Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S21 FE - Лични впечатления и коментари

Не са 3 ,а 4 ъпдейтите на ОС ,който ще получи. Виж снимката и чети също тук по-надолу. Източника е същия - https://www.sammobile.com/news/galaxy-s2...g-ongoing/
[Изображение: 51522a5ce5a50af70e06d8017360d79d.jpg]

Sent from my корейчок Samsung Galaxy S21FE using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
Аксесоари

(2022-10-30, 07:49:16)ganchev написа:  Не са 3 ,а 4 ъпдейтите на ОС .........

Дано аз греша и ти да си прав.
Бях попаднал на статия на news.samsung в която в началото се пише за "четири надстройки на One UI и Android OS на избрани устройства Galaxy", но по нататък в статията се пише само за "четири нови версии на One UI" което не означава задължително по нова версия на Андроид.
https://news.samsung.com/global/samsung-...experience

1916 
[-] 1 потребител изказва благодарност на milss за това мнение:
  • ganchev
Цитирай

Как мислите, дали 21 FE е по-добрият избор спрямо S22 с ексинос, от гледна точка на стабилност на работа, прегряване и прочие???

Pixel 8
iPhone 15 Pro
Цитирай

(2022-10-30, 11:47:26)milss написа:  Дано аз греша и ти да си прав.
Бях попаднал на статия на news.samsung в която в началото се пише за "четири надстройки на One UI и Android OS на избрани устройства Galaxy", но по нататък в статията се пише само за "четири нови версии на One UI" което не означава задължително по нова версия на Андроид.
https://news.samsung.com/global/samsung-...experience
И три да са пак са достатъчни. Времето ще покаже .

Sent from моя китайчок Realme GT2 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 1 потребител изказва благодарност на ganchev за това мнение:
  • milss
Цитирай

(2022-10-30, 16:43:21)scenic написа:  Как мислите, дали 21 FE е по-добрият избор спрямо S22 с ексинос, от гледна точка на стабилност на работа, прегряване и прочие???

Откъм модеми - да.
Откъм батерия - да, спрямо чистия 22.
Откъм греене - едвам се затопля при мен, но не играя игри .
Откъм камери - изостава.

На хиляда левовия рама му е само 6гб. В емаг има 8гб версия с официална в бг гаранция, но е и по-скъпа.
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • scenic
Цитирай

(2022-10-30, 18:30:58)emzo написа:  Откъм модеми - да.
Откъм батерия - да, спрямо чистия 22.
Откъм греене - едвам се затопля при мен, но не играя игри .
Откъм камери - изостава.

На хиляда левовия рама му е само 6гб. В емаг има 8гб версия с официална в бг гаранция, но е и по-скъпа.

Изостава откъм камери, но много, или??  Rolleyes

Pixel 8
iPhone 15 Pro
Цитирай

E не е много, но си има разлика.
То на светло и евтинджосите снимат вече.
Цитирай

Имате ли наблюдения дали прави по хубави снимки с предна и задна камера от айфон 11 про
Цитирай

Бързащите да почакат малко, инфото е от самсунг мембърс (4пда)
   

п.с. може и да е за Русия инфото, който има самсунг мембърс да провери.
Цитирай

https://www.sammyfans.com/2022/11/01/sam...ne-ui-5-0/

Тук пишат пък ноември... Ще видим.
Цитирай

Самият факт, че за серия 22 го пуснаха края на Октомври, а в списъка от 4ПДА е описано за Ноември, показва, че май не е много меродавна информацията там в случая.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
[-] 2 потребители изказват благодарност на Monipeev за това мнение:
  • ganchev, milss
Цитирай

Гледам е започнал ъпдейта за S21 серията. Има ли късметлии с S21 FE ?

Samsung S21 FE 5G G990B/DS
Цитирай

S21 FE не е "S21 серията" Wink. Може и да почакаме, аз лично не бързам, такива "големи" ъпдейти към "нов" интерфейс обикновено имат проблеми.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
[-] 1 потребител изказва благодарност на stenlius за това мнение:
  • emzo
Цитирай

Кое не e,S21 FE ,ъпдейте идват седмица до 10 денса след ''Чистия S21 .Това са мойте наблюдения.Колега има S21 и като му дойде дадена актуализация след седмица идва и при мен на S21 FE.
Цитирай

Аз имам колежка с S21, ъпдейта при мен идва на следващия ден след нейния. Нейния е Exynos.

На обяд провери за ъпдейт и го инсталира. Чист S21 с ескимос.

Samsung S21 FE 5G G990B/DS
Цитирай

Месечните да, но сега с android 13 не съм сигурен дали веднага ще дойде. В крайна сметка като се появи ъпдейта за ноември ще стане ясно.

Изпратено от моят SM-G990B с помощта на Tapatalk
Цитирай

А53 получава андроид 13 а S21 FE,не много странно.По добре по късно отколкото пълен с бъгове но среден клас телефони да им идва актуализация преди S серията,малко странно от Samsung.
Цитирай

За А5х/А7х пускаха публични бета версии, както и за чистите S21/S22 серията. За S21 FE имаха само затворено бета тестване, това е обяснението, според мене. Имаме все пак обявено, че до края на ноември ще имаме и ние фаталната версия ;-)
Цитирай

И като дойде тъй дългоочаквания Ъпдейт, кво толкова ще се случи с телефоните ви - ще пържат яйца или ви е много зор да си сменяте цвета и фона на заключен екран, което и без това си го можеше на по-старите модели Big Grin
[-] 3 потребители изказват благодарност на kerenski за това мнение:
  • etog, Marto.g, Mendeleev
Цитирай

Аз се надявам да има подобрение в живота на батерията. Друго не ме вълнува. При пикселите поне имаше голямо подобрение от 12 към 13.

Samsung S21 FE 5G G990B/DS
[-] 1 потребител изказва благодарност на ka4o_pi4a за това мнение:
  • Marto.g
Цитирай

Подобрение няма да има, но дано да не стане по-зле.
Цитирай

Малко в кръга на шегата да се посмеем.. Взето от една индийска група в Телеграм.[Изображение: 76ac3f311311918fc177c147b47a3644.jpg]

Sent from my LM-V500N using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 4 потребители изказват благодарност на ganchev за това мнение:
  • emzo, enkov, Marto.g, Sev
Цитирай

Аз съм от активно чакащите, но не за андро13, а за ноемврийският.... току виж оправят гоуст тъчинга
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • ganchev
Цитирай

Да, при мен някакво време не го правеше, но в някакъв момент пак започна.

Изпратено от моят SM-G990B с помощта на Tapatalk
Цитирай

И аз забелязвам този ghosт touch,сря да го прави за определено време после пак се появава и само като отключвам телефона с пръстовия.Даже сега ми изезна статия че в Бразилия пускат ноемвриският пач без Андроид 13.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 4 гост(и)