Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Състояние: Вашият акаунт трябва да бъде потвърден...?

И при мен намаляха.Ако изчезнат напълно много ще се радвам.

Днес даже изобщо няма никакъв спам за печалба на пари.

Xiaomi 11t pro 5g 128GB/8GB
Цитирай
Аксесоари

От днес пак започнаха да пристигат "честитките"...

 
Цитирай

Да, и при мен има 2 нови от "стария модел" с биткойните, поне да ги разнообразяваха малко.
Цитирай

Да, никакви филтри не могат да ги спрат...

 
Цитирай

Май не е само до филтри - колкото и да е механизиран процесът на изпращане, настойчивостта му само потвърждава наличието на обратна връзка, пък дори и лимитирана.
Цитирай

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Ще е игра на съдбата, ако наистина някой се опитва да ни изпрати пари, а ние се вкарваме във "филма"!

Внимавам какво си пожелавам, защото може да ми се случи!!!
Цитирай

Да, пълно е с алтруисти, които се чудят, как да се разделят с несметните си богатства...

ФОНДАЦИЯ НА КАТАР
Адрес: сграда на фондация Катар
Район Al Wajba, P.O. Кутия 5825 Доха, Катар.

Фондация Катар е финансирана от правителството организация тук, в Катар, основана през 1995 г. с указ на шейх Хамад бин Халифа Ал Тани, емир на Катар. Фондация Катар във връзка с Европейския съюз (Обединеното кралство), тези дарения се дават свободно на физически лица за техния бизнес ,образователно и лично развитие. Поздравления, вие бяхте сред щастливите бенефициенти, избрани да получат тази награда за дарения в размер на £ 1,000,000 GBP (един милион британски лири Sterly) като благотворителни дарения/помощ от Фондация на Катар за насърчаване на вашия бизнес и лично развитие .

За повече подробности относно това как да получите своя проект на банка за дарения, моля, свържете се с Президента на фондация на Катар с вашите ПИН номера (QF-999-9814), Пълни имена, Пол, Адрес за контакт, държава, националност, професия, дата на раждане и вашия Валиден телефонен номер чрез данни за контакт по-долу.

ТРЯБВА ДА ПУСКАТЕ САМО ТОЗИ ИМЕЙЛ ПО-ДОЛУ.

Президент на фондация Катар:
Д-р Мохамад Фати Сауд


Който иска може да започне да забогатява за моя сметка... Wink

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Май се оправиха нещата, от няколко дни не намирам в пощенската си кутия никакъв спам.

 
Цитирай

Сега са на ход измамни имейли за сгрешена сметка за тока, https://trafficnews.bg/bulgaria-obshtest...te-236252/
Аз иначе нямам никакъв спам.

Пс:В Районна прокуратура-Пловдив е образувано преписка за евентуално извършено престъпление за измама. Наблюдаващият прокурор е разпоредил извършването на предварителна проверка, като срокът за приключването е едномесечен.

За горепосоченото престъпление наказанието е от 1 до 6 години лишаване от свобода.
https://trafficnews.bg/krimi/prokuratura...li-236441/

Huawei P30
Цитирай

Спамът с новото плащане пак набра сила и започна да постъпва в пощата ми редовно.

 
Цитирай

(2022-02-16, 12:59:22)NoMaD написа:  Спамът с новото плащане пак набра сила и започна да постъпва в пощата ми редовно.

Да.И при мен е така.Радостта ми беше кратка,че съм се отървал.

Xiaomi 11t pro 5g 128GB/8GB
Цитирай

еми 100 пъти се спомена не ползвайте бг мейлите за основни пощи.
Цитирай

(2022-02-16, 20:44:41)ndsbg написа:  еми 100 пъти се спомена не ползвайте бг мейлите за основни пощи.
Както и 100 пъти бе споменато, че някои от нас ползват abv пощата за основна повече от 10 години...

 
Цитирай

Имам друго abv (по друг случай е правено, а не, че ми трябват 1000 email-а да създавам). Та него НЕ съм използвал никога за регистрация абсолютно никъде - въпреки това спамовете пристигат и там включително. Може би са по-малко от другите като количество, но не и без спам.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

Да, подновиха се "печелившите" съобщения. Засега са по-ограничени като количество спрямо предишните пикови стойности, но има време.

(2022-02-16, 20:44:41)ndsbg написа:  еми 100 пъти се спомена не ползвайте бг мейлите за основни пощи.

Няма как практически да заменя abv.bg с друга поща след 15+ години. Пренасочих получаването към gmail, но това не ограничи спама по никакъв начин, защото доста често фактури и други документи се "нарочват" като спам и все едно трябва да проверявам и в съответната папка кое какво е.

Друг въпрос е, че abv явно не си го слагат на сърце - за без пари, толкова!
Цитирай

А пък аз си поддържам мейл.бг повече от 20 години, от любов към разчистването на спам. За сериозна кореспонденция ползвам американски услуги. рядко се престарават, но е нищо сравнено с наще... Wink

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

(2022-02-16, 20:51:54)NoMaD написа:  Както и 100 пъти бе споменато, че някои от нас ползват abv пощата за основна повече от 10 години...

тогава не се учудвайте, че ще има спам. Спама няма да спре, някои от това печелят, а точно такива провайдъри, като тези български пощи го пропускат, щото там работят добри специалисти.
Цитирай

Спамът мина на друго ниво. От два дни вече получавам това:


Прикачени файлове Миниатюри
   

 
Цитирай

(2022-02-17, 09:12:48)L1892 написа:  Друг въпрос е, че abv явно не си го слагат на сърце - за без пари, толкова!

Това сериозно ли го мислиш или говориш ... по инерция?
Все едно се плаща - в gmail, hotmail, yahoo или други пощи?

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай

Къде ги нареди АБВ до тия пощи
Цитирай

Какво й е? Върши си работата, както и всичките останали безплатни мейл клиенти.

 
Цитирай

Никва работа не върши с тия реклами и фишинг имейли.
Цитирай

Пощата, която ми трябва, си я получавам, повече от това не ми е нужно.

 
Цитирай

Трия си ги всеки ден и продължавам да си гледам "Съдби на кръстопът" и си свиркам. 😀
Всяко нещо си има своето начало и край.
По ведро на нещата, или те ще уморят да изпращат или ние да трием.

 Huawei P40 pro+    512GB black
Цитирай

Не че някой би се вързал, но това мисля е още ново и актуално...

https://assets.aftership.com/couriers/svg/bgpost.svg
Проблем с вашия адрес за доставка

Уважаеми клиенти,

Вашата пратка не може да бъде доставена поради причина за непълен адрес.

Номер за проследяване: BG/RN393573375BG
Платете такси: 8,29 BGN
Платете пратката си, като кликнете върху връзката по-долу
<TRAKCING:BG/RN393573375BG> 

Моля, платете за пратката, за да можем да доставим вашия пакет възможно най-скоро. Ако искате някой друг да вземе вашата пратка.
С Най-Добри Пожелания
твоя BULGARIAN POSTS
Номер за проследяване


Това съобщение се генерира автоматично от системата на BGpost, така че моля не отговаряйте на него.
2022 BULGARIAN POSTS

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)