Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Samsung Galaxy S22 Ultra
#51

(2022-04-19, 08:03:53)100 написа:  Излезнал е ъпдейт на HomeUI, който може би не се вижда, но може да се направи ръчно. Ефекта е супер, оправени са почти всички микролагчета на интерфейса.
Не съм съгласен. Лаговете ги има и при ползване на жестовете са забележими още повече.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай
Аксесоари
#52

(2022-04-19, 08:27:14)krasimiretov написа:  Не съм съгласен. Лаговете ги има и при ползване на жестовете са забележими още повече.
При мен и на още един телефон положението е колосално по-добре. 2 дена го тествам вече по всякакви начини и с всякакви преходи в интерфейса. Ползвам жестове също. В момента единственото нередно, което виждам е може би при обключване с отпечатъка, че понякога е малко рязка анимацията
Но иначе нотификации, мултитаскинг, минимизиране, google discover, смяна на тапет е просто перфектно. Преди това имаше проблеми с всичко без мултитаскинг екрана.
Цитирай
#53

(2022-04-19, 08:03:53)100 написа:  Излезнал е ъпдейт на HomeUI, който може би не се вижда, но може да се направи ръчно. Ефекта е супер, оправени са почти всички микролагчета на интерфейса.
Как става ръчният ъпдейт?

Samsung Galaxy S2→Samsung Galaxy S5 Duos→Samsung Galaxy S9+ Duos 64GB Midnight Black→Samsung S22 Ultra 256GB Phantom Black; Galaxy Watch 4 Classic;
Цитирай
#54

(2022-04-19, 08:45:06)bicubic написа:  Как става ръчният ъпдейт?

Отиваш на galaxy store, меню, актуализации и там трябва да дадеш актуализации на всички.

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#55

(2022-04-19, 08:45:06)bicubic написа:  Как става ръчният ъпдейт?
От десктопа задържаш > settings > about home screen > проверка и ъпдейт
[-] 1 потребител изказва благодарност на 100 за това мнение:
  • bicubic
Цитирай
#56

Нов ъпдейт Smile[Изображение: f20687ad8a88895c61981458ae1d9001.jpg]

Изпратено от моят SM-S908B с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
GALAXY S9 Plus
Galaxy Tab S2
[-] 1 потребител изказва благодарност на kokolaicho за това мнение:
  • vovalinder
Цитирай
#57

Сутринта нямах, сега проверих и при мен в дошъл. Няколко пъти се рестартира сам. Дано оправят тая простотия.

Изпратено от Samsung S22 Ultra с помощта на Tapatalk
Цитирай
#58

Home UI, което похвалих е още една версия напред с този ъпдейт. Което поставя въпроса защо прескачаме ъпдейт?
Цитирай
#59

Рестартира се няколко пъти след споменатата актуализация или като цяло и преди нея?

(2022-04-19, 14:12:32)eksoldier написа:  Сутринта нямах, сега проверих и при мен в дошъл. Няколко пъти се рестартира сам. Дано оправят тая простотия.

Изпратено от Samsung S22 Ultra с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#60

Ако се рестартира след тази актуализация по-добре да я прескоча, че все още съм стресиран от рестартите на дефектната бройка Big Grin

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#61

До момента не съм имал нито един рестарт, направих тази актуализация и се надявам да продължи така добре, както до сега.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
[-] 1 потребител изказва благодарност на Monipeev за това мнение:
  • mitko1907
Цитирай
#62

Няма никакви рестарти след актуализацията, само един при инсталирането.
Цитирай
#63

(2022-04-19, 16:00:59)Dowper написа:  Няма никакви рестарти след актуализацията, само един при инсталирането.

Всичко е супер и тук. Телефона вече е на 90% ок с анимациите и интерфейса като цяло. Никакви рестарти от ден първи.
Цитирай
#64

Да видим (м)нощният дрейн дали са оправили.
Цитирай
#65

Не, не. От както ползвам телефона имах предвид. Note 10 plus за година и половина има няма 5 рестарта. 22U за няма месец има поне 3. Като съм го настроил да се рестартира всяка неделя през нощта. Надявам се с ъпдейти да оправят това. Сутринта правя една снимка от телеграм камерата и бам рестарт. Вярно, че 10+ го взех половин година след представянето и беше взел много поправки и до сега нямам ядове с телефона. За това си го оставих за резерва.

Изпратено от Samsung S22 Ultra с помощта на Tapatalk
Цитирай
#66

(2022-04-19, 09:20:17)100 написа:  От десктопа задържаш > settings > about home screen > проверка и ъпдейт

Коя версия ви дава на Начален екран, защото проверих ръчно, но изписва, че е последна версия, не съм пускал никакви ъпдейти?
Моята версия е 13.1.03.3
Цитирай
#67

Моята е 13.1.05.3 .
[-] 1 потребител изказва благодарност на martoo за това мнение:
  • niksata91_09
Цитирай
#68

(2022-04-19, 19:11:36)martoo написа:  Моята е 13.1.05.3 .

Твоята след големия ъпдейт на ОС ли е? Все още не съм го ъпдейтвал.
Т.е въпросът ми е дали ще се ъпдейтне и Начален екран с днешния ъпдейт на ОС.
Цитирай
#69

Да след ъпдейта и да ще ъпдейтне и версията на Началния екран .
Цитирай
#70

03.3 е тази, до която се ъпдейтва, но само ръчно защото иначе не се вижда. А тази от днес е 05.3.

03.3 както споделих ми харесва изключително много като ефект, супер подобрение, а 05.3 в обшщия ъпдейт на първо четене не са прецакали нищо.
С темповете, с които правят телефона да е това, което трябва да бъде нещата ще са супер по-бързо от очакваното в предвид старта.

Телеграм не ползвам иначе, но пак да кажа нямам нито един рестарт каквото и да съм правил до момента. Всъщност не съм рестартирал и планово, само при ъпдейтите очевидно.

Говори се сега и за ъпдейти по камерата на тема ниска осветеност, ако позамажат най-накрая шума ще е песен положението...
[-] 1 потребител изказва благодарност на 100 за това мнение:
  • Mobile_fan
Цитирай
#71

То при ниска осветеност снимките стават перфектни с нощния режим.

Изпратено от Samsung S22 Ultra с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на eksoldier за това мнение:
  • Mobile_fan
Цитирай
#72

4% нощен дрейн имаше за днес, което си съвсем нормално.
Цитирай
#73

Толкова малко проценти за цяла нощ - не смятам, че е дрейн въобще.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
#74

(2022-04-20, 06:06:51)eksoldier написа:  То при ниска осветеност снимките стават перфектни с нощния режим.

Не може да се ползва винаги нощния режим и не е редно да трябва. А шума за момента е просто прекалено много, другите марки по някаква причина се справят много по-добре.

Дрейна тази вечер след ъпдейта е 3% дори. По принцип варираше от 3 до 4% преди това.
Цитирай
#75

Батерията мисля, че е много по-добре след последния ъп. Чакаме подобрения по камерата. Жалко, че няма многоточково фокусиране, налично иначе в стария note10+. Други забележки нямам.

Изпратено от Samsung S22 Ultra с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)