Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на телефон с добра камера за снимки и бюджет 1000 - 1500лв
#26

Значи за мен тоя вариант отпада, трябва ми телефон, който автоматично да прави прилични снимки. И няма нужда да е на цените на iPhone, а по-скоро среден клас или малко отгоре. За две активни карти, може eSIM.
Какво остана, има ли нещо по-добро от Oneplus Nord 2? Иска ми се да не е пластмасов евтиняк на вид, ако не с изцяло метален корпус, поне рамката. Undecided
Oneplus като марка надеждни ли са, да кажем едно 5-6г ще изкарат ли и как е съпорта с Андроид? Единствено за телефониране, Вайбър, сърф. и някоя снимка ще се ползва, нищо друго. Но дисплея трябва да е макс. голям и качествен за слабо виждащи! Tooth
[-] 1 потребител изказва благодарност на free за това мнение:
  • Kn0cK3r
Цитирай
Аксесоари
#27

с OnePlus 8 pro съм и не мога да се оплача от камерата, но предишните ми телефони снимаха по-хубаво (Xiaomi Mi 8 и Mate 20 Pro).
до колкото знам и общото мнение за OnePlus е, че камерата им куца и не е от най-добрите. (незнам как е 9та серия с Hasselblad камерите)
Защо не погледнеш предишният модел на Pixel (Pixel 5)? Така от една страна ще влезеш в бюджета като за среден клас телефон и в същото време ще имаш топ камера, производителност, батерия и дисплей. ..И още един голям плюс е, че Pixel телефоните нямат ограничение за Google Drive пространството за бекъп на снимки и видеозаписи.

Iphone 4S > Galaxy S3 > Nexus 4 > LG G2 > Note 4 >  S6 Edge > iPhone 6> S6 Edge Plus > S7 Edge > Xiaomi Mi8 > Huawei Mate 20 Pro > OnePlus 8 Pro -> OnePlus 9 pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на Kn0cK3r за това мнение:
  • free
Цитирай
#28

Ето едно сравнение на One+телефони,на мен не ми хареса как снимат.

Huawei P30
[-] 2 потребители изказват благодарност на DoryanY за това мнение:
  • free, L1892
Цитирай
#29

Благодаря ви колеги!
Пиксел 5а 5g ми се вижда добре, но къде да го търся имате ли идея?
В немския шоп не е наличен, само в Щатите май, трудна задача.
И е почти на цената на 6, май не си струва. Освен това би имало проблем с гаранцията ако се наложи.
А и 6-та с тия бъгове не знам...
Цитирай
#30

(2022-02-09, 16:52:49)free написа:  ...Oneplus като марка надеждни ли са, да кажем едно 5-6г ще изкарат ли и как е съпорта с Андроид? Единствено за телефониране, Вайбър, сърф. и някоя снимка ще се ползва, нищо друго. Но дисплея трябва да е макс. голям и качествен за слабо виждащи! Tooth
Брандът е надежден и моделите му си имат дълга поддръжка и те, особенно последните му флагмани. Снимките при дневна светлина са си на ниво, нощните кадри наистина издишат, но това се решава с приложението GCam.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • free
Цитирай
#31

Няма как да очакваш от един флагман на изкара 5, 6 години безпроблемно, а какво остава за среден клас.
Този Pixel откъде ще го вземеш и ако се налажи да се ремонтира, кой ще се занимава, а и е скъп. Аз не бих се набутал.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • free
Цитирай
#32

Защо да не изкара, аз съм с Нокия 8 сигурно вече поне 4-5 год. и си бачка без грешка. Вече няма поддръжка верно, но всичко си върви още.
Пиксела е скъп, но може да се поръча от Германия например 6-цата. Ако даде дефект обаче ще има ходене по мъките, не си струва.
Като че ли ще се ориентирам към Oneplus Nord 2 5G, версията с 12/ 256 GB излиза към 420Е, което ми се струва добре.
[-] 1 потребител изказва благодарност на free за това мнение:
  • pnv
Цитирай
#33

Това от официалния сайт на OnePlus ли е?

 
Цитирай
#34

Не, Амазон.
Цитирай
#35

Oneplus Nord 2 5G и аз мисля че е добър избор.

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • free
Цитирай
#36

Може и OnePlus 10 да те огрее, ако изчакаш още малко.

 
Цитирай
#37

Е защо ми е, като камерата му е по-лоша, поне горе руснака ги е сравнил.
Цитирай
#38

В клипа за Pro версията става въпрос, ама то там и цената ще е друга.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • free
Цитирай
#39

(2022-02-09, 17:44:42)DoryanY написа:  Ето едно сравнение на One+телефони,на мен не ми хареса как снимат.
Респект към руснака, много се е постарал с този клип, сравнявайки 4 телефона едновременно! Много ми е трудно да определя кой е най-добре представящ се, защото май имат плюсове и минуси в различните ситуации. Може би като обща оценка Nord 2 с 1 идея е "победител", но и на мен не ми харесват и 4-те.
[-] 1 потребител изказва благодарност на L1892 за това мнение:
  • DoryanY
Цитирай
#40

(2022-02-09, 23:49:42)NoMaD написа:  Може и OnePlus 10 да те огрее, ако изчакаш още малко.

Кога ще излезе има ли инфо? Това май ще е флагмана на бранда или? Сигурно ще е брадва...
Цитирай
#41

OnePlus 10 се очаква март месец. А Pro версията вече може да се закупи и тук.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • free
Цитирай
#42

(2022-02-16, 14:23:05)free написа:  Кога ще излезе има ли инфо? Това май ще е флагмана на бранда или? Сигурно ще е брадва...
Според източника OnePlus 10 ще се появи през второто тримесечие. Устройството ще е позиционирано във високия клас, като предстои да видим какви ще са разликите с Pro варианта.


https://www.91mobiles.com/hub/oneplus-os...exclusive/

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • free
Цитирай
#43

Мерси, дано да не е толкова чупливо като про-то. ;-)
Цитирай
#44

OnePlus 10 се появи в първи снимки. Вероятно ще бъде изграден на базата на Snapdragon 8 Gen 1 и ще получи 8 GB RAM и 128 GB флаш памет в основната конфигурация. Освен това ще оборудван с 6,55-инчов AMOLED-екран с честота на опресняване до 120 Hz. Батерията ще получи поддръжка за технология за бързо зареждане с капацитет до 80 вата.
[Изображение: oneplus-10-770x588.jpg]
Източник

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • free
Цитирай
#45

(2022-01-07, 17:10:04)scenic написа:  Pixel 6 има най-добрата мобилна камера в момента, всичко друго са рекламни трикове.

А има ли 50 кратен зуум?


Прикачени файлове Миниатюри
   

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
#46

пикселите имат най добра камера ама друг път.
колко от вас са имали и двата и 6 и 6 про, та говорите глупости.
имат софтуер пудрещ снимките абсолютно нищо друго.
Ако използваш приложенията на камерата добре кефиш се на софтуерна снимка.
Но ако водиш видео разговор през вайбър или месъджър, забрави за случая.
Изглеждаш като рисуван анимационен герой от деца в 2 клас.

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
#47

Това е от приложението, не от камерата

времето е като парите - никога не стига
[-] 1 потребител изказва благодарност на pepy1 за това мнение:
  • greenandroid
Цитирай
#48

това е от факта, че софтуера на заводското приложение пудри снимките, а като използваш Вайбър или месъджър софтуера не играе.
защо с п40 про, или друг апарат висок клас не съм го имал тоя проблем?
било то и с21 ултра примерно.
и аз като повечето от потребителите вярвах на ревюта, но нещо не е баш така както се представят нешата.
Започнах лично от първо лице да се убеждавам кое става и кое не.

Honor Magic 5 pro Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на galev_90 за това мнение:
  • slavista
Цитирай
#49

(2022-03-07, 02:58:33)tishomen написа:  А има ли 50 кратен зуум?
А трябва ли да го има? Колко пъти въпросната опция ще е важно необходима при ползване на устройството в ежедневието ти?

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • jhoro
Цитирай
#50

(2022-03-08, 15:58:46)NoMaD написа:  А трябва ли да го има? Колко пъти въпросната опция ще ти е важно необходима при ползване на устройството в ежедневието ти?

първите 2 седмици :d после започва все по-рядко да се използва.Но си е добре да има зуум.Аз лично свикнах и ми харесва да има по-голям зуум.Като снимам нещо по-далечно..

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)