Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни проблеми на Samsung Galaxy S22 Ultra

Мерси за командите.

Нещо обаче не разбрах защо вечер като свалиш яркостта под 20% и е форснато на 120 лагва?
Цитирай
Аксесоари

Не имам предвид, че ако сложиш максималната честота на 96 вместо 120.
При под 20% яркост се форсва на 60 и се усеща разликата веднага, защото съм свикнал на висока и стандартната 60 ми лагва.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

Аха, ясно, за тебе е минус, защото си предпочиташ 96.

Еми ще пробвам на 120 да го форсна. Ако не яде много батерия ще го задържа така.
Цитирай

Здравейте,

Когато приближавам с камерата и като мине над 20х увеличение, направо замазва напълно картината. Трих кеша на камерата, рестартирах я и няма оправия, на какво се дължи това ?
Благодаря

Gesendet von meinem Samsung Galaxy S22 Ultra mit Tapatalk

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай

(2022-07-16, 02:57:30)Lam3r4e написа:  Здравейте,

Когато приближавам с камерата и като мине над 20х увеличение, направо замазва напълно картината. Трих кеша на камерата, рестартирах я и няма оправия, на какво се дължи това ?
Благодаря

В какви условия го прави това? Преди извесно време открих, че понякога според това колко тъмно е или не знам какво друго, но софтуера прави абсолютни глупости като примерно да се опитва да снима 10х с 3х камерата. Или 10х с основната и резултата е буквално само неоизползваем с невероятни нива на шума, всъщност снимката е половината само шум.
Цитирай

Без значение условията.
Започне ли по голямо приближаване, все едно превключва нещо не успява да приближи и всичко стават един цвят.

Gesendet von meinem Samsung Galaxy S22 Ultra mit Tapatalk

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай

Как го пускате тоя зум, при мене повече от 10х увеличение в Про режима няма, без про само до 6х имам.

Намерих го.

Galaxy S24 Ultra
Galaxy Watch6 Classic, 46 мм

Цитирай

Ето така става при мен: https://youtu.be/CMyX5vUwc7g

Gesendet von meinem Samsung Galaxy S22 Ultra mit Tapatalk

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай

Значи е нещо по сериозно, аз нямам такъв проблем.

Изпратено от моят SM-S908B с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

Колеги , имам следния проблем  , когато ми звъни някой и натисна зелената слушалка поне 3-4 пъти седмично телефона блокира  и се рестартира . Звънях в сервиз Фор Ю( официален за самсунг )  , и там казаха да изчакам актуализации и ако продължава да им го закарам . Някой със същите драми?

Samsung Galaxy S 22 ultra 512 gb
Цитирай

Този проблем се фиксна с ъпдейтите, ако вече си с последния и още го имаш, значи е за сервиз.
Цитирай

(2022-08-24, 20:00:05)tihomirdoshev написа:  Колеги , имам следния проблем  , когато ми звъни някой и натисна зелената слушалка поне 3-4 пъти седмично телефона блокира  и се рестартира . Звънях в сервиз Фор Ю( официален за самсунг )  , и там казаха да изчакам актуализации и ако продължава да им го закарам . Някой със същите драми?

При мен го правеше, после телефона почна да загрява и да не изкарва и един ден батерията. Малко по късно камерата рестартираше тела и сега съм с нова дънна платка и всичко се оправи. Загряване, батери дрейн, рестартиране при звънене, и проблемите с камерата май май са си хардуерни проблеми и много телефони страдат от тях. Сега телефонът е несравним....батерията кара 1.5-2 дни, супер студен е спрямо преди, никога не се е рестартирал и така....
[-] 1 потребител изказва благодарност на vescobg за това мнение:
  • georgieff21
Цитирай

Колеги , снощи дойде актуашизация на софтуера и от днес забелязвам ,че при набиране на контакт  дисплея гасне все едно го приближаваш до ухото и седи така докато не прекъснеш разговора. Някой със сходен проблем . Телефона е рестартиран , проверени са му сензорите от настройки , всичко е ок .

Samsung Galaxy S 22 ultra 512 gb
Цитирай

Нямам такъв проблем.
Цитирай

Ако това от снимката не е твой пост от XDA, значи не си сам в проблема. Става въпрос за AVH9 версията.
Май ще се въздържа от актуализация,  ако пристигне и за SEK региона.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Не е мой поста

Samsung Galaxy S 22 ultra 512 gb
Цитирай

(2022-08-30, 17:25:29)ivanov_km написа:  Нямам такъв проблем.

И при мен е ок, не гасне - засега

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

(2022-08-30, 17:29:12)Monipeev написа:  Ако това от снимката не е твой пост от XDA, значи не си сам в проблема. Става въпрос за AVH9 версията.
Май ще се въздържа от актуализация,  ако пристигне и за SEK региона.

Колега , ще ми дадеш ли линк към темата , че не мога да я намеря .

Samsung Galaxy S 22 ultra 512 gb
Цитирай

Разбира се.

https://forum.xda-developers.com/t/s22ul...t-87365601

П.п. Днес, 31.08 споменатата версия AVH9 бе пусната и за SEK региона, но действително ще изчакам за отзиви тук и в темата от линка, преди да предприема инсталирането й.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

(2022-08-30, 17:20:30)tihomirdoshev написа:  Колеги , снощи дойде актуашизация на софтуера и от днес забелязвам ,че при набиране на контакт  дисплея гасне все едно го приближаваш до ухото и седи така докато не прекъснеш разговора. Някой със сходен проблем . Телефона е рестартиран , проверени са му сензорите от настройки , всичко е ок .

И аз го имам този проблем нещо е свързано със сензора за близост на моменти отчита ухото на моменти не трябва да го заключвам докато говоря.

Samsung Galaxy S 22 ultra 256 gb
Цитирай

И при мен се появи този проблем - по време на разговор е невъзможно да светнеш дисплея, черен е докато не ззатвориш с power бутона.
Цитирай

Да не би да е зададено прекратяване на разговора с бутона за захранване и от това да има някакъв конфликт?
Цитирай

(2022-09-06, 15:17:17)bajchoni написа:  Да не би да е зададено прекратяване на разговора с бутона за захранване и от това да има някакъв конфликт?

Не е зададен странното е че след рестарт работи нормално 2,3 разговора и после започва като набера някой гаси екрана и няма пускане трябва с power бутона....
Друго нещо направих и последния ъпдейт снощи със smart switch на псто и за жалост проблема не е коригиран....

Samsung Galaxy S 22 ultra 256 gb
Цитирай

(2022-09-06, 15:42:55)denispid написа:  Не е зададен странното е че след рестарт работи нормално 2,3 разговора и после започва като набера някой гаси екрана и няма пускане трябва с power бутона....
Друго нещо направих и последния ъпдейт снощи със smart switch на псто и за жалост проблема не е коригиран....
Точно това става. Нещо направиха с последния ъпдейт (който иначе реши супер много други проблеми по интерфейса). С друг dialer може и да не става така, не е лошо да се пробва макар че фабричния не искам да го сменям...
Вероятно ще го оправят по някое време, а и без това OnrUI5.0 e близо вече...т.е. ако някой е открил закърпващо решение инанче чакаме...
Цитирай

В xda форума бая хора имат проблем със сензора за близост след последния ъпдейт , но решение няма още .Явно чакаме септемврийския ъпдейт да видим дали няма да е отстранено

Samsung Galaxy S 22 ultra 512 gb
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)