Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Motorola Moto G200 вече официално се продава в България с цена 799 лв.

Според мен Poco X3 Pro не може да се мери с Moto G200
но пък е с 300лв по-евтин

(2022-02-25, 10:02:47)fuckinggood написа:  Аз ако съм на теб ще направя тая схема с телефона . Ще го купя , ще подам сигнал в КЗП . Ще ми върнат парите и телефона ще остане в мен и ще го продам и ще си взема покото .

Как така хем ще ти върнат парите, хем ще ти оставят телефона да си го продадеш?
Цитирай
Аксесоари

По-добре Poco X3 GT, прото създава много проблеми, много апарати имат ghost touch и като цяло са калпави. Поко x3 gt е 600лв 8/256.
Цитирай

Взех го....Ще отлежи седмица-две в шкафа и го мятам....
!!!На вниманието на всеки решил да вземе телефон от вивата!!!: Тва параметри....Тва дата на пускане на пазара на модела МОЖЕ да не отговарят на реалноста.
Не знам....От ваксината ли са неадекватни служителите....кьорави ли са....глухи ли....що ли?
След всичката кореспонденция през сайта им-три пъти си писахме....един проведен разговор....посещение на два офиса-разговори с консултанти....И на всички обяснявах да обърнат внимание и да си поправят грешката, че модела който предлагат не е с 256gb вътрешна памет, а 128gb....да не заблуждават другите клиенти....Е няма бе...Дебили...Катили....
Направих си сметката че ми излиза на сметка да го взема за 600, с ънлимитед 50,а с икономисаните 200 ще си взема поредния външен хард....И си ги надписвам да не ги ровя...Та тоа ще има надпис-,,тАпанарите от виваком"....Така ще се сещам че става въпрос за moto g200 5g.

Ааааа....щях да забравя....Подарък връи към телефона-карта памет-32gb....На телефон без....без слот за карта памет-пИчелиш карта памет....Все едно да си купиш фабрика на 08.09.1944г.....
[-] 3 потребители изказват благодарност на _nib_ за това мнение:
  • divna, nanobanano, solo5
Цитирай

С радост да си го ползваш!
За 600лв е попадение
[-] 1 потребител изказва благодарност на solo5 за това мнение:
  • _nib_
Цитирай

(2022-03-01, 19:05:37)_nib_ написа:  Взех го....Ще отлежи седмица-две в шкафа и го мятам....
!!!На вниманието на всеки решил да вземе телефон от вивата!!!: Тва параметри....Тва дата на пускане на пазара на модела МОЖЕ да не отговарят на реалноста.
Не знам....От ваксината ли са неадекватни служителите....кьорави ли са....глухи ли....що ли?
След всичката кореспонденция през сайта им-три пъти си писахме....един проведен разговор....посещение на два офиса-разговори с консултанти....И на всички обяснявах да обърнат внимание и да си поправят грешката, че модела който предлагат не е с 256gb вътрешна памет, а 128gb....да не заблуждават другите клиенти....Е няма бе...Дебили...Катили....
Направих си сметката че ми излиза на сметка да го взема за 600, с ънлимитед 50,а с икономисаните 200 ще си взема поредния външен хард....И си ги надписвам да не ги ровя...Та тоа ще има надпис-,,тАпанарите от виваком"....Така ще се сещам че става въпрос за moto g200 5g.

Ааааа....щях да забравя....Подарък връи към телефона-карта памет-32gb....На телефон без....без слот за карта памет-пИчелиш карта памет....Все едно да си купиш фабрика на 08.09.1944г.....

Aз така на телевизията на а1 си спечелих 4 месеца безплатно диема спорт . Нещо бяха спрели канали , които са в догвора мисля ,че бяха 3 на брой . Обаждам се викам кво става що тъй ненадейно изчезнаха каналите , които трябва да имам по догвор . Ами господине те сега правят профилактика еди кво си 1 милион лъжи . Викам ок изчаках 1 месец . Обаждам се пак викам кво става с каналите 1 месец мина ходих до офиса от там казват ,че нямали да ги пускат никога повече на кой да вярвам . Ами господине все още не е решено след 15 дена се обадете . Викам ах тия ме мотата ще ги муфта яко до посиране . Разрових се аз в тази случка ами те си развалили отношенията с ментела и тия канали няма да ги има никога . Ох викам паднахте ли ми . Обаждам се аз на оператора обесних надълго на широко за случката , но те продължават да лъжат ,е имало повреда . Викам не е във ваш интерес да лъжите и да мотаете хората . Ами господине изчакайте малко . След 2 минути се връща и ми казва ами господине за причиненото неудобство и недорузомение ви даваме 4 месеца безплатно диема . Викам как го изчислихте 4  нека са поне 6 . Ами господине толкова може . Е викам не стига че излъгахте , ами сега това . Викам им айде пускайте тия диеми , ама после като свършат месеците да не ме сурвакате . Те ми викат не господине спокойно . И така си издействах 4 месеца . Тия служителите като ги притиснеш здраво и няма мърдане . А да не гооврим за други операроти какво съм правил .

Едно време имаше някаква промоция с Нокиа ти дават карта памет 32 гб обаче нашите отишли сами да преподписват и да вземат апарат . Връщат се без такава карта . Питам ги къде е картата в сайта пише ,че ти дават 32 гб карта , дори нна договора пишеше апарат нокия + 32 гб карта памер комплетк . Ами не дадоха такава . Хм... ясна работата видели са ги че са пенсионери и са им е свили . Викам си да ида да видя дали може нещо да стане , но с викане крякане от моя страна нищо не стана . Не съм титуляр и не мога да вземам решение . Добре ,че не ми бяха свили картата при мен ,че тия вънка на бесилото шяха да консултаните кви то бяха подплашени от моите викове . Така че тия дебнат някой , който не е навътре и го щабат яко .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
[-] 1 потребител изказва благодарност на fuckinggood за това мнение:
  • _nib_
Цитирай

Можеше да се откажа и да го върна още в еконта-да кажа че доставката не оттоваря на поръчката.Когато подготвят поръчката, оранжавите....и самсуняка а71 взех така през сайта, си пише модела на апарата и серийния номер.Копирах го....и го проверих в imei.info....И там си излезе всичко - https://www.imei.info/?imei=350506880886934....ram, rom....държава....гаранция...
Прецених си че пак съм си на далавера за 6 стотака....,,На....сега...като нямаш фейсбук....нищо не мога да ти пратя"....жената....Ся на воля ммс-и ще си пращаме.На внука едно друго....тези двамата....онези тримата....Аз съм на ънлимитед 150, тя на 50....
Цитирай

В този сайт (https://www.imei.info/) знаят всичко за телефона, включително и кога е продаден в България, но и за двете IMEI твърдят, че е с 4 GB RAM, докато телефонът е във варианта със 6.
Цитирай

Оппалянкааа....Моторолката си е дошла направо с опцията ,,разширение на рам"....Та си ги активирах тези 2gb горница....Не ми трябват, ама нека има.
Поради липсата на слот за карта памет, се наложи да прехвърлям приложенията от самсунга с XShare...
Цитирай

Не знам , но мисля да забия един редми ноут 11 -128 гб версия . Мисля си че за 400 лв си е идеална покупка. Ей сега скоро предподписвам и сигурно телефона ще ми дойде 200 лв кеш  , което ще е супер . Само ме притесняват тия 4 гб рам да не се окажат малко . Аз сега с моя стар убиец е с 4 и е добре г/д . Гледам ,че Реалме 9i е със същите показатели , но при него може да го увеличиш с 1 гб вуртуална памет . В голяма чуденка съм . Иначе ноута е много готин , компактен и хубав дисплей .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай

Днес или в понеделник ще получа такъв за ревю. Ако не е спешно и имаш въпроси или искаш нещо да погледна - давай. Виртуалното разширяване на RAM паметта не е ли интегрирано в интерфейса и опция за всички с дадена версия на MIUI?

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 1 потребител изказва благодарност на divna за това мнение:
  • fuckinggood
Цитирай

В Шаоми мисля ,че нямат разширяване на паметта поне аз като четох не забелязах такова нещо , а на Реалмето със сигурност има на 9i e с 1 гб , а на про версиите е с 2 гб . Но може и да бъркам за Шаоми може това да погледнеш , ако има разширяване на паметта . Иначе другото го разгледах в магазина и ми хареса много самата визия . Имаше един цвят синьо , но с брукат отзад хахахах цигания голяма . Черния цвят е най хубав от 3те , които бяха изложени . А друго може да видиш дали го има пак тоя проблем с сензора за близост при разговор , защото много хора се оплакваха от този проблем , но смятам ,че са го оправили , но не знам . Може да снимаш нещо с камерата , ако имаш възможност та това за 400 лв , ако ги няма по горните проблерми и се прибавя памет ехеее супер сделка . На мен ще ми дойде 200 лв с преподпсване .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай

Мхм, ще погледна Smile Xiaomi бяха сред първите, които анонсираха вируалното разширяване на RAM паметта - с MIUI 13, но може би не всички телефони са актуализирани до тази версия на скина. След тях OPPO и Samsung го включиха. Motorola също.

Днес не дойде телефон, вероятно в понеделник. Аз и без това имам работа по Motorola Edge 30 Pro. Малко тъмно стана видеото, странно, а снима при същите условия, може да презаснема днес, макар, че не знам дали някой толкова се звери да гледа детайлите.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Принципно това се води бюджетен клас телефон и не мисля ,че ще му лепнат виртуална памет . Може би на средния и средно високия клас да сложат , но бюджетката едва ли . Аз затова се двуомя м/у двата . Дано има виртуална памет Шаомито и да се увеличава . Аз като бях в магазина забравох да видя пък ме мързи да ходя .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай

Аз не бих разчитал на виртуалната памет , по-скоро ще се насоча към 6ГБ версия на Редми Ноут 11, която в момента при румънците е 400лв. А относно сензора за близост гледах ревю според което няма физически такъв ,но виртуалния сработвал добре освен , ако не доближаваш телефона до ухото твърде бързо и тогава екрана гасне по-бавно.

S21 FE
RN5 AI
Цитирай

Вчера взех телефона на баща ми той е с редми 10 и има такова увеличение на паметта . Разгледах го добре , видях ,че е пусната виртуалната памет , но познайте - все още си седи с 4 гб като разгледаш менюто за паметта . Уж пише ,че се увеличава с 2гб , ама ... 4 гб си седи . Виждал съм на Реалме точно ,че се увеличава с 1 гб на 9i и става от на 5 , ама тук си седи . И в менюто се вижда ясно ,че става 5 . Иначе проверих сензора за близот на Редмито захваща всеки път и бързо и бавно .

6 гб версия при нас явно няма да е има . Питах в магазина , където разглеждах , но казаха ,че 4 гб ще е за Бг .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай

В това меню, в което виждаш 4GB може да показва стоковата памет - да не отчита и виртуалната Smile

Аз бях на премиерата на серията, все още не са получили всички телефони в България. Щe се продава 6GB официално - ето официалните цени за България:

Redmi Note 11 Pro 5G
  • 6GB+64GB: 599 лв.
  • 6GB+128GB: 649 лв.
  • 8GB+128GB: 379 щатски долара

Redmi Note 11 Pro
  • 6GB+64GB: 549 лв.
  • 6GB+128GB: 589 лв.
  • 8GB+128GB: 349 щатски долара

Redmi Note 11S
  • 6GB+64GB: 459 лв.
  • 6GB+128GB: 499 лв.
  • 8GB+128GB: 299 щатски долара

Redmi Note 11
  • 4GB+64GB: 379 лв.
  • 4GB+128GB: 419 лв.
  • 6GB+128GB: 449 лв.

Аз писах статия за серията - още, като излезе - след световната премирата, в която сравнявам 4-те модела. Ако ще ти бъде полезна - погледни я - Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G, Redmi Note 11 Pro, Redmi Note 11 и Redmi Note 11S – сравнение, характеристики и цена . Като дойде телефона, ще я допълня с лични впечатления, снимки и т.н.

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 1 потребител изказва благодарност на divna за това мнение:
  • nanobanano
Цитирай

6 гб версия при нас явно няма да е има . Питах в магазина , където разглеждах , но казаха ,че 4 гб ще е за Бг .

Ами вече го има и в шоурума на Емаг 6/128 гб.

S21 FE
RN5 AI
Цитирай

А ето и кадър от премиерата за България, на която лично Николай Нанков, регионален мениджър на Xiaomi за България - обяви кои модели в какви модификации и с какви цени ще се предлагат.

[Изображение: 38348747.jpg]

Имаше изложени модели, които да разгледаме преди премиерата - исках да видя Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G в цвят Atlantic Blue, но организаторите потвърдиха, че все още (към инзи момент 23.02.2022) не е доставен / наличен в България. Имат само няколко модела и тепърва ще получават още.

[Изображение: 38348864.jpg]

[Изображение: 38348865.jpg]

[Изображение: 38348863.jpg]

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Ами като бях в зората и технополиса бяха с 4 гб само . Трябва да видя в телекомите как седи работата . Във Виваком знам че го има , но не знам дали има с 6 . Като ходя да плащам сметки ще видя . Иначе тази последната снимка с гърба точно тоя цвят и тоя брукат седи адски зле . Направо като някоя играчка от тия снаксовете . Супер грозна визия осбонено с този цвят .

Иначе като гледах на Реалмето си показваше 5 гб в настройките , където е памета , а той е с 4гб . Не знам , но може да пробваш като вземеш една бройка , ако въобще има виртуална памет .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай

С броката е тоя долу - син гръб със златисто. Поне там на онази светлина беше интересно, но то светеха 1000 светлини, всякакви - не съм го виждала на нормално осветление, но определено не е мъжки  Big Grin

Гледал си ги в началото преди внесат повече асортимент, а и Емаг - не знам дали зареждат от официалния внос или по други канали. Не са официален партньор, за разлика от техноверигите и операторите. Ще добавя и цените на Зора, само на Емаг включих. Виваком бяха споменати, като оператора, при който първо ще се рпедлага серията. Но зависи официално какво е внесено до момента. Уж до няколко дни след премиерата трябваше да има още асортимент.

Ще проверя за виртуалната RAM, като дойде  Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Надявам се да не се връзвате на това с виртуалната рам. Най-малкото не трябва да ви е водещо при избора.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Само да напомня, че темата не е за Xiaomi.
Цитирай

Тука си водим нормална дискусия, а в темата за войната се пишат такива обиди...

Pixel 7 Pro Hazel 
[-] 2 потребители изказват благодарност на nanobanano за това мнение:
  • divna, _nib_
Цитирай

Някой се е оплакал, вероятно. Понякога спонтанно се раждат такива дискусии. Можеха да преместят мненията в темата за Redmi Note 11. Тематично съм споделяла необходимото в нея, но за момента няма особен интерес там.

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 2 потребители изказват благодарност на divna за това мнение:
  • solo5, _nib_
Цитирай

Да благодарим на divna, че раздвижи раздела за Моторола, че беше пред закриване Big Grin
[-] 2 потребители изказват благодарност на solo5 за това мнение:
  • divna, _nib_
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)