Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S21 FE - Лични впечатления и коментари

Уж е в блютют и уайфай чиповете разликата, имат си разлика във фърмуера, който ги управлява тия чипове.
Цитирай
Аксесоари

Дойде и за първата серия. Почти 300 мегабайта е. Явно не е само секюрити ъпдейт.

Samsung S21 FE 5G G990B/DS
[-] 1 потребител изказва благодарност на ka4o_pi4a за това мнение:
  • ganchev
Цитирай

От няколко часа я имам тая машинка S21 FE новата ревизия B2 и ме радва засега. Надявам се и занапред да е така както и предишните два модела не ме разочароваха.
Eдинственото което не ми харесва е че размера на дисплея намалява, като се почне от първия който беше 6.7 втория 6.5 и сегашния 6.4
[-] 1 потребител изказва благодарност на rikob за това мнение:
  • ganchev
Цитирай

Добре дошъл. Да,и мен това не ми харесва. Аз също имах предните два модела . Свиква се малко трудно. Може би трябваше да е нещо между 6.5 и 6.7 инча. Реалмито, от което пиша е 6.6 и е идеален, като големина на екрана.

Sent from моя китайчок Realme GT2 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 1 потребител изказва благодарност на ganchev за това мнение:
  • rikob
Цитирай

Това е малко субективно. Аз пък искам да е една идея по малък, може би 6.2 или 6.3, но с по голяма батерия.

Samsung S21 FE 5G G990B/DS
[-] 2 потребители изказват благодарност на ka4o_pi4a за това мнение:
  • Marto.g, Mendeleev
Цитирай

(2022-12-24, 08:47:42)ka4o_pi4a написа:  Това е малко субективно. Аз пък искам да е една идея по малък, може би 6.2 или 6.3, но с по голяма батерия.

И според мен ако е 6,2 с 4500-4800 батерия ще е супер.
Цитирай

Добър ден,
Има ли S21FE които поддържа eSim?
Този които е купен от тук го няма, дали има някой фирмуер в които го има?
Цитирай

Официално телефона не поддържа есим , пише го и в спецификациите - дали с руут и друг фърмуаре ще стане ме змам , но може и да няма есим модул на платката .
Цитирай

Добър вечер колеги,нещо чува ли се за ъпдейт на нашите телефончета.Края на януари е а ъпдейт няма нещо ни забравиха ,даже и M сриата получават,верно сега са фокосирани за Евента но .....
Цитирай

В момента тестват One UI 5.1 и най вероятно тази седмица след като обевят Galaxy S23 серията ще пуснат ъпдейта .

Sent from моя корейчок Samsung Galaxy S21FE using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 1 потребител изказва благодарност на ganchev за това мнение:
  • Marto.g
Цитирай

Дано ,може за някой да е много важно дали ще получи ъпдейт на телефона (нали работи....) ,но хубаво е да е актуално всичко.И като гледам S23 сериата май ще е голяма мъка.
Цитирай

S21 като получи 2 за януари ... Та ... Голям келепир Big Grin
Цитирай

Айде за нетърпеливите
     

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
[-] 4 потребители изказват благодарност на vlaf за това мнение:
  • CursedSoN, enkov, ganchev, Marto.g
Цитирай

Здравейте, заслужава ли си телефончето, мисля да сменям p40 PRO с него, как е батерията, снимки, видео, забивания, има го в ситите 8/256, с p40 PRO вече съм на не по малко от 30-40%.
Предполагам няма проблем с плащане с революта
Цитирай

Печелиш плосък екран, 120хз, стерео, същия батери лайф, гугъл.
Губиш откъм камери
Цитирай

(2023-02-11, 12:13:34)djorov80 написа:  Здравейте, заслужава ли си телефончето, мисля да сменям p40 PRO с него, как е батерията, снимки, видео, забивания, има го в ситите 8/256, с p40 PRO вече съм на не по малко от 30-40%.

30-40% батерия ли си вече на P40 Pro?

S21 FE си заслужава само, ако наистина искаш да преминеш към Самсунг. Ако искаш камерите да са добри, S21 Ultra или S22 Ultra.
В тази тема сме доволни всички от S21 FE, но си му знаем недостатъците. Няма променливо опресняване на екрана (само 60 или 120), камерите са малко по-стари и батерията не е супер държелива. Лично за мен си заслужава и си го ползвам на макс, след като Galaxy Note9 ми остаря, обаче аз съм си със Самсунги последните 7 години и си им свикнах.
Цитирай

(2023-02-11, 17:02:59)enkov написа:  30-40% батерия ли си вече на P40 Pro?

S21 FE си заслужава само, ако наистина искаш да преминеш към Самсунг. Ако искаш камерите да са добри, S21 Ultra или S22 Ultra.
В тази тема сме доволни всички от S21 FE, но си му знаем недостатъците. Няма променливо опресняване на екрана (само 60 или 120), камерите са малко по-стари и батерията не е супер държелива. Лично за мен си заслужава и си го ползвам на макс, след като Galaxy Note9 ми остаря, обаче аз съм си със Самсунги последните 7 години и си им свикнах.

Имах в предвид вечер, че като се прибера. Е 30-40%
Последния самсуг ми беше s3neo
Даже заглеждам и новия s23 plus
Цитирай

(2023-02-11, 17:13:52)djorov80 написа:  Имах в предвид вечер, че като се прибера. Е 30-40%
Последния самсуг ми беше s3neo
Даже заглеждам и новия s23 plus

Новият S23+ ще ти е най-добрият избор, дори няма какво да се чудиш. Несравним е със S21FE, при на практика еднакви външни габарити получаваш повече от всичко.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

(2023-02-12, 11:02:30)stenlius написа:  Новият S23+ ще ти е най-добрият избор, дори няма какво да се чудиш. Несравним е със S21FE, при на практика еднакви външни габарити получаваш повече от всичко.

Да, така го мисля s23 +
Цитирай

Излезе One UI 5.1 за B2 EUX версията.

Sent from my LM-V500N using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 3 потребители изказват благодарност на ganchev за това мнение:
  • Marto.g, rikob, vlaf
Цитирай

И за по-старият S21FE излезе OneUI 5.1 - EWAJ фърмуер. 1406MB.
[-] 2 потребители изказват благодарност на enkov за това мнение:
  • ganchev, Marto.g
Цитирай

(2023-02-12, 12:03:00)djorov80 написа:  Да, така го мисля s23 +

Само, че е скъпичък на фона на S21 FE който е по 600-700 лв. запечатан в olx ако пазаруваш от там (аз лично не, но защото не търся цена, ако търся бюджет определено е добро място запечатан с гаранция на по-ниска цена). Тройно на това е S23+. Разбира се, повече от всичко е, спор няма но не си споменал бюджет. За бюджет колкото една минимална заплата 888 изобщо не е зле, работи изключително плавно и оптимизирано а камерата му далеч не е лоша, тези дни ги сравнявах рамо до рамо със най-новите и снима прекрасно за цената си, дори за повече от нея. На тази цена по веригите A53 не може да му се сложи с нищо, S21 FE е убиец на тема мултимедия-качество-цена. За тези пари е просто чудесен.
[-] 3 потребители изказват благодарност на Ivanov_1994 за това мнение:
  • djorov80, djsmiley, enkov
Цитирай

Колеги как правите хард резер/wipe кеш на последните версии на софта?Комбинации с копчетата!?!
Цитирай

(2023-02-13, 21:21:29)j95monster написа:  Колеги как правите хард резер/wipe кеш на последните версии на софта?Комбинации с копчетата!?!

Копчетата са както си бяха, но има изискване да е мушнат USB кабела към РС.

https://www.hardreset.info/devices/samsu...ipe-cache/
[-] 1 потребител изказва благодарност на enkov за това мнение:
  • j95monster
Цитирай

И така пробвах ама не стана,дали в комп или флашка преди нямаше значение!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 4 гост(и)