Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P50/P50 Pro - Лични впечатления и коментари
#76

За банкови приложения имаш предвид тези за плащане с телефона предполагам? Освен Curve какво друго работи?

Sent from my ELS-NX9 using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#77

(2022-06-07, 06:59:14)mitkoandroid написа:  За банкови приложения имаш предвид тези за плащане с телефона предполагам? Освен Curve какво друго работи?

Sent from my ELS-NX9 using Tapatalk

Приложенията за банкиране на Райфайзен и Пощенска банка работят.За други банки не знам.
Цитирай
#78

[quote="mitkoandroid" pid="1713491" dateline="1654577954"]
За банкови приложения имаш предвид тези за плащане с телефона предполагам? Освен Curve какво друго работи?

Sent from my ELS-NX9 using Tapatalk
За плащане с телефона ползвам Curve , а с банковите приложения нямам проблем.Използвам N26 Bank в Германия и нямам никакви проблеми.
[-] 1 потребител изказва благодарност на kosta8704 за това мнение:
  • alexhf
Цитирай
#79

Някой знае ли каква софтуерна подръжка предлагат? И от къде може да се намери версията с Kirin 9000?

Samsung Galaxy S23 . Android 13
Цитирай
#80

Явно никой няма и на идея... Как ги купувате тея телефони без да знаете изобщо с каква подръжка са не знам....

Samsung Galaxy S23 . Android 13
Цитирай
#81

(2022-06-12, 21:36:25)KrissKrastev написа:  Явно никой няма и на идея... Как ги купувате тея телефони без да знаете изобщо с каква подръжка са не знам....
Какво имаш предвид под подръжка ? Задай си въпросът по конкретно ?
Цитирай
#82

(2022-06-08, 20:22:21)KrissKrastev написа:   И от къде може да се намери версията с Kirin 9000?
От Али - Цък

 
Цитирай
#83

(2022-06-13, 08:05:58)kosta8704 написа:  Какво имаш предвид под подръжка ? Задай си въпросът по конкретно ?

Пример:
Samsung S22 имат 4г актуализация на Андроид и 5г секюрити ъпдейти.
При P50 pro,знае ли се колко години ще получава актуализации било то на адроид или на тяхната система,както и секюрити също?

(2022-06-13, 09:42:17)NoMaD написа:  От Али - Цък

Да,явно това е единственият вариант. Благодаря ти!

Samsung Galaxy S23 . Android 13
Цитирай
#84

(2022-06-13, 12:03:32)KrissKrastev написа:  При P50 pro,знае ли се колко години ще получава актуализации било то на адроид или на тяхната система,както и секюрити също?

За андроид,по нагоре от 10 на дали ще надградят,заради забраната,на EMUI  итерфейса,ще имат,но никой не знае до колко години,за секюрити ъпдейти също.При нас на П30 вече 3 та години има секюрити пачове,през 2 месеца са вече,за EMUI телефона излезе с 9.1 сега вече сме на 12,три големи актуализации получи телефона,а и П50 би трябвало да получи поне толкова.

Huawei P30
Цитирай
#85

Благодаря ти колега!!!! Звънях в официалния им сервиз/магазин ,5 минути момичето ми казва само "не знам,нямаме информация".... Bu Да живее тоя форум,че поне тук получих адекватен отговор! Благодаря ти!  Storstark

Samsung Galaxy S23 . Android 13
Цитирай
#86

Добър ден от скоро съм този телефон huawei p50 pro. До  преди него бях със huawei p40 pro и нямах проблем със обхвата постоянно ми търси обхват и не може даже 4G ДА НАМЕРИ ПЪЛЕН

 Huawei mate 20 pro Huawei p40 pro 
Цитирай
#87

Опитай със смяна на друга сим карта.

 
Цитирай
#88

Аз не обяснявам правилно. Извинявам се не че няма обхват но. Просто не 4g. И мобилните данни са супер бавни. Ако намери 4g то е едва на една или две черти. Със p40 pro това го нямам като проблем държи си 4g на макс. Пробвах сложих си сим картата в него 4g пълен обхват.

 Huawei mate 20 pro Huawei p40 pro 
Цитирай
#89

Пробвай от настройки-нулиране-нулиране на мрежови настройки.

Huawei P30
Цитирай
#90

(2022-06-30, 20:28:02)DoryanY написа:  Пробвай от настройки-нулиране-нулиране на мрежови настройки.

Пробвах и пак нищо на yettel съм да ли има значение за този модел понеже със p 40 pro не мие е правил така и ми направи впечатление че като го ползвам на мобилни данни на като съм на открито и имам по добър обхват доста нагрява

 Huawei mate 20 pro Huawei p40 pro 
Цитирай
#91

(2022-07-01, 12:13:22)bumer написа:  Пробвах и пак нищо на yettel съм да ли има значение за този модел понеже със p 40 pro не мие е правил така и ми направи впечатление че като го ползвам на мобилни данни на като съм на открито и имам по добър обхват доста нагрява

Проблема със губене то на обхвата е решен. Виваком и обхват ми е пълен явно yettel нямат добро покритие там каде то работя аз а място не е извън град

 Huawei mate 20 pro Huawei p40 pro 
Цитирай
#92

Здравейте, понеже общо взето ми писна от чакане, чаках S21ultra, S22ultra, сега чакам от един месец mate 50pro във виваком(понеже там съм голям "вип"), сега ме съветват да чакам p60 pro. Oбщо взето остарях с две години от чакане и съм на прага да отида да взема p50 pro, пък каквото дойде. Всичко изчетох многократно и имам конкретен въпрос. Може ли реално да тръгне като хората гугъл карти, че съм заклет моторист и ми е важна статистиката, дето прави. Всички други неща бих ги прежалил, но ако не тръгнат картите, ще трябва да се мъча с някой самсунг или айфон, колкото и да нямам никакво желание за това. Всички други алтернативи съм отхвърлил категорично. Желая ви хубав ден!

Huawei P30 Pro > Huawei P50 Pro
Цитирай
#93

Добър вече през приложението gspace можеш да си ползваш google maps със вписън google профил и да си ползваш статистикитеза каде си ходил, самото приложение gspace симулира виртуално устрпиство в твоя телефон и от там си инсталираш всичко което е свързано със google и техните услуги,

 Huawei mate 20 pro Huawei p40 pro 
Цитирай
#94

В Технополис са го пуснали за уикенда за 1150 лева 256 гига версията, оферта ли е за тия пари??? Visslar

Pixel 8
iPhone 15 Pro
Цитирай
#95

Не виждам да го има на по-добра цена някъде,струва си.

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • scenic
Цитирай
#96

Някой случайно да има дерт с връзването на телефона за компютър? При избиране на прехвърляне на данни телфона не иска да си сложи драйвърите! MTP постоянно седи с питанка в девайс мениджъра и до там! Пробвам на 5 различни компютъра и не иска копелето! С оригиналния кабел, с друг кабел от p40pro същата работа. Свалях и adb драйъри и пак неще. Направих му пълен ресет ......същата работа. Да се обръщам ли до huawei българия или някой запознат да даде акъл?
Цитирай
#97

Включи опцията за разработчици - от там включи USB debugging , рестартирай телефона и трябва да тръгне. Никакви драйвъри не ти трябват.
Цитирай
#98

И с това пробвах, но не става!
Цитирай
#99

Предполагам че на лаптопа си инсталирал HiSuite.С П40 свързваш ли се?И от опция за разработчици-винаги да се пита при свързване на USB,може да се отметни,после прехвърляне на файлове.Друго не се сещам.

Huawei P30
Цитирай

Не става и така. С п40-то нямам никакви дертове нито съм слагал hisuite! Първата работа беше да пусна usb debbuing, но не се получават нещата.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)