Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Samsung Galaxy S22 Ultra

(2023-05-27, 09:22:13)gipso написа:  Нова актуализация!

Тази актуализация ...WE1 я пуснаха на 23 май за SEK, все още я няма за EUX.

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай
Аксесоари

(2023-05-27, 17:59:08)Чо написа:  Тази актуализация ...WE1 я пуснаха на 23 май за SEK, все още я няма за EUX.

А някаква информация имаме ли за нея? Майският секюрити пач го получих още в началото на месеца (WCH), тук също гледам, че пача е майски. Аз мислех, че направо чакаме юнския ъпдейт...

.::: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G 256GB /Phantom White/ :::.
Цитирай

Не откривам подробности към момента, само официално:
S908BXXU4CWE1
• Общата стабилност на функциите е подобрена.
• Защитата на вашето устройство е подобрена.

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
[-] 1 потребител изказва благодарност на Чо :) за това мнение:
  • Sky_Walker
Цитирай

В темата за С21 пишат ,че ве1 е проблемната с много рестарти
Някой да я е сложил вече с инфо ?

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
Цитирай

Аз рестарти нямам, но след този пач не мога да плащам с телефона, излиза ми това:

[Изображение: Screenshot-20230528-170753-Google-Play-services.jpg]

Galaxy S24 Ultra
Galaxy Watch6 Classic, 46 мм

Цитирай

Знам си аз да не бързам с ненужни актуализации... Освен да се счупи нещо, друго да се подобри не виждам...


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

Мдам, WE1 е с несертифициран Play Protect и телефона става Google Play Uncertified, което означава, че Google Pay спира да работи и всички приложения които разчитат на SafetyNet статуса също спират някои функции.

Опции към момомента WE1 го има само за няколко CSC, в които е и SEK, за EUX го няма пуснат:
- Чакате да излезе нов firware WEx (след 1) или WFx.
- Може и downgrade с ODIN (BL, AP, CP и HOME_CSC) до WD3 - все още е същия bootloader 4. (Аз лично си го върнах на S22U.)

Вариантите с uninstall, clear data дори factory reset няма да не работят, този firmware е проблема.

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
[-] 3 потребители изказват благодарност на Чо :) за това мнение:
  • Be6i4, krasimiretov, Sky_Walker
Цитирай

Сякаш ми се струва, че работи по-плавно с жестовете тази версия, но пък забелязах и друг минус - часовника ми galaxy watch 4 не може да се свърже вече с телефона.

Благодаря за информацията Чо, изтеглих старата версия и ще я връщам с odin щом няма проблеми.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



[-] 1 потребител изказва благодарност на krasimiretov за това мнение:
  • SoulSurvivor
Цитирай

Юнския ъпдейт дойде, само seucurity е, скачайте. Проверих ръчно и ми излезе. Моя е бройка от техно верига.
Цитирай

(2023-06-07, 20:35:22)Ivanov_1994 написа:  Юнския ъпдейт дойде, само seucurity е, скачайте. Проверих ръчно и ми излезе. Моя е бройка от техно верига.

Освен това е с по-нов bootloader 5 - т.е. няма връщане назад! 

Бихте ли проверили:
Google Pay работи ли?
Google Play Магазин > Настройки > Сертифицирано от Play Protect > пише ли "Устройството е сертифицирано"?

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай

При мен е: "Устройството е сертифицирано",Google Pay не съм го пробвал.

 GALAXY NOTE 9 / GALAXY S 22 ULTRA
[-] 1 потребител изказва благодарност на bigbizo за това мнение:
  • Чо :)
Цитирай

(2023-06-08, 09:59:47)Чо :) написа:  Бихте ли проверили:
Google Pay работи ли?
Google Play Магазин > Настройки > Сертифицирано от Play Protect > пише ли "Устройството е сертифицирано"?

Сега платих с Wallet .
Работи след упдейта.

Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на georgieff21 за това мнение:
  • Чо :)
Цитирай

Сертифицирано е и си работи, плащам безконтактно ежедневно. Нямам проблеми.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Ivanov_1994 за това мнение:
  • Чо :)
Цитирай

Аз получих това днес
Гледам не е 1..счупения,но е А накрая
Вашия такъв ли е    

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
Цитирай

(2023-06-13, 10:51:18)bam написа:  Аз получих това днес
.....

Sent from my SM-S908B using Tapatalk

Вчера го получих и аз и го записах. Видимо няма някаква разлика, телефонът работи все така стабилно, но ми прави впечатление, че като че ли батерията е още по-добре и от преди. Днес при еднакъв режим на работа с телефона на път за работа (13 минути скролване из FB в метрото), пристигнах в офиса с 2% повече батерия от обичайното ниво... Но ще го следя поне няколко дни, за да имам по-точна представа.
Разбира се, веднага след инсталацията - чистене на кеша и една сесийка с Good Guardians.
Всичко лети засега и проблеми няма Wink

.::: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G 256GB /Phantom White/ :::.
Цитирай

Дойде и за SEK новата актуализация.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Grey, Samsung Galaxy S22 Ultra Phantom Black, Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Cosmic Grey, Samsung Galaxy S9+ Midnight Black,
Samsung Galaxy Watch 5 44mm, Samsung Galaxy Watch 5 Pro 45mm Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на andriann за това мнение:
  • Mikk
Цитирай

За мен откъм батерия най-ползотворния ъпдейт беше априлския след мартенския голям за камерата, като априлския добави функцията да се реже лице от снимка в галерията. Там директно се усети разликата в батерията при игране на игри (не е много често). Там където за дадено време при игране на една и съща яркост, игра и условия (WiFi или 5G) ми е дърпало 30% ми дърпаше 20 или дори 15%. Това беше най-добрия ъпдейт.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Ivanov_1994 за това мнение:
  • Sky_Walker
Цитирай

Актуализация излезе за Германия, но е само пачът за Юли

Gesendet von meinem SM-S908B mit Tapatalk

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай

Скачай народе, актуализацията е live , пач само за юли. К'во да е друго, то новия One УЙ (UI) друго няма да е.
Цитирай

Юлският пач излезе и за SEK

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Grey, Samsung Galaxy S22 Ultra Phantom Black, Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Cosmic Grey, Samsung Galaxy S9+ Midnight Black,
Samsung Galaxy Watch 5 44mm, Samsung Galaxy Watch 5 Pro 45mm Black Titanium
[-] 3 потребители изказват благодарност на andriann за това мнение:
  • gipso, krasimiretov, Mikk
Цитирай

От днес[Изображение: 5ca90beb60a21fd7740c901225c2eb90.jpg]

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на bam за това мнение:
  • dragodraganov
Цитирай

Уж щеше да идва по голям ъпдейт с подобрения и за камерата ...

Gesendet von meinem SM-S908B mit Tapatalk

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай

Септемврийски ще е, надали ще е този за август. Обикновено като анонсират някакви подобрения идват не в последващия а в ъпдейта след него. Надали точно след представянето на Flip/Fold са се отдали на камерата на миналогодишния им флагман вместо по първия ъпдейт за новите модели който със сигурност ще включва поправки за бъгове (дори и неизвестни за нас). Пък и ъпдейта мисля беше само за нощната фотография, ще го получим.

На мен ми е по чудно защо status лентата в One UI 6 изглежда като control center на смеска между xiaomi/huawei , не ми харесва това. Даже на мен най-много си ми харесваше One UI 2.5 при S20, от 3.0 има някои неща които не ми допадат. Не, че ще ме чуят де.
Цитирай

Имате ли проблеми с батерията, след последния ъпдейт?

Galaxy S24 ultra 512gb
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sten_87 за това мнение:
  • dragodraganov
Цитирай

Днес инсталирах новия ъпдейт и интернета през основната ми карта умря, едва едва зарежда. Пробвах рестарти, нови настройки и няма оправия. Някой с подобен проблем ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: belitov, 1 гост(и)