Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Redmi Note 11 - Лични впечатления и коментари
#26

Ще купувам този модел.Интересува ме 4гб рам достатъчни ли ще бъдат за нормална употреба , пък и за 2-3 год. напред.
Цитирай
Аксесоари
#27

Ако можеш вземи 6, просто виж какви са разликите в цените между 4 и 6гб и си направи сметката дали си струват 2гб рам за едиколко си лева.
Като си купувах по-предния телефон беше 10$ разликата между 6/64 и 6/128 и си взех 128.
Цитирай
#28

Там е работата,че не се предлага 6гб в магазините,а го има само онлайн.И тук ми е чуденката,защото има много негативни мнения,ако има проблем.
Цитирай
#29

Молиш се да няма проблем Smile
Цитирай
#30

Миналата седмица приятел уцели в OLX чисто нов от оператор 6/128 за 300 лв. + 10лв. доставка - направо подарък, работи пушка и има 2 години гаранция.
Следи при румънците (Ема@г) , понякога излиза на добра цена.
П.П. В момента в ОЛХ има запечатан черен 6/128 от оператор за 350 лв.
Цитирай
#31

(2022-07-06, 16:03:34)milstan написа:  Миналата седмица приятел уцели в OLX чисто нов от оператор 6/128 за 300 лв. + 10лв. доставка - направо подарък, работи пушка и има 2 години гаранция.
Следи при румънците (Ема@г) , понякога излиза на добра цена.
П.П. В момента в ОЛХ има запечатан черен 6/128 от оператор за 350 лв.

Лизинга платен ли е ? Да не го заключат ?
Цитирай
#32

Ха,сега гледам, че 6/128 се предлага от BUY BEST чрез емаг за 479,а чрез pazaryvaj 370 ???????Къде е уловката според вас?
Цитирай
#33

Уловката е да хванат шарани на по-скъпото, които не гледат сайтове освен емаг
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#34

(2022-07-08, 11:42:39)suffer написа:  Уловката е да хванат шарани на по-скъпото, които не гледат сайтове освен емаг

Точно така! Ако сте решили да пазарувате от baybest, няма смисъл да преминавате през емаг. Имайте предвид също, че при поръчка от сайта на baybest ви се начисляват допълнително 10-20-30 лв. за куриер и такса наложен платеж. В pazaruwai има още две фирми, където телефоните почти винаги са на същите цени и се твърди, че са на собственика на baybest. Това са expresslink и allgsm. Проверявайте и при тях колко излиза телефона СЪС доставката, някой път е по-изгодно от baybest.


Цитирай
#35

Здравейте, от известно време имам телефона , като цяло съм доволна, но имам един минус, поне при мен се проявява. Примерно като отворя инстаграм и започва да ми лагва на някои клипчета или като тръгна да заснемам клип с инстаграм или тик ток , лагва. При всички такива телефони  ли е така или само при мен? Пускала съм актуализации, рестартирания и тн.
Цитирай
#36

Може да не му стига оперативна памет, ако моделът е с 4 GB RAM. В случая може да се опита с активиране на опцията RAM+ от настойките на телефона.

 
Цитирай
#37

да попитам някой притежател на Redmi Note 11 5g Pro дали е купувал защитно стъкло от някъде. Чаках бая време от Али д ами пристигнат, но уви изобщо не пасват добре и влиза въздух от страни. Дали бихте препоръчали от някъде читаво стъкло, дори и да е в България?

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#38

(2022-07-28, 13:26:41)kstavrev написа:  да попитам някой притежател на Redmi Note 11 5g Pro дали е купувал защитно стъкло от някъде. Чаках бая време от Али д ами пристигнат, но уви изобщо не пасват добре и влиза въздух от страни. Дали бихте препоръчали от някъде читаво стъкло, дори и да е в България?
Тези дни си взех такова защитно стъкло. Има го и за този модел - Тук

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • kstavrev
Цитирай
#39

Тези два дни съм с такъв телефон служебен. Телефона е адски зле направо не знам какво му хвалите. Единственото добро нещо е батерията. Менютата са ужасни и на всичко отгоре изглеждат грозно. До сега винаги съм ползвал флагманите на самсунг и определено няма да дам пари за тази пръчка.
Цитирай
#40

Тъкмо в раздела ще е по-спокойно.
[-] 1 потребител изказва благодарност на milstan за това мнение:
  • didkobanditko
Цитирай
#41

Аз съм с Ноут 20 ултра за основен , и с xiaomi Note 11 за работен, мега доволен съм от шиомито, от към батерия, дисплей и плавна работа.За грозните менюта е въпрос на вкус, на мен ми харесват. За 300лв не знам да има по добър чисто нов телефон.

Samsung Galaxy Note - Note 3 - Note 4 - Note 8 - Note 9 - Note 10+ - Note 20 Ultra 
Цитирай
#42

(2022-03-16, 21:27:53)Riger написа:  Това устройство е доста добро за бюджетен телефон, но това е мое лично мнение. Качеството на звука при разговор и при медия са доста добри, има стерео. Камерата е в рамките на очакваното - около средата, даже надолу. Стоковото приложение за камера/ видео е средна хубост. Но може да се използват други приложения за камерата.

P.S. Не можах да хвана смисъл в това да се дават мнения за камерата на Redmi Note 10 в тази тема, която е за Redmi Note 11. Нито камерите, нито хардуерът са еднакви. Както и да е...

На Redmi Note 12 как е камерата в сравнение с чистите 10 и 11 ?

Между другото, не мога да разбера кой от двата телефона има FM радио и NFC, за нашият регион?

допълнение : 12-ката има.
Цитирай
#43

Вече съм с HyperOS от xiaomi.eu на RedmiNote11(NFS) . За сега го флашнах без почистване , направо като ъпдейт върху старата, защото не ми се настройва от начало. Ако ми допадне, тогава ще флашна с формат на data.
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на milstan за това мнение:
  • suffer
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)