Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Motorola Moto G200 вече официално се продава в България с цена 799 лв.
#26

(2022-02-06, 22:46:13)solo5 написа:  Е, ти къде отиде на S22 Ultra? Той ще струва колкото 3 броя Moto G200  

Възможно е, но получаваш и поддръжка.
Днес звънях на телефона на Моторола България, даден на страницата им.
Вдигнаха и започнаха на чешки да ми говорят, викам им: Звъня от България, на български ми говорете.
Започнаха на английски, поискаха ми телефон и казаха, че ще ми звъннат днес.
Е, познайте дали ми звъннаха.
Преди година и нещо им звънях, вдигаше българско момче и поне някаква информация даваха.

Moto G9 Plus - Stock ROM
Цитирай
Аксесоари
#27

На този номер +359 24 486 351 ли звъня?

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#28

Ето на този:

[Изображение: 966091cb34fa38c7ee9b432a8f272f15.jpg]

Moto G9 Plus - Stock ROM
[-] 1 потребител изказва благодарност на MMJ за това мнение:
  • divna
Цитирай
#29

Ти си видял номер на ФБ страницата им, а аз посочих този от сайта. На него започва да тече информация на български - но не изчаках да видя кой ще вдигне, ако искаш опитай.

Днес трябва да дойде moto g200. Някой желае ли нещо конкретно да погледна, докато е в мен?

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#30

И на фейса и на сайта телефона е един и същ. Опитах пак сега, вдигнаха и беше българин на линията, Петър много любезен.
Казах им, че съм звънял вчера, и съм очаквал връщане на обаждането.
Оказа се, че има една объркана цифра, грешката е моя.
Но ъпдейти за дуал месинджър не чакайте тия дни, кой знае кога ще ги пуснат.

Щом имаш S21 Ultra, направи снимки с него и с G200 и дай да ги видим.
При ниска осветеност, на тъмно и видео със стабилизация на G200 & S21 Ultra.
Както го прави SuperSaf в camera comparison.
Може и speed test кое приложение колко бързо зарежда, и седи ли в паметта.
Може накрая и един 5G тест на двата телефона в Ookla speedtest.
Някакви е такива съпоставки с топ модел, за да се види и усети бързината на G200.
Благодаря.

Moto G9 Plus - Stock ROM
[-] 1 потребител изказва благодарност на MMJ за това мнение:
  • divna
Цитирай
#31

С този кютук огромен може да направиш сравнение на камерите с някой същия клас , а и може да пробваш с g51 да видим разликите . А искам  да провериш след може би повече от 10 години все още ли седят тия сини точки по иконките , или вече са сложили цифри , че вече стана бактън . Все още съм с тия тъпи точки и полудявам , а не ми се иска да слагам друг лаунчер , защото този е перфектен . Smile

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
[-] 1 потребител изказва благодарност на fuckinggood за това мнение:
  • divna
Цитирай
#32

(2022-02-08, 10:40:32)divna написа:  Днес трябва да дойде moto g200. Някой желае ли нещо конкретно да погледна, докато е в мен?

Чакаме ревю Smile
Ако може и сравнение с G100
[-] 1 потребител изказва благодарност на solo5 за това мнение:
  • divna
Цитирай
#33

Все още съм с тия тъпи точки и полудявам , а не ми се иска да слагам друг лаунчер , защото този е перфектен . Smile

Ами аз съм с андроид 12 (pixel experience) и съм с точки на иконите , а иначе муйа от години е с цифри.

S21 FE
RN5 AI
Цитирай
#34

За броя нови известия на значките за известия ли говорите?

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#35

Да точно за тях смениха ли ги вече , че наистина писна с тия глупави точки . Дори известията на пропуснатите е с точки ужас . Освен с друг лаунчер дргуо не помага , но не искам да сменям лаунчера , защото е перфектне.

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#36

Няма номерация, уви. Днес стартирах телефона и първо това погледнах. Порових и из настройките, но няма Sad

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#37

Какво им е на сините точки? Аз нямам проблем с тях.
Хайде divna, чакаме ревю!
Направи и малко синтетични тестове - Antutu, Basemark и т.н.
На тестовете телефона се товари доволно и ще видиш как загрява
Не му слагай силиконовият калъф при тестове, че допълнително ще го спари
Като тестваш камерата направи снимки на очи от близо в портретен режим (да не е макро)
пък било то на животно или нещо друго
[-] 1 потребител изказва благодарност на solo5 за това мнение:
  • divna
Цитирай
#38

В интерфейса на други телефони се вижда броя на новите известия с число и това наистина е удобно, с право недоволстват Smile

Относно ревюто - за съжаление имам срок този път и само 2 нощи на разположение - миналата и тази, тъй като баща ми има годишнина и уикенда ще пътуваме. Затова гледам да включа поне обичайното, което ми е познато и ясно.

Такива тестове не съм правила до сега - нито посочените синтетични, нито за 5G - просто това не ме е интересувало до сега, нито пък някой разговор ме е питал. Също - срам - не срам - признавам си, че не гледам никакви видеа - просто, защото нямам време. И съответно нямам идея какво точно правят другите, за да правя и аз като тях. Тук там - поглеждам за нещо, ако конкретно ме интересува. Но виждам, че хората с повече свободно време - прекарват повече време в тубата - и не го казвам осъдително, напротив. Винаги, навсякъде има какво да се види и да се почерпи опит.

Даже бих се радвала да ми дадете някакви примерни видеа, в които да видя какво очаквате да видите и как е направено. Ако имам възможност - да го направя с първото видео - супер, ако не - по-натам. Ако не бързат да върна телефона - ще опитам да направя второ видео с тези тестове. То ще е някакво левашко, като за първи път, но отнякъде се започва.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#39

Въпрос на свикване е
На мен не ми трябва да знам броя на новите известия
Има ли синя точка, значи има поне едно ново
А и имам известяване на часовника, та знам горе-долу какво съм получил
Цитирай
#40

С какъв часовник си?

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#41

С Huawei GT
[-] 1 потребител изказва благодарност на solo5 за това мнение:
  • divna
Цитирай
#42

А бе Соло5 ти си луд . Как да не е важно броя на известията . Мисля само те , пиксел и нокиа остнааха с тия точки . Е няма такава гавра . Помня едно време ,че Шами бяха с такива точки , но се оправиха . Честно не знам защо го правят . Искат да се купуват лаунчери ли ?

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#43

Може бе не е изразено достатъчно ясно недоволството на потребителите, за да стигне до тези, които взимат тези решения. Като задържиш пръст върху иконата с точката - излиза малко прозорче, в което пише колко са известията - след като информацията се извежда там, едва ли ще е толквоа сложно да се вкара в точката.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#44

(2022-02-11, 10:14:32)divna написа:  след като информацията се извежда там, едва ли ще е толквоа сложно да се вкара в точката.

То ако беше сложно, нямаше всевъзможни лънчери да я показват.
Аз съм с Нова и този лънчер изкарва не просто броя на всяка отделна група известия, а и иконки с образите, ако са в указателя.
Цитирай
#45

(2022-02-11, 09:48:03)fuckinggood написа:  А бе Соло5 ти си луд . Как да не е важно броя на известията .

Не съм луд и не ми е важен броя на известията. Не им водя статистика. Изразих лично мнение.
Я ми подскажете защо е толкова важно! Може би аз пропускам нещо.   Storstark
Цитирай
#46

Вместо гейминг телефон този става ли?

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#47

Точно за гейминг е предвиден Smile

[Изображение: 37991550.jpg]

[Изображение: 37991549.jpg]

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 3 потребители изказват благодарност на divna за това мнение:
  • DoryanY, Emobul, solo5
Цитирай
#48

Къде му е пръстовият отпечатък?
Мислех, че е отстрани, но виждам че има бутон на мястото
Цитирай
#49

В Power бутона е Wink

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#50

А кои са му алтернативите да си избера?

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)