Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какво мислите за войната между Русия и Украйна?

Гледам тука някои много милеят за руска телевизия, която навремето беше хубава, преди Путин да национализира цялата платформа НТВ+, оттогава единственото вярно е точното Московско време и прогнозата за времето, но не всеки път.
Нещо подобно се случи и с Булсатком, хвърляки ги в ръцете на придворният шут на Доган - Спас Русев.

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
Аксесоари

Колкото милея за руска телевизия толкова и за американска. Само не знам, защо някои хора подскачат като ощипани моми, като им кажеш, че искаш да гледаш руска телевизия. Нали подражаваме на американския модел - свобода на словото, свобода на избора. Малко звучи като ленински девиз  Wink

1916 

(2022-02-27, 23:55:24)solo5 написа:  whitehart, да имаш нещо общо с omir50 ?


За пръв път го чувам.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Някой по разпускаща тема можели ?

Да се оплача,блокира компютъра.

Да имаш нет,а да няма достъп до рутера!

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





(2022-02-28, 06:54:53)whitehart написа:  За пръв път го чувам

OK, Сори!

(2022-02-28, 00:35:57)joring написа:  Гледам тука някои много милеят за руска телевизия, която навремето беше хубава, преди Путин да национализира цялата платформа НТВ+, оттогава единственото вярно е точното Московско време и прогнозата за времето, но не всеки път.
Нещо подобно се случи и с Булсатком, хвърляки ги в ръцете на придворният шут на Доган - Спас Русев.

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
Запознат си с БГ задкулисието но ти пречи Руското такова ли ..................?

Каква е разликата между тях..........или ти цоцаш от либералната секта и 
проектите на бившите те дразнят................???

Либералджендерастите като национализираха българския тв ефир в последните
години, кое е вярното единствено......................... Щото и времето взеха да го бъркат
по-често........................
Дали е Доган, дали е Боеко, дали е Домуса или някой друг аватар все същата...........

Ама като вземете да се възпалявате  и да подскачате като ощипани за глупости
много сте WoW...............................

П.П. руска тв не съм гледал а и нямам мерак...............

Huawei P 40 Pro    Angel

Истината е че се задава 3та световна война. Дай боже да не е така.
И ето едно филмче късо от 2015та.
https://m.facebook.com/story.php?story_f...7051310684

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb

Не съм нито за Русия нито за Украйна.Те си имат предистория.И украинците не са ангели.Никой не говори за избитите руснаци от украинците преди няколко години.А и ако Украйна влезе в НАТО ще разположат военни бази американците което не се харесва на Путин.По важното е че правителството прави грешка като оказва помощ на Украйна.Трябваше да останем неутрални както правят швейцарците.Нито за Русия нито за Украйна.Тъпърва тази грешка ще се отрази на България.
.jpg FB_IMG_1646090963046.jpg Размер: 82.92 KB  Сваляния: 251

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan

Неутрални... но трябват топки.. а ние имаме розови пудели.. Борисов 4 с прякор Кирчо. Срам ме е че минах 300км в Швейцария да гласувам за тоя Киряк Стефчоф

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb

Ако се показваше цялата истина никой не би ги защитил.Украинците се изкарват жертви а всъщност са зверове.Пуснаха затворниците и ги въоръжиха.Сега облечени като руснаци вилнеят на воля и стрелят по невинни хора.Немога да кача видео иначе щяхте да видите кой е окупатора.Всичко това се крие.Историята се забравя.Така е изгодно на американците.Сега ще присвоят всички пари които блокираха.И имотите им в Америка.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan

(2022-03-01, 09:25:58)tishomen написа:  Сега ще присвоят всички пари които блокираха.И имотите им в Америка.

Не могат да ги присвоят, могат само да ги блокират
Все някога ще трябва да ги отвържат
Обаче на мен ми хареса как бързо мисли Абрамович и как се отегли от клуба
На всички е ясно, че пак той е шефа, но не могат да му блокират парите :-)

Моля ви, не се изказвайте толкова остро нито за едните, нито за другите! И от двете страни има "кривици".
Подобно писане вреди изключително много, осъзнайте го!
Вместо да си хабите времето да пишете думи изпълнени с омраза, използвайте го да изпратите по един смс с дарение за страдащите от войната хора, които губят близки и познати в защита на собствената си държава.
Ще завърша поста си с думи на журналиста Йоана Елми, която пише: "Пропагандата е оръжие, а мишените, това сте Вие".

Изпратено от моят 2109119DG с помощта на Tapatalk

Да... и пропагандата започва с цензурата. ЕС все повече започва да прилича на нацистка Германия. И някой ден ще последва съдбата и. Винаги има 2 гледни точки. И истината е някъде по средата. Но масово ви налагат само "удобната" гледна точка. Медиите са не по малко опасни от въоръжените сили.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb

Моля, не ме причислявай към тези, на които им налагат мнение. Аз имам собствено такова, което мога да защитя доста добре, включително теоретично. Можем да си говорим за въоръжени сили, хибридна война, пропагандата, като част от хибридната война, медии, убеждаваща комуникация, PR, кризисен PR, роля на медиите по време на война....мога да го продължавам още дълго този списък.
Нито аз ще те убедя в това, в което вярвам, нито ти мен.
Така че, пак ще помоля - не пишете толкова полярно и с омраза! Вредно е! И без това сме толкова разделени и зли....Нямаме едно и също мнение като нация, по нито един въпрос.

Изпратено от моят 2109119DG с помощта на Tapatalk

(2022-03-01, 22:50:01)truewarrior22 написа:  Моля, не ме причислявай към тези, на които им налагат мнение. 
Така че,  пак ще помоля - не пишете толкова полярно и с омраза! Вредно е! И без това сме толкова разделени и зли....Нямаме едно и също мнение като нация, по нито един въпрос.

Изпратено от моят 2109119DG с помощта на Tapatalk

Къде видя полярно мнение като казвам че истината е по средата??? Къде видя умраза?

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb

(2022-03-01, 21:58:16)truewarrior22 написа:  Моля ви, не се изказвайте толкова остро  нито за едните, нито за другите! И от двете страни има "кривици".
Подобно писане вреди изключително много, осъзнайте го!
Вместо да си хабите времето да пишете думи изпълнени с омраза, използвайте го да изпратите по един смс с  дарение за страдащите от войната хора, които губят близки и познати в защита на собствената си държава.
Ще завърша поста си с думи на журналиста Йоана Елми, която пише: "Пропагандата е оръжие, а мишените, това сте Вие".

Изпратено от моят 2109119DG с помощта на Tapatalk

Че от какъв зор да пускаме смс?Някои хора не помнят убитите българи в Украйна.Отнетите им права ,съсипаният паметник и т.н.Украинците не са свестен народ но сега се изкарват жертви със масова пропаганда.Колкото повече гледам пропаганда по телевизията толкова повече не ги харесвам.Чак пък и ще ги приемаме и помощи ще им даваме.Тук няма ли социално слаби семейства на които да се помага?Или в неравностойно положение? Германия обича бежанците.Да си ги взимат там.Тоя Зеленски е за електрическия стол.Ако не беше Русия най вероятно повечето нямаше да ви има или ако ви имаше щяхте да говорите на турски . Или на немски в някой концлагер.Украйна с какво е помогнала на България?С нищо.Само е вредила.Не искам украинците тук.Те няма да се върнат в Украйна дори след приключване на войната без значение от изхода и.Зеленския пусна затворниците и ги въоръжи.Как ще ги разъоръжи после? Ще продължат да се бият помежду си . Каквото се случва и в момента .Но тогава няма да е война и медиите няма да правят пропаганда.Разумните държави остават неутрални без санкции и помощи.Ние ще се бутаме между шамарите.Тепърва ще си берем плодовете на глупостта.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan

(2022-03-02, 00:34:28)tishomen написа:  Че от какъв зор да пускаме смс?Някои хора не помнят убитите българи в Украйна.Отнетите им права ,съсипаният паметник и т.н.Украинците не са свестен народ но сега се изкарват жертви със масова пропаганда.Колкото повече гледам пропаганда по телевизията толкова повече не ги харесвам.Чак пък и ще ги приемаме и помощи ще им даваме.Тук няма ли социално слаби семейства на които да се помага?Или в неравностойно положение? Германия обича бежанците.Да си ги взимат там.Тоя Зеленски е за електрическия стол.Ако не беше Русия най вероятно повечето нямаше да ви има или ако ви имаше щяхте да говорите на турски . Или на немски в някой концлагер.Украйна с какво е помогнала на България?С нищо.Само е вредила.Не искам украинците тук.Те няма да се върнат в Украйна дори след приключване на войната без значение от изхода и.Зеленския пусна затворниците и ги въоръжи.Как ще ги разъоръжи после? Ще продължат да се бият помежду си . Каквото се случва и в момента .Но тогава няма да е война и медиите няма да правят пропаганда.Разумните държави остават неутрални без санкции и помощи.Ние ще се бутаме между шамарите.Тепърва ще си берем плодовете на глупостта.

Аз съм на абсолютно същото мнение

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART

Хайде, пускайте тогава термобаричните бомби( изобщо не искам да споменавам другите, че е много страшно), да закриваме половината Европа, да си дръпнем пердетата на прозорците и да си лягаме.
Разумните държави спазвали неутралитет - с този неутралитет стигнахме до тук.
Ми то разумни държави по вашите думи май не останаха. Швейцария, дето толкова я споменавате, ми и от там изразиха мнение. Всички говорим за пропаганда, ама едностранно. Като че е измислена в Украйна. За съжаление е доказано, че идеологическата диверсия създава доста повече и по трайни проблеми, от военните действия. И ние ги изпитваме тези проблеми в момента.
Геополитиката няма да я оправим, ама войната ни е под носа. И вместо да я осъдим, заради това, че е война и умират хора, ние я подкрепяме.
Само дано по-скоро приключи това безумие.
Приятен ден на всички!

Изпратено от моят 2109119DG с помощта на Tapatalk

Великите демократи започнаха за налагат и оправдават цензурата в целият ЕС , фашистите ги преставят за борци за свобода.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+

(2022-03-02, 08:26:55)truewarrior22 написа:  Хайде, пускайте тогава термобаричните бомби( изобщо не искам да споменавам другите, че е много страшно), да закриваме половината Европа, да си дръпнем пердетата на прозорците и да си лягаме.
Разумните държави спазвали неутралитет - с този неутралитет стигнахме до тук.
Ми то разумни държави по вашите думи май не останаха. Швейцария,  дето толкова я споменавате, ми и от там изразиха мнение. Всички говорим за пропаганда, ама едностранно. Като че е измислена в Украйна. За съжаление е доказано, че идеологическата диверсия създава доста повече и по трайни проблеми, от военните действия. И ние ги изпитваме тези проблеми в момента.
Геополитиката няма да я оправим, ама войната ни е под носа. И вместо да я осъдим, заради това, че е война и умират хора, ние я подкрепяме.
Само дано по-скоро приключи това безумие.
Приятен ден на всички!

Изпратено от моят 2109119DG с помощта на Tapatalk
Ами да.Неутралитета е най правилната позиция.Защото войната там ще приключи в един момент но икономическите последици за нас тепърва предстоят.Понеже сме цъфнали и вързали ще им пращаме помощи и ще взимаме бежанци.От какъв зор?Че малко ли са ни в момента и сирийците? Много от бежанците са без паспорти.Никой не знае какви са.Престъпници ли са или не.Зеленски пусна затворниците.Може и от тях да са минали като изтрадали бежанци.Никой не знае.Днес казаха че и пари за квартира ще им дават.Откъде на къде.На теб ще ти дадат ли ако  останеш без работа или времена нетрудоспособност.Няма.За българите не се грижат така както за украинците.И пропаганда има от много държави.Украйна, НАТО , ЕС.По всички медии.Забравиха за пропагандата корона вирус.Рязко изчезна корона вируса.Почти не се споменава.Само колкото да си запълнят времето в ефира.И то не всеки ден.Ако си забелязал войните се водят там където има петрол и газ.Щатите се мешат навсякъде във всеки конфликт създаден индиректно от тях.Заради скапаният петрол.Ако могат ще заграбят всички находища по света.Никой не подкрепя войната.Но на Путин му остана единственият вариант да свали Зеленски.А невинните жертви не са от атаките на Русия.Те са от украинците които нападат и убиват своите.Има групи в телеграм.Украинците пускат постоянно клипове.Цивилни със военен елек въоръжени със автомати спират кола и със приклада на автомата удрят шофьора в главата.След като побягва разтрел във гръб.Снимано е от прозорец на близка сграда.Има много такива видеа.Но естествено по телевизията не се показват.А и да го покажат ще кажат че руснаците са виновни.Като приключи офанзивата на Путин ще започне гражданска война там защото всички цивилни вече са въоръжени.А разоръжаването няма да е лесно.Особенно със затворници на свобода.Всеки си има глава на раменете и дали ще я използва да мисли си зависи от него.За пореден път казваме на черното бяло.Както беше със корона вируса защото имаше много пари за усвояване . Сега НАТО и ЕС натискат правителството да налагат санкции за да не ни орежат от субсидиите и тн.т.е. да спрат кранчето на далаверата и си дават гъза широко отворен.Чак ще местят паментника на свободата.Не плюйте Русия защото благодарение на нея в момента имаме държава.НАТО и ЕС освен проблеми друго не правят.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan

Говориш за пропаганда....Ама не осъзнаваш, че с тази тирада идеално доказваш под чие влияние се намираш и че идеолозите добре са си свършили работата.
Не искам изобщо да слизам на ниво обвинения, както правиш ти(конкретната ситуация за войната имам предвид), за това няма и да отговарям повече.
П.с.
Ама много интересно пишеш, сякаш имаш конкретната, проверена и актуална информация.
И все едно си участник в събитията от първо лице.
Да не ти се отчитат шефове от разведката?

Изпратено от моят 2109119DG с помощта на Tapatalk

(2022-03-02, 21:10:28)truewarrior22 написа:  Говориш за пропаганда....Ама не осъзнаваш, че с тази тирада идеално доказваш под чие влияние се намираш и че идеолозите добре са си свършили работата.
Не искам изобщо да слизам на ниво обвинения, както правиш ти(конкретната ситуация за войната  имам предвид), за това няма и да отговарям повече.
П.с.
Ама много интересно пишеш, сякаш имаш конкретната, проверена и актуална информация.
И все едно си участник в събитията от първо лице.
Да не ти се отчитат шефове от разведката?

Изпратено от моят 2109119DG с помощта на Tapatalk

Не съм под ничие влияние.Интересно ми е защо сега света скочи срещу Русия а не скочи срещу Америка когато са си тествали ядрените бомби в Хирошимаишима и Нагазаки.Защо не скочи против намесата им във Сирия, Ирак и тн.Или тогава са били спасителни операции?Защо никой не ги сочеше със пръст когато 1989г нахлуха в Панама? Войната във Авганистан? Американците са окупаторите . Където са се намерили САЩ винаги е имало невинни жертви.Но няма проблем когато е САЩ.Не съм за и против  действията на Путин но съм против намесата на България със санкции срещу Русия защото икономическите последици за България няма да са малко и ще засегнат нас.Не съм съгласен България  да помага на  Украйна.Обидно ми е че българските пенсионери мизерстват и гладуват а на украинците ще дават помощи.Малко ли са безработните на които никой не подава ръка а на украинците ще предлагат и работа.Не стига че изхранваме с помощи циганите а сега и украинците .

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan

(2022-03-02, 21:10:28)truewarrior22 написа:  Говориш за пропаганда....Ама не осъзнаваш, че с тази тирада идеално доказваш под чие влияние се намираш и че идеолозите добре са си свършили работата.
Не искам изобщо да слизам на ниво обвинения, както правиш ти(конкретната ситуация за войната  имам предвид), за това няма и да отговарям повече.
П.с.
Ама много интересно пишеш, сякаш имаш конкретната, проверена и актуална информация.
И все едно си участник в събитията от първо лице.

Не знам той каква информация има но ти и хората с подобно мислене не знам какво ще кажете 
за опашките по бензиностанциите от тази вечер.....................???

Що е то държавен резерв и има ли нещо изобщо в него...............?

Западна европа надали ще тръгне да снабдява България с петрол при 
положение, че тя самата надали ще намери необходимия за нея.........

Дано съм лош пророк но лошото за нас май тепърва предстои............

Huawei P 40 Pro    Angel

(2022-03-02, 23:07:40)doktorra написа:  Не знам той каква информация има но ти и хората с подобно мислене не знам какво ще кажете 
за опашките по бензиностанциите от тази вечер.....................???

Що е то държавен резерв и има ли нещо изобщо в него...............?

Западна европа надали ще тръгне да снабдява България с петрол при 
положение, че тя самата надали ще намери необходимия за нея.........

Дано съм лош пророк но лошото за нас май тепърва предстои............
Ами не е нужно да си пророк.То е ясно че тепърва ще разбираме последиците от глупостта на правителството със тези санкции.На Путин му дреме на шапката.Ще загубят наистина от санкциите но Европа ще загуби повече защото спре ли доставките на газ и петрол  цената ще стане не 3лв ами 6лв на литър.Освен това пазарите вече реагираха и цените на никела и алуминия постигнаха многогодишни пикове на фона на заплахите за санкции срещу руския бизнес.Русия произвежда и 76 млн. тона стомана, което е около 4% от общото производство. Водещите производители са НЛМК, "Северстал", "Евраз" и други. Те изнасят около половината от своята продукция, основно в Европа.

И "перлата в короната" - руската държавна компания "Алроса" е най-голямата в света по добив на необработени диаманти. През миналата година е добила 32,4 млн. карата диаманти, което е 30% от общия добив. Компанията изнася своята продукция основно за Белгия, Индия и Обединените арабски емирства.

Освен метали и скъпоценни камъни, Русия е и най-големият износител на пшеница в света, а основните пазари са Турция и Египет. През миналата година в страната са добити 76 млн. тона пшеница, като са изнесени около 35 млн. тона.
Правете си сметка какво е значението на Русия за Европа.И тези санкции какви негативни последици ще имат за Европа.Особенно за нас като една от държавите  със санкции срещу тях.Кой има повече да губи?

https://www.24chasa.bg/amp/11017807?utm_...urce=upday

Поредната дискриминация към нас българите.Украинците ще паркират колите си безплатно на паркинга на НДК.От къде на къде.Червен кръст са събрали 850000лева за три дни помощ за Украйна.А ние ще събираме капачки за бъдеще.Няма такава загубена държава.За народа си не гледа а за чуждите интереси дава всичко.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan

За всеки що годе интелигентен човек е ясна спекулата по бензиностанциите. Първо вдигнаха вчера Круиз над 3 лв, без никакво основание, качиха се снимките по фейса и народа се юрна с бидоните . Другите естествено ги последваха за да не се прецакат.. обаче паниката вече е създадена и всеки се реди а това естественое доведе до дефицит. Тоест сами си правиме проблема .

Изпратено от моят SM-A528B с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)