Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Samsung Galaxy S22 Ultra

Това изкочи преди малко. Пише нещо за камерата, но по-скоро си е секюрити пач.[Изображение: 07e0bb92cc667df0f05183162f555efb.jpg]

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Нови данни сочат, че е възможно и Galaxy S22 да се сдобие с изкуствения интелект чрез добавките в пакета Galaxy AI.

Източник

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Lam3r4e
Цитирай

Би следвало да бъдат получени, поне според мен. Ако 23 FE ще ги получава със същия 2200/Gen 1 не разбирам защо 22 да не ги получи, заради годината си? Това ще е простотия. S23 FE е 22 с по-големи безели на екрана и по-лоша камери и изработка, иначе си е същия.

Аз се надявам да оправят авто яркостта защото положението е ужасно след ъпдейта до 6 при авто яркост и не го виждам само при мен. На демо бройка А55 е същия, ярка светлина пред него той седи тъмен и не вдига...

Дори АOD трябваше ръчно да му вдигна яркостта и от там тази на известията на edge lighting защото те не се виждаха.

Защо с One UI 2.5 нямах никакви проблеми с S20 навремето, всички non-sense-и почнаха след 3...

2.5 ще го запомня като най-безпроблемния , bug-free интерфейс ever и честно казано още си харесвам status лентата и notifications повече от там, отколкото новата визия смесена от 10 китайски интерфейса.
Цитирай

Да, абсолютно си имаше почерк и аз също виждам сегашния ГУЙ като смесица от няколко китайски.

Малък пример е слайдерът за яркост и волюм, който си беше тънък и стилен и се радвах, че не е тлъст, като на Шаомитата, но после стана точно такъв.
Цитирай

На мен са ми най-смотани трите точки за яркост където може да избереш доп. яркост или адаптивна. Не винаги се нацелва точно средата на трите и изведнъж от по-ниска светва до горе, много дразни очите на моменти когато се случи тая глупост. До преди 6 ползвах адаптивната яркост и си беше добре, сега е прекалено тъмен на светло и прекалено светъл на тъмно. Затова вече - ръчно. А на вън в това слънце - extra brightness, иначе не се вижда нищо освен отраженията по стъклото. S24 Ultra собствениците тук са щастливи , заради по-малкото отблясъци които прави anti-reflective screen-а.

От време на време Bixby се буди сам от нищото също, ама какво да правим...

Чакам 6.1 , би трябвало до дни да бъде пуснато, имаше слухове, че ще тръгне от вчера в Канада но не се оказа вярно.
Цитирай

(2024-04-11, 07:52:02)Ivanov_1994 написа:  На мен са ми най-смотани трите точки за яркост където може да избереш доп. яркост или адаптивна. Не винаги се нацелва точно средата на трите и изведнъж от по-ниска светва до горе, много дразни очите на моменти когато се случи тая глупост. До преди 6 ползвах адаптивната яркост и си беше добре, сега е прекалено тъмен на светло и прекалено светъл на тъмно. Затова вече - ръчно. А на вън в това слънце - extra brightness, иначе не се вижда нищо освен отраженията по стъклото. S24 Ultra собствениците тук са щастливи , заради по-малкото отблясъци които прави anti-reflective screen-а.

От време на време Bixby се буди сам от нищото също, ама какво да правим...

Чакам 6.1 , би трябвало до дни да бъде пуснато, имаше слухове, че ще тръгне от вчера в Канада но не се оказа вярно.

Да не съжаляваш после за толкова дългото чакане. В раздела на S23/Ultra, общо взето повече оплаквания има, от колкото хвалби следт преминаването към 6.1

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

Нормално за Samsung. Едно оправят, друго чупят. 6.1 ще дойде с AI пакета и за нас но без slow-mo в галерията, останалите неща ще си ги има.
Цитирай

Ще се получи двоен пост но съм длъжен да предупредя: след като вчера писах в тема за S21 актуализации и потребители от различни държави, report-ващи зелении линии при S21 с априлския ъпдейт, днес започнаха да изкачат случаи на 22 Ultra, като Ultrа-та е по-често срещана с проблема със зелената линия. Внимавайте при априлския ъпдейт. Аз ъпдейтнах и нищо не се е случило, но все пак. Някои са намерили линията на сутринта, други още по време на обновяването. Няма софтуерен fix за нея.

Подобно нещо имаше в Индия и Сингапур за S20/Note 20 сериите (и то пак Ultra) но тук явно е и по други държави.

Има публикации на повечето места вече. Потресен съм от Samsung. За 2-3 години ще им видят сметките, ама иначе обещават 7 години... 7 години софтуерни ъпдейти или 7 нови ленти на екрана? Това, че на мен не се е случило днес, не значи, че не може утре или на вас. Бъдете внимателни и ако трябва направете видеа и снимки преди и по време на ъпдейтите, за да имате доказателство впоследствие за рекламация , че не е удрян и не е упражняван натиск, а е дефект от официален ъпдейт. Root-натите и с отключени bootloader-и мисля нямаха гаранции (вторите със сигурност), но това предполагам го знаете.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Ivanov_1994 за това мнение:
  • rds
Цитирай

Дойде нов ъпдейт, поправката за април.
   

Galaxy S24 ultra 512gb
Цитирай

(2024-04-21, 18:31:16)Sten_87 написа:  Дойде нов ъпдейт, поправката за април.

S908BXXS8DXD2 - само Security и нов Bootloader 8 (няма връщане назад), вероятно подготовка за UI 6.1

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
[-] 2 потребители изказват благодарност на Чо :) за това мнение:
  • Dental.T, Sten_87
Цитирай

(2024-04-21, 18:31:16)Sten_87 написа:  Дойде нов ъпдейт, поправката за април.

И при мен е същото. Явно ще ни Изкуствено Интелектуализират... Rolleyes

Galaxy S22 Ultra Phantom Black 12GB/1TB
IPhone 13 Mini, Fenix 6X Pro Solar
Цитирай

При мен дойде втора за месеца[Изображение: 444c7e5c1a9fd7b6e0c0e9dcbd067936.jpg]

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
Цитирай

И при мене така.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)