Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S21 FE - Лични впечатления и коментари

(2023-09-18, 21:38:41)Marto.g написа:  При мен и до момента няма нищо.

За EUX дойде сутринта.
Цитирай
Аксесоари

Октомврийският е тук !

S21 FE
RN5 AI
Цитирай

Има ъпдейт........обаче не е тоя, който чакаме Big Grin

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
[-] 1 потребител изказва благодарност на vlaf за това мнение:
  • Marto.g
Цитирай

Някой има ли представа защо няма wifi calling ? На Теленор съм и на A1. Трябва нещо специално да се направи ли ?

Samsung S21 FE 5G G990B/DS
Цитирай

Ще получиш на А1 с ъпдейт на OS. Ако ти е активирано Volte де.
Цитирай

Дойде 14 и за нас.
[-] 2 потребители изказват благодарност на rikob за това мнение:
  • Marto.g, vlaf
Цитирай

Мдааа
   

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
[-] 3 потребители изказват благодарност на vlaf за това мнение:
  • enkov, Marto.g, rikob
Цитирай

Facebook messenger при мен през известно време праща едни и същи известия след ъпдейта и си реших проблема, деинсталирах го. Батерията към момента се топи като сняг на пролет и ще я почакам още малко и ако продължава ще правя гимнастики. Viber ми крашна два пъти.

Изпратено от моят SM-G990B с помощта на Tapatalk
Цитирай

Има ли вече VoWifi на А1 след ъпдейта? На S21 Ultra дойде с 14-ката.
Цитирай

При мен не виждам да има
Цитирай

Днес ъпдейтнах и аз. За сега съм доволен, нямам забележки. VoWiFi вече е наличен и активен за А1. На другата ми карта на Йеттел не работи.

Samsung S21 FE 5G G990B/DS
[-] 1 потребител изказва благодарност на ka4o_pi4a за това мнение:
  • etog
Цитирай

(2023-12-07, 16:11:40)Marto.g написа:  Facebook messenger при мен през известно време праща едни и същи известия след ъпдейта и си реших проблема, деинсталирах го. Батерията към момента се топи като сняг на пролет и ще я почакам още малко и ако продължава ще правя гимнастики. Viber ми крашна два пъти.

Изпратено от моят SM-G990B с помощта на Tapatalk

При мен се получи същото с месенджера, но сутринта, преди да ъпдейтна към 14, имаше ъпдейт на същия, та може и да не е проблема в А14, ще видим, иначе за батерията, нямам какво да кажа още.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
[-] 1 потребител изказва благодарност на vlaf за това мнение:
  • Marto.g
Цитирай

(2023-12-07, 17:28:47)ka4o_pi4a написа:  Днес ъпдейтнах и аз. За сега съм доволен, нямам забележки. VoWiFi вече е наличен и активен за А1. На другата ми карта на Йеттел не работи.

Къде се намира VOWIFI ?

пп. Намерих го Wink

[Изображение: Screenshot-20231207-184235-One-UI-Home.jpg]
Цитирай

Проблема не е само при вас. В група на Самсунг във фейса след един оплакал се от проблем, потекоха еднакви коментари от потребители с различни модели устройства, но сходни проблеми в приложението.


(2023-12-07, 17:55:52)vlaf написа:  При мен се получи същото с месенджера, но сутринта, преди да ъпдейтна към 14, имаше ъпдейт на същия, та може и да не е проблема в А14, ще видим, иначе за батерията, нямам какво да кажа още.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
[-] 1 потребител изказва благодарност на Monipeev за това мнение:
  • vlaf
Цитирай

Здравейте на всички.Имам едно питане относно S21 FE. От няколко месец съм собственик на такъв телефон,като уточнявам,че преди това бях със S20 FE и чак сега ми направи впечатление,че камерата е по-зле от на S20 FE нищо,че на хартия са еднакви,като параметри!Наблюденията ми са по-специално вечерно време на лампа.Значи като направя снимка и то отблизо да кажем 1-2метра и след това я приближа снимката да я разгледам по обстойно,то някак си става размазана.И да не говорим,че цветовете са гадни слагам на режим топло на камерата и става долу горе по-добре.Предишния модел снимаше просто перфектно и цветовете му бяха топ.Дали нещо моя телефин не е дефектен незнам?Какви са вашите мнения за камерата?
Цитирай

Нямам възможност за сравнение с S20 Fe ,но направих снимка с S21 Fe  и     S23 U , на слаба светлина  , всичко на auto.

S21 FE
RN5 AI
Цитирай

Ъпдейта с андроид 14 вече е наличен.
Цитирай

(2023-12-08, 23:06:05)ozon-t написа:  Здравейте на всички.Имам едно питане относно S21 FE. От няколко месец съм собственик на такъв телефон,като уточнявам,че преди това бях със S20 FE и чак сега ми направи впечатление,че камерата е по-зле от на S20 FE нищо,че на хартия са еднакви,като параметри!Наблюденията ми са по-специално вечерно време на лампа.Значи като направя снимка и то отблизо да кажем 1-2метра и след това я приближа снимката да я разгледам по обстойно,то някак си става размазана.И да не говорим,че цветовете са гадни слагам на режим топло на камерата и става долу горе по-добре.Предишния модел снимаше просто перфектно и цветовете му бяха топ.Дали нещо моя телефин не е дефектен незнам?Какви са вашите мнения за камерата?
Или в тази или в другата тема съм пускал сравнение на снимка от S20FE Snap, който смених с S21FE. Потърси я. 21FE е с определено по-добър процесинг на камерата, особено в шума.
Спри си scene optimizer ако го ползваш и искаш малко повече качество.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Благодаря за отговора!Но нещо не ми допада как снима!Иначе с много мерак си го взех,защото си викам,ще има същата камера като S20FE,но е по-компактен,като размер и с по-добър процесор,а и това,че е 5G.Но вече нещо не съм доволен(говоря за снимането) и мисля да го продам!Ако някой си търси S21FE на 4 месеца да казва!
Поздрави
Цитирай

(2023-12-12, 19:53:08)ozon-t написа:  Благодаря за отговора!Но нещо не ми допада как снима!Иначе с много мерак си го взех,защото си викам,ще има същата камера като S20FE,но е по-компактен,като размер и с по-добър процесор,а и това,че е 5G.Но вече нещо не съм доволен(говоря за снимането) и мисля да го продам!Ако някой си търси S21FE на 4 месеца да казва!
Поздрави

Не знам, според мен си снима чудесно с оглед на поколението и цената. Това е на тъмно, без scene optimizer и нощни режими, даже ултрата държи ненужно високо ISO след последният ъпдейт за 2х кропа от камерата. Има и разлика във фокусното разстояние на камерите, затова и перспективата е различна.
Трябва да се свали сравнението за да се види на 100% кропа.

[Изображение: Screenshot-2023-12-12-225054.png]

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Цъфна и декемврийския ъпдейт за S21 FE BGL... 257MB security patch 1 декември 2023.
[-] 1 потребител изказва благодарност на enkov за това мнение:
  • Marto.g
Цитирай

Днес най-накрая дойде и А14 за регион SEK. Малко тъпо ми стана като разбрах, че въпреки че по-горе беше потвърдено,че модела има WoWifi на A1, при мен липсва. VoLTE го имам и е активно, но опцията за Wifi calling липсва в менюто. Какви са ми опциите - да звъня на А1 /които просто ще погледнат в сайта и ще кажат, че модела липсва като поддържащ услугата/ или да чакам нов ъпдейт?
Цитирай

По скоро липсата woWifi е заради украинския регион. Аз съм на А1 и също потвърждавам че имам woWifi.
Цитирай

Помислих си го тва, но на другия ми телефон съм с регион Виетнам /XXV/ и WoWifi е наличен.... Ако действително региона е причината, дали има надежда и за него да дойде и да работис А1 карта?
Цитирай

След последния ъпдейт ми изчезна (или се премести) функцията за деактивиране на кошчето. Преди го бях премахнал това кошче от галерията, а сега се появило. Някой знае ли къде се е преместило за да го
деактивирам ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)