Темата е заключена
Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

YouTube Vanced ще бъде спрян
#1

[Изображение: You-Tube-Vanced.webp]

Създателите на популярното приложение YouTube Vanced слагат край на разработката му след юридически заплахи от Google. Проектът ще бъде спрян през идните дни, като ще бъдат премахнати линковете за изтегляне.
Самото приложение ще продължи да работи за тези, които вече са го инсталирали. Без бъдещи обновления обаче то най-вероятно ще спре да функционира скоро. От Google са изпратили писмо за прекратяване на дейност, което е накарало разработчиците на Vanced да предприемат този ход.
Това се случва въпреки промяната на логото и премахване на връзките към продукти на YouTube, споделят от екипа на Vanced пред The Verge. Припомняме, че Vanced може да бъде използвано без наличието на услугите и приложенията на Google и е популярен избор за потребителите с актуалните смартфони на Huawei.
Освен това обаче с него е възможно продължаването на плейбека и на заден фон и са премахнати рекламите, което е достъпно само за платения абонамент на YouTube.
https://mobilebulgaria.com/news/idva-kra...ube-vanced

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Аксесоари
#2

язък
минах на new pipe

Galaxy Nexus -> Sony Z1 Compact -> Meizu M1 Note->One Plus X -> Xiaomi mi6->Samsung a70->S21FE 
[-] 1 потребител изказва благодарност на rnaydenov за това мнение:
  • _nib_
#3

(2022-03-14, 14:37:10)rnaydenov написа:  язък
минах на new pipe

Нещо не ми е ясно при new pipe-а - не виждам начин да се логнеш в профила си? Има ли въобще такава функционалност?
#4

Очаквано е когато има оригинална платена версия, рано или късно безплатните и вариации да отпаднат.
[-] 2 потребители изказват благодарност на rikob за това мнение:
  • Georgi_007, OliQueenBG
#5

Pure Tuber работи с профил.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 3 потребители изказват благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • imthedevil, Mikk, solo5
#6

Никога не съм го ползвал, няма и да го ползвам явно. Lol
[-] 2 потребители изказват благодарност на Dowper за това мнение:
  • airbus, Monroe
#7

За какво е била тази програма?

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











#8

Слушаме музика, най-добрите чалга миксове са в ютуб.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
#9

(2022-03-15, 13:30:28)airbus написа:  За какво е била тази програма?

По-добрият Youtube беше това  Big Grin
Явно войната и на него му се отрази зле
[-] 1 потребител изказва благодарност на solo5 за това мнение:
  • airbus
#10

Тъкмо си го инсталирах преди 2 дни и съм много доволен от Youtube Vanced.
Абсолютно никаква разлика от оригиналното приложение и само положителни отзиви за него.
Жалко е, че ще спре да се поддържа.
Друго си е да си слушаш любимата музика без малоумни прекъсвания, както и на заключен екран, и да си пестиш батерията от най-големият консуматор на телефона - дисплея.
#11

SmartTubeNext (STN) 
Ползвам го на ТВ, няма реклами и се вързва с профила в Youtube.

Galaxy S24 Ultra
Galaxy Watch6 Classic, 46 мм

#12

Досега не съм попадал на реклама по време на директни излъчвания на състезания. Някои канали имат по 4-5 часа излъчвания без една реклама от тези внезапните. Сигурно там правата са платени.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











#13

(2022-03-14, 15:14:46)imthedevil написа:  Нещо не ми е ясно при new pipe-а - не виждам начин да се логнеш в профила си? Има ли въобще такава функционалност?
Ето как...[Изображение: 99fcecc73a673763b325f2b283ce021d.jpg]

Изпратено от Redmi Note 9S

Xiaomi Mi Mix 2s/RN 9s/POCO X6 5G
#14

(2022-03-16, 06:41:25)Mikk написа:  SmartTubeNext (STN) 
Ползвам го на ТВ, няма реклами и се вързва с профила в Youtube.

Kачи го и на телефона си Big Grin

Не поддържа тъч, само за тв-та е.
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • Ivan_Bonev
#15

(2022-03-17, 10:01:52)emzo написа:  Kачи го и на телефона си Big Grin

Не поддържа тъч, само за тв-та е.

Пълни глупости. Не подвеждай хората.

1916 
#16

(2022-03-17, 13:24:49)milss написа:  Пълни глупости. Не подвеждай хората.

.png screenshot_29.png Размер: 29.58 KB  Сваляния: 478
#17

   
Пробвай. Работи си съвсем коректно. Поддържа тъч. Скрийншота е от телефона ми.

1916 
[-] 1 потребител изказва благодарност на milss за това мнение:
  • DoryanY
#18

SmartTubeNext Работи на телефона,но не мога да разбера как да се добави акаунт,излиза баркод,но на сайта на youtube не виждам да има.

Пп:Разбрах как се свързва акаунта-от настройки-акаунти-добавяне на акаунт,излиза код,после трябва да се отиде на https://accounts.google.com/o/oauth2/dev...eviceOAuth и да се добави кода.

Huawei P30
#19

В никакъв случай не е пълноценен заместител с този само лендскейп режим.

Ма*а им бля*ска, как врут они Big Grin
#20

Само на Андроид недодялките работи. На LG и Самсунг не става.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











#21

Ще се намери друга алтернатива, това да не ти е Айфон, всичко е куцо, заключено, с кабели и с някакви китайски акаунти дето умират след 7 дни.
Докато заключат vanced ще излезе друго приложение под друго име.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
#22

Vanced продължава да си бачка, просто няма да се поддържа. Следователно ще работи още поне 2г. Без да има драма.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
[-] 2 потребители изказват благодарност на Legend за това мнение:
  • Ivan_Bonev, solo5
#23

(2022-03-17, 19:56:25)Victormihov написа:  Ще се намери друга алтернатива, това да не ти е Айфон, всичко е куцо, заключено, с кабели и с някакви китайски акаунти дето умират след 7 дни.
Докато заключат vanced ще излезе друго приложение под друго име.

Да, ама за разлика от нас, вмомента iOS има по добрите алтернативи.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
#24

Жалко че едно време си бодох очите да го превеждам. Беше супер приложение не може ли просто да му сменят името и дизайна че да се различава коренно от оригиналния YouTube клиент и пак да си работи без да е трън в очите на Google 🤔🤔🤔 SponsorBlock функцията както и Return YouTube Dislike са напрво незаменими за мен и никоя алтернатива не ги притежава

DEVICE: Galaxy S22 Plus  ROM: Stock OneUI KERNEL: Stock RECOVERY: Stock
[-] 1 потребител изказва благодарност на astankov за това мнение:
  • Compare
#25

(2022-03-18, 09:06:34)BGDropche написа:  Да, ама за разлика от нас, вмомента iOS има по добрите алтернативи.

Има дръжки, пак казвам, дори официално казаха приложението Vanced ще работи нормално просто няма да има ъпдейти следователно би остаряло след 2 или повече години.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)