG G2 > Note 4 >  S6 Edge > iPhone 6> S6 Edge Plus > S7 Edge > Xiaomi Mi8 > Huawei Mate 20 Pro > OnePlus 8 Pro -> OnePlus 9 pro
Цитирай
#34

Xiaomi 11T Pro - Unboxing.

 
Цитирай
#35

(2022-01-13, 20:05:26)jeff1980 написа:  Много започнахте да сравнявате. Само че според мен - неправилно. Моето мнение, че Айфон изобщо не може да се сравнява с Шаоми, Ябълката естествено е по-добра. Що се отнася до Самсунг - аз например не ги харесвам, просто не стават, откъдето и да го погледнеш. Но има други, които им се кефят, така че радвайте се кой на каквото си е избрал и готово.
Моя Samsung го използвам от излизането му на пазара,около 3 години и половина.За това време никакъв проблем.Работи си повече от перфектно.Да спомена че това ми е първия Samsung и изобщо андроид.Преди това само Apple съм използвал.И аз бях скептичен към тях, особено след многото негативни мнения.Не знам дали следващия ми модел пак ще е Samsung,защото махнаха картата памет и жака за слушалки.Но  както казах абсолютно никакви проблеми с S9+.Между другото телефона не е само една камера.Като чета голямо внимание с тези камери.Оставам с впечатление че някои хора правят по 100 снимки на ден,като след това на всяка една се обръща много специално внимание Smile Взмете си един хубав апарат за тези пари.

Samsung Galasy S23 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на 007 за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)