Темата е заключена
Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

YouTube Vanced ще бъде спрян
#26

(2022-03-18, 09:06:34)BGDropche написа:  Да, ама за разлика от нас, вмомента iOS има по добрите алтернативи.

мммм и кои са те? Ама да работят повече от 7 дни и да не се инсталират след като играеш 3 игри rpg по 30секунди всяка- защото и двата метода са пълен фалш.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Аксесоари
#27

uYou+ е едно от тях (1:1) като Vanced

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
#28

И след 7 дни профила на приложението е OUT Smile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
#29

Има ли някаква алтернатива, която може да се сложи на телевизор Самсунг? Тези реклами ме побъркват.
#30

Някога замисляли ли сте се да си платите за Premium?  Huh

iPhone 14 Pro
[-] 3 потребители изказват благодарност на Константинов за това мнение:
  • Dowper, solo5, Павел Василев
#31

(2022-03-18, 13:28:54)SpaceX написа:  Има ли някаква алтернатива, която може да се сложи на телевизор Самсунг? Тези реклами ме побъркват.
На Самсунг не може да се инсталира нищо външно.
Може да му вземеш андроид бокс и тогава да си инсталираш туба без реклами
#32

Всъщност, като се замисля аз ползвам последния Chromecast, предполагам, че там също не става?
#33

(2022-03-18, 14:39:20)Константинов написа:  Някога замисляли ли сте се да си платите за Premium?  Huh

Не
Бих плащал по толкова за антивурусна на рутера, но не и за Youtube
По-скоро бих си заредил ssd-то на рутера с музика и да слушам музика оттам
#34

(2022-03-18, 14:39:20)Константинов написа:  Някога замисляли ли сте се да си платите за Premium?  Huh

Плащам, това какво общо има? Темата не е за това.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
#35

За youtube не бих платил,така или иначе,на телефона много рядко ползвам Vanced,на скоро влезнах в youtube стоковия,ами направо трагедия,само реклами.Свикнал съм на лаптопа,без реклами,през Firefox на телефона също няма реклами.Vanced до като работи,ще го ползвам.

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • scorceni
#36

Аз до онзи ден също си използвах оригиналното приложение на ютюб.
И 2 дни преди новината, че Гугъл заплашват Vanced със съд, си бях инсталирал и Vanced.
Аз съм си свикнал с ютюб и нищо друго, а Vanced ми дава точно това 1:1 и то с много плюсове!
Най омразното ми нещо е докато си работя и да ми се прекъсне песента с умрелите реклами на аудио книги или такива без звук, да се чудя защо ми спря телефона, да се спирам от работа на всяка втора смяна на песента, че даже и да ми пускат по 2 реклами поред и да ми бавят от времето за работа, защото така или иначе телефонът зарежда новите клипове малко бавно поради слабия обхват на работа.
Ей богу, родих се с Vanced, много жалко, че го спират точно него.... А да плащам пари на гугъл и то по 11лв всеки месец?
Не мерси, достатъчно такси и в момента плащам.
[-] 2 потребители изказват благодарност на Diido0 за това мнение:
  • alexbg67, _nib_
#37

Инсталирах Pure Tuber. Пробвах го 1-2 пъти, работеше отлично, но след това започна да показва само този екран. На друг телефон същата работа. Някой има ли представа защо?

[Изображение: bfb45b7feb909d67eba6fb565c35bfe1.jpg]

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
#38

При мен работи (все още), но съм му забранил актуализациите. Пробвай да деинсталираш последната актуализация или потърси арк. на по- стара версия.


Прикачени файлове Миниатюри
   

1916 
#39

Да, направих го, същата работа - работи няколко пъти и пак този екран без да се актуализира приложението. Предлага ми актуализация, актуализирам, но екрана си остава. Само реинстал помага за 1-2 пъти да тръгне.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
[Изображение: 957f7823fffaf0d0645e54dd372c8ee0.jpg]
#40

(2022-03-18, 12:53:20)Victormihov написа:  И след 7 дни профила на приложението е OUT Smile

След 7 дена, само влизаш в AltStore и му биеш Refresh и продължаваш с още 7 дена, и така безкрайно.

(2022-03-18, 13:28:54)SpaceX написа:  Има ли някаква алтернатива, която може да се сложи на телевизор Самсунг? Тези реклами ме побъркват.

Android TV или Tizen OS?

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
[-] 1 потребител изказва благодарност на BGDropche за това мнение:
  • Victormihov
#41

(2022-03-19, 13:54:15)BGDropche написа:  

Android TV или Tizen OS?

Tizen естествено. Самсунг нямат модели с Android TV.

1916 
#42

Не мога да ти помогна, съжалявам.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
#43



Android TV или Tizen OS?



Както казах по-нагоре всъщност ползвам последния Хромкаст, така съм свикнал с него, че забравям, че всъщност това ми е дифолт.
#44

(2022-03-19, 21:48:08)SpaceX написа:  

Android TV или Tizen OS?



Както казах по-нагоре всъщност ползвам последния Хромкаст, така съм свикнал с него, че забравям, че всъщност това ми е дифолт.

Това е съвсем друго. За АТ може Smart Tube.

1916 
#45

(2022-03-20, 09:45:07)milss написа:  Това е съвсем друго. За АТ може Smart Tube.

С малко игра инсталирах СмартТюб на хромкаст и работи добре за сега. Ще го тествам няколко дни и ако е ок, ще направя дарение на дев-а. Проблема беше, че от Гугъл не дават да се инсталират 3th party апликации. За целта трябва да се активират developer options първо със 7 натискания на about и след това с инсталирането на Developer Tools от Плейстор. APK го пращаме като инсталираме на ТВ(хромкаст-а) и на телефона(пц-то) програмата SendFilesToTV от плейстор.
[-] 1 потребител изказва благодарност на SpaceX за това мнение:
  • milss
#46

Има ли подобно приложение, само че за Инстаграм, да премахва рекламите

Sent from my MI PAD 2 using Tapatalk
#47

^ за Instagram лично аз ползвам InstaPro. Рядко зареждам този бълвоч, но предпочитам като го правя да е без допълнителния боклук...

Същия разработчик има и YouTube алтернатива. И в двете приложения има опция за скриване на рекламите и въобще са възможни персонализации според индивидулните нужди.
*за логиране в YouTube Pro се ползва MicroG
[-] 3 потребители изказват благодарност на c4e за това мнение:
  • Ivan_Bonev, Mikk, milss
#48

Не знам кво ще правя без Vanced, постоянно слушам подкасти и музика в движение
Със сигурност няма да си платя за Ютуб про!

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
#49

@johnterry7, изтегли си YouTube Pro от поста на @c4e. Аз лично останах доста доволен.

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
[-] 1 потребител изказва благодарност на Ivan_Bonev за това мнение:
  • johnterry7
#50

Какво ще стане  , като го спрат ? Аз съм с версия на 1 година и нямам проблеми , но кога се очаква да ми го спрат и изибощо ще го спрат ли ? Или просто новите потребители няма да могат да си го свалят ?
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)