Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мнение за Sony 10 III
#26

(2022-01-23, 02:52:07)Stef@n написа:  Ужас, да разбирам ли, че това Protech може да убие телефона ?
Не само телефона Ами и теб
Ето ти поредица от клипове, ако разбираш от електричество, може да се хванеш за главата https://youtube.com/playlist?list=PLfUGO..._J7X_X5OnU
[-] 1 потребител изказва благодарност на Andon0v за това мнение:
  • Stef@n
Цитирай
Аксесоари
#27

Ами тогава ще си ползвам старото оригинално на Sony, аз и без това зареждам само вечер така, че времето за зареждане не ми е толкова важно.
Обаче снощи рекох за първи път да го заредя (беше на 28%) и понеже беше към 3 през нощта съм заспял, зареждал се до към 10 часа през деня, дано не съм прецакал нещо батерията, някъде четох, че след като се зареди батерията е хубаво да се изключи, ама каквото такова.
Искам и нещо друго да помоля, оказа се голям зор в моя град да си намеря преден и заден протектор, обиколих поне 6 магазина и греда. Гледам из нета тук-там има в някакви он-лайн магазини, обаче самите магазини не ми говорят нищо ? Искам някакъв съвсем обикновен заден протектор, може и да е прозрачен.
Цитирай
#28

Няма проблем да седи на зарядно, електрониката на телефона е умна и изключва зареждането.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Andon0v за това мнение:
  • Stef@n
Цитирай
#29

Не се препоръчва да седи на зарядно цяла нощ, а и е по-добре да има винаги заряд между 20 и 80% процента - за по-дълъг живот на батерията.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Stef@n
Цитирай
#30

Съвременните телефони се зареждат оптимизирано, научават навиците ви и при нужда прекъсват процеса, за да получите на сутринта прясно заредена батерия.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 2 потребители изказват благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • Andon0v, Stef@n
Цитирай
#31

Да питам нещо за последно, какво трябва да се направи ако искам да си продам стария телефон ? Изтривам профилите в Гугъл и там каквото има из папките ? Има ли някакъв начин будещия купувач да възстанови нещо като данни ? Може би ако му направя "фактори ресет" ще се изтрият всички данни ?
Цитирай
#32

Откачаш устройството от акаунта си в Google и му правиш ресет след това. А и да не си забравиш картата памет, ако имаш такава.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Stef@n
Цитирай
#33

Ако направиш хард ресет вътре през настройките е напълно достатъчно, така си излиза от акаунта
[-] 1 потребител изказва благодарност на Andon0v за това мнение:
  • Stef@n
Цитирай
#34

Влез в профила google на сигурност-вашите устройства,изтрий устройството-и акаунта,после връщаш фабрични настройки.

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • Stef@n
Цитирай
#35

А защо просто не върне фабричните настройки, доколкото помня това трие и акаунта в Google Play.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#36

Защото ако не се изтрие акаунта, новия собственик като го активира може да иска имейла на предишния собствиник,има такива случаи във форума, най добре да се махни акаунта.

Huawei P30
Цитирай
#37

Така за всеки случай изтрих всякакви акаунти, направих ресета както е показан в този сайт, ползвах -> "Restore from the options of Sony Xperia XZ1", дано съм направил правилно нещата  Smile
Цитирай
#38

През телефона ако се върнат фабричните както казах по горе, излиза от всички акаунти. То си го пише какво трие к какви действия предприема в самото меню.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Andon0v за това мнение:
  • Stef@n
Цитирай
#39

Да разбирам, че не съм направил правилно нещата ?
Цитирай
#40

Ами праВилно е според статията, просто няма нужда да се излиза от Гугъл акаунта, щото то автоматично си излиза ако е направен през това меню. Ако се прави ресет през recovery, тогава вече да - трябва да влезеш и да си въведеш паролата от Гугъл акаунта за да го отключиш и след това махаш акаунта и телефона е готов.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Andon0v за това мнение:
  • Stef@n
Цитирай
#41

Ето защо трябва да се изтрие акаунта на телефона https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=97188

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • Stef@n
Цитирай
#42

Както се вижда и от темата дето е пратена - достатъчно е да се върнат фабрични през настройки, трият се всички акаунти, щото като върнеш така фабрични ти иска и парола ако имаш заключен екранз както и парола на Гугъл акаунта.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Andon0v за това мнение:
  • Stef@n
Цитирай
#43

И аз се чудя, много ясно е описано, че при връщане на фабрични ти трие и акаунта в Google, това че някой не знае, какво прави е друго.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#44

Аз на по предния телефон връщах само фабрични настройки и го продавах,но беше андроид 5,но преди да продам HTC 10 реших да потърся в интернет какво трябва да направим преди да си продадем телефона.В статията се казва че трябва да се изтрият акаунтите, на google, ако телефона е samsung, huawei xiaomi и техните акаунти
https://swipe.bg/%D0%BD%D0%B0%D1%80%D1%8...%B1%D0%B0/

Huawei P30
Цитирай
#45

Е тук пише за акаунти, а ние говорим за фабрични настройки. Ти като върнеш фабричните се трие и акаунта. И на iPhone и на Android е така.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#46

(2022-01-25, 22:38:43)hazART написа:  .....като върнеш фабричните се трие и акаунта. И на iPhone и на Android е така.

От няколко години не е така. Връщаш фабрични настройки и акаунта ти от Гугъл си остава. Естествено ти иска парола за акаунта при първоначално настройване на телефона.
При Самсунг телефоните, ако имаш и самсунг акаунт, който не си премахнал при връщане на фабрични настройки и той остава.

1916 
[-] 1 потребител изказва благодарност на milss за това мнение:
  • DoryanY
Цитирай
#47

Ето и съвет на google  https://support.google.com/android/answe...99622&rd=1

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • milss
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)