Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Motorola Moto G200 вече официално се продава в България с цена 799 лв.

Странно,  аз не съмала такива проблеми. От HUAWEI P30 Pro ме боляха очите първите дни и то за кратко ползване, но после свикнах явно.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
Аксесоари

И аз съм по същия начин с ОЛЕД дисплей. Пържене на очите и главоболие. И това е проблем, защото всеки нов флагман е с олед дисплей и трябва да търся други варианти с lcd, а това означава среден клас и отрязани функции.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Irriducibili за това мнение:
  • divna
Цитирай

Щях да споделя снимки, но на тоя телефон не може да се разчита да свърши нещо. Ъплоад-а му е тотален шит. Което и приложение за ъплоад да пробвам все зацикля даже и на 1 снимка. Понякога се получава де. Обхват има, интернет има, оставям приложението отворено, прогреса върви докрай и зацикля. Иначе камерата колкото и да е добра, като не може да фокусира правилно резултатите в повечето случаи са посредсвени. Добре че поне за гейминг е перфектен иначе отиваше в Олх Smile Въпреки, че и там имам забележки. Например първия път зададох играта да е на фулскрийн, сега и задавам да си е изрязана при ноча, но не се променя нищо. Спирах приложението, рестартирвах и нищо. Като цяло пълно е с бъгове, а не ми се мисли като дойде андроид 12. Относно загряването доста загрява сами дисплей, а отзад си е студен, но не мисля, че е някакъв проблем

Pixel 7 Pro Hazel 
[-] 1 потребител изказва благодарност на nanobanano за това мнение:
  • divna
Цитирай

Странно ми е, защото повечето бъгове, които споделяш ги няма при Moto G9 Plus,
който в момента също е с Андроид 11
При гейминг моторола имат много добро меню с което можеш да ограничиш един куп дразнители:
- блокиране на повиквания
- блокиране на известяване
- заключен режим
- екранна снимка
- записване на екрана
- поточно предаване на живо с Twitch
- настройки
- добавяне на приложение

Ще е тъпо да са пуснали телефон с толкова много неоправени бъгове на пазара
Дано поне ги изчистят със следващият ъпдейт!
[-] 1 потребител изказва благодарност на solo5 за това мнение:
  • divna
Цитирай

Някой има ли представа защо в новите телефони няма радио?
Цитирай

(2022-02-23, 21:15:57)ico_3 написа:  Някой има ли представа защо в новите телефони няма радио?

Има, ама трябва да се активира.
В плея, moto fm radio. Активиране.
[-] 1 потребител изказва благодарност на stern за това мнение:
  • divna
Цитирай

Какво имаш впредвид да се активира? Изтеглям FM Radio, но в програмата нищо не е активно.Или иска слушалки
Иначе батерията изкара доста на онлайн видео и AmiGo gps включен

   

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Това пък не мога да разбера да гледам клипове на телефон и то толкова време или филми . Някак си не виждам как ще заменя лаптопа или телевизора с телефон . Доста хора го правят , но все още не мога да ги разбера какво им харесва толкова време да отделят за клипове  . Айде 3 или 4 клипа може да изгледаш докато пътуваш някъде , но  да гледам 7 х тубата ...

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай

Преспокойно се гледат филми на 6,8"
Често ми се случва на слушалки
Цитирай

По спесификации moto g200 няма FM радио. Moto g71 има и там, като напишеш в Google Play  - moto fm radio излиза приложението - иска "антена" (слушалки).

[Изображение: 38196194.png]

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Като отидеш на moto fm radio трябва да ти се покаже това:
   
Аз 3-4 месеца също си мислех, че в g9+ няма радио Cool

Ако питаш конкретно за g200, там наистина няма fm-модул, нито жак
Цитирай

Тоа телефон е пълна греда...На вивата го писали с ром 256gb....реално на кутията пише 128....Слот няма....жак няма....Там било бъдещето-да няма...Ми хубуу вземете му сложете направо 32gb да я втаса бъдещето нацяло....Другите компании дърпат напред, тези назад...Баси и мушмороците...направо ми разбиха детските мечти с таа памет.....ТАпанари....Работата отива на poco x3 про-по-дълга автономна работа....повече памет.
Цитирай

(2022-02-24, 10:41:09)_nib_ написа:  Тоа телефон е пълна греда...На вивата го писали с ром 256gb....реално на кутията пише 128....Слот няма....жак няма....Там било бъдещето-да няма...Ми хубуу вземете му сложете направо 32gb да я втаса бъдещето нацяло....Другите компании дърпат напред, тези назад...Баси и мушмороците...направо ми разбиха детските мечти с таа памет.....ТАпанари....Работата отива на poco x3 про-по-дълга автономна работа....повече памет.

Говориш колко да не е без хич.
Коя друга компания в медиум към премиуим сегмента има слотове за сд карта или жак за слушалки?
Та те зарядно не искат да им слагат в комплектите на телефони по 1000+ лева
и мен ме страшно дразни тая простотия да премахват важни неща сд карта и жака за слушалки както и зарядните от комплектите, ама няма кво да се направи.Всичките кретени гледат един от друг и един направи някоя глупост и всички след него..
Аз се надявам да изкарат най-накрая нещо премиум, да снима хубаво и да има перископна камера..

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай

(2022-02-24, 11:16:07)galev_90 написа:  Говориш колко да не е без хич.
Коя друга компания в медиум към премиуим сегмента има слотове за сд карта или жак за слушалки?
Та те зарядно не искат да им слагат в комплектите на телефони по 1000+ лева
и мен ме страшно дразни тая простотия да премахват важни неща сд карта и жака за слушалки както и зарядните от комплектите, ама няма кво да се направи.Всичките кретени гледат един от друг и един направи някоя глупост и всички след него..
Аз се надявам да изкарат най-накрая нещо премиум, да снима хубаво и да има перископна камера..

Какво значи без хич бе човек?
Нямаш си представа колко ме е яд че от вивата подвеждат със параметрите за бразилския пазар-8/256.
В два офиса съм ходил снощи на оранжавите-128гб.
Сега гледам юристката им ми е отговорила на мейла...познай....пак писала че е 256...и ми дала линк...На чичо си Гошо...Аз от когато съм влязъл в мрежата...те са карали още със стабилизатори на напрежението за да гледат телевизия.Пак и писах и запитах-сигурни ли са че паметта е толкова и да провери в кой техен офис в Бургас се намира за да го взема от там.Другият вариант е: Подновявам си договора по интернет...пращат ми апарата който реално се оказва наистина със 128гб и сезирам КЗП за подвеждане и измама на клиента, направил съм и скрийншот на сайта им...и ще ми излезе безплатен...ама не ми трябва.Навремето на един приятел му излезе безплатен галакси s3 от шментел-него го подведоха за броя на ядрата...
[-] 1 потребител изказва благодарност на _nib_ за това мнение:
  • galev_90
Цитирай

(2022-02-24, 10:41:09)_nib_ написа:  Тоа телефон е пълна греда...На вивата го писали с ром 256gb....реално на кутията пише 128....Слот няма....жак няма....Там било бъдещето-да няма...Ми хубуу вземете му сложете направо 32gb да я втаса бъдещето нацяло....Другите компании дърпат напред, тези назад...Баси и мушмороците...направо ми разбиха детските мечти с таа памет.....ТАпанари....Работата отива на poco x3 про-по-дълга автономна работа....повече памет.
За мен липсата на слот е сериозна спирачка пред закупуването му.
Не че ще ми липсва памет, сегашният ми е със 128 гб и са заети под 30, но в картата имам над 5000 снимки, много музика, карти на навигационни апове и при смяна на телефона просто слагам картата и не се занимавам с копиране.
[-] 1 потребител изказва благодарност на stern за това мнение:
  • _nib_
Цитирай

(2022-02-24, 11:53:05)_nib_ написа:  Сега гледам юристката им ми е отговорила на мейла...познай....пак писала че е 256...и ми дала линк...На чичо си Гошо...

Може би е имала предвид, че телефона е с 128GB памет и като ти добавят още 128GB pCloud ще станат 256GB Lol 
Поне навремето даваха pCloud за срока на договора
Не им се връзвай, Виваком са с ужасна комуникация към клиентите си от дълги години
Скоро научих че имат нов GM, та дано той малко ги поразджурка, че сума ти клиенти загубиха
[-] 1 потребител изказва благодарност на solo5 за това мнение:
  • _nib_
Цитирай

Aз като ида във Вивата винаги се скарвам с някого заради това ,че не знаят неща елементарни за апарата . Дори съм гонил хора на опашката ,че нямат маска и не им правят забележка .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай

(2022-02-24, 09:41:13)fuckinggood написа:  Това пък не мога да разбера да гледам клипове на телефон и то толкова време или филми . Някак си не виждам как ще заменя лаптопа или телевизора с телефон . Доста хора го правят , но все още не мога да ги разбера какво им харесва толкова време да отделят за клипове  . Айде 3 или 4 клипа може да изгледаш докато пътуваш някъде , но  да гледам 7 х тубата ...

Шофьор съм в чужбина и телефона седи на стойката и си върти youtube и навигация. Повече слушам от колкото гледам, затова е и vanced-заради pip. Така че не гледай повърхностно на нещата моля.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

(2022-02-24, 12:06:09)stern написа:  За мен липсата на слот е сериозна спирачка пред закупуването му.
Не че ще ми липсва памет, сегашният ми е със 128 гб и са заети под 30, но в картата имам над 5000 снимки, много музика, карти на навигационни апове и при смяна на телефона просто слагам картата и не се занимавам с копиране.

Именно човек.Моторолките с този почти чист андроид...с 8 гб рам и 256 ром....С такъв хардуер можеш да го ползваш 4-5 години...Евентуално.

(2022-02-24, 13:28:06)solo5 написа:  Може би е имала предвид, че телефона е с 128GB памет и като ти добавят още 128GB pCloud ще станат 256GB Lol 
Поне навремето даваха pCloud за срока на договора
Не им се връзвай, Виваком са с ужасна комуникация към клиентите си от дълги години
Скоро научих че имат нов GM, та дано той малко ги поразджурка, че сума ти клиенти загубиха

Той тоа облак и сега го има...май....Ама утрепана работа като еон-60 канала...безплатни....Дай да видя ,,кой туй чудо,кой туй нещо" дето викаше Пурко за малкия слон от Странджа планина.Тинтири-минтири....Чукнеш на канал-нямате абонамент за него...Айсиктир-делете немедленно...Аз телевизия на телевизора си не гледам....ще седна на телефона.

Ей ги...от ,,обслужване на клиенти"...Кълне се в родителите си...тръшка се ,,йок 256 е"....Еми хубуу ще се наложи да разходя май напразно някой куриер от еконта.Ама първо ще мина в техен офис да го барна в ръка,после и през технополис да барна поко х3 про и ще преценя кой ми ходи повече.
Цитирай

Цена му в Технополис вече е 899,99лв
Което е странно, защото телефона масово се продава в интернет пространството за 775-800лв
Цитирай

Даже и те го продават за 799 онлайн. Просто са му надули цената за да е на промоция :}

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Тази тактика много ме дразни
Всичко нагоре, за да симулираме промоции с по 30-40% намаление след това
Цитирай

(2022-02-25, 08:43:01)solo5 написа:  Тази тактика много ме дразни
Всичко нагоре, за да симулираме промоции с по 30-40% намаление след това

По-скоро симулират онлайн покупките.
Цитирай

И то при условие, че цената му в България официално е 799 лв...

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

(2022-02-24, 14:04:07)_nib_ написа:  Именно човек.Моторолките с този почти чист андроид...с 8 гб рам и 256 ром....С такъв хардуер можеш да го ползваш 4-5 години...Евентуално.


Той тоа облак и сега го има...май....Ама утрепана работа като еон-60 канала...безплатни....Дай да видя ,,кой туй чудо,кой туй нещо" дето викаше Пурко за малкия слон от Странджа планина.Тинтири-минтири....Чукнеш на канал-нямате абонамент за него...Айсиктир-делете немедленно...Аз телевизия на телевизора си не гледам....ще седна на телефона.

Ей ги...от ,,обслужване на клиенти"...Кълне се в родителите си...тръшка се ,,йок 256 е"....Еми хубуу ще се наложи да разходя май напразно някой куриер от еконта.Ама първо ще мина в техен офис да го барна в ръка,после и през технополис да барна поко х3 про и ще преценя кой ми ходи повече.

Аз ако съм на теб ще направя тая схема с телефона . Ще го купя , ще подам сигнал в КЗП . Ще ми върнат парите и телефона ще остане в мен и ще го продам и ще си взема покото .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)