Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A52/A52 5G/A52s 5G - Актуализации, проблеми, съвети

   

С А52 5G съм и сега получавам втори ъпдейт за Юни. Тоест няма секюрити пач за юли, а вече получих за юни.
Интересна работа.
Цитирай
Аксесоари

Аз съм с A52s и тази сутрин дойде юлския патч
Цитирай

И при мен сега дойде юлския, А52 5G. Интересното е че за 3 седмици, това ми е 3ти ъпдейт 😀
Цитирай

A52s излезе актуализацията за август
[-] 1 потребител изказва благодарност на esil2 за това мнение:
  • izibizi
Цитирай

(2023-06-23, 16:52:45)izibizi написа:  При мен след последния ъпдейт, забелязвам, че телефона когато е в джоба - става дискотека. A52S

Само при мен ли е този проблем?
След ресет, проблема си остана.
[-] 1 потребител изказва благодарност на izibizi за това мнение:
  • kk16
Цитирай

Сериозен ъпдейт за А52 5G

   
[-] 2 потребители изказват благодарност на XAn4ETO за това мнение:
  • sapiora, stihlkata
Цитирай

(2023-08-29, 05:56:14)XAn4ETO написа:  Сериозен ъпдейт за А52 5G

Точно след този ъпдейт вече ми забива пръстовия отпечатък, като сложа пръста просто свети и нищо. Всеки път ъпдейтите са като дядо Коледа, не знаеш чорапи ли ще получиш или желания подарък
Цитирай

Аз нямам никакъв проблем с това, нито с каквото и да е.
Жена ми е със същия телефон, питах я и тя потвърди, че всичко е наред.
Нещо се е омазало при теб.
Цитирай

Потвърждавам, че при мен също няма проблем след този ъпдейт.

Но се прокрадва леко забиване, което се усеща от ~2 месеца, най-вече при зареждане на месинджър чатове, което ме накара да се замисля за нов апарат, но най-вероятно няма да прибегна до смяна, тъй като не откривам следващото си устройство към момента из целия тоя басейн.


Цитирай

Здравейте, въпрос към ползвателите на моделите A52/A52s - забелязвате ли забавяне, дори лагване на телефона Ви след повече от една седмица без рестарт?
Личното ми наблюдение е, че след рестарт няколко дни телефона лети и после не знам по каква причина, някакъв кеш ли се натрупва, почва да действа по-мудно. Мнения?

Samsung S24 Ultra 512GB Titanium Gray

Samsung A52S 128GB Awesome Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на panew за това мнение:
  • XAn4ETO
Цитирай

Аз съм с А52 5G и от самото начало е така. Но нямам обяснение защо.
Цитирай

Със Samsung Galaxy A52s 5G съм и не мога да свържа с Huawei watch GT4. До скоро бях с GT2 и нямах такъв проблем. Някой с такъв проблем и решение?
P.S. С Huawei P30 на жена ми се закача без проблем.

The Truth is out there.
Цитирай

(2023-09-22, 16:45:10)Krisign написа:  Със Samsung Galaxy A52s 5G съм и не мога да свържа с Huawei watch GT4. До скоро бях с GT2 и нямах такъв проблем. Някой с такъв проблем и решение?
P.S. С Huawei P30 на жена ми се закача без проблем.

Предполагам сте разкачили стария GT2?

LG G2; HONOR 6; Mate 10 lite; HONOR 20; Moto EDGE 30; Honor 90
Цитирай

(2023-09-23, 07:39:13)ivoli77 написа:  Предполагам сте разкачили стария GT2?

Да, естествено. Ходих и в А1, цял час си играха с него и нищо. С телефона на жена ми/Huawei P30/ няма проблем.

Дърпа някакво актуализиране на пакет, което на Самсунг-а не става.

The Truth is out there.
Цитирай

(2023-09-24, 08:44:05)Krisign написа:  Да, естествено. Ходих и в А1, цял час си играха с него  и нищо. С телефона на жена ми/Huawei P30/ няма проблем.

Дърпа някакво актуализиране на пакет, което на Самсунг-а не става.

И аз имам проблем с продукт на Huawei.
Става дума за freebuds 4. На Huawei телефон няма проблеми. Проблемът е в това, че ако телефонът е в режим звук и слушалките след около 5-10мин сами се разкачат от телефона и се оправят като ги сложа в кейса и после пак да ги изкарам. Ако е на безшумен или вибрация няма такъв проблем.
С Huawei телефон всичко е наред. Аз лично приключих с тези китайци.
Цитирай

Благодарение на оператор от А1 реших проблема със свързването.

The Truth is out there.
Цитирай

(2023-09-25, 14:03:08)Krisign написа:  Благодарение на оператор от А1 реших проблема със свързването.

Честито. 

Би ли споделил каква немеса имаха, за да сме наясно и останалите при евентуален подобен проблем?


Цитирай

Ами преди теглих приложението от AppGallery, от Telegramm. Сега трябвало от Google Play Store. В случая аз го изтеглих от магазина на Samsung. Ииии...получи се. Направо бях се побъркал от яд, че не мога да ги свържа. Много ми харесва часовника и не исках да го сменям.

The Truth is out there.
Цитирай

Налична е септемврийската актуализация за A52s който иска да актуализира, размер 1374.66MB
[-] 6 потребители изказват благодарност на esil2 за това мнение:
  • amnesty, icho, izibizi, Krisign, Nenko_16, stihlkata
Цитирай

След последния септемврийски пач , който беше 1,3гб размер , батерията на моя A52s започна да се държи както беше от начало, и съм много доволен. От началото на годината имах много голям дрейн на батерия в покой, на нощ падаше с 15-20% ако не е на зарядното, въпреки че абсолютно всички процеси на заден фон бяха спрени. За мен необяснимо, но не ми се връщаха фабрични настройки заради цялата информация и акаунти които имам.
Сега след ъпдейта се държи прекрасно, като нова батерия е усещането. Отделно 5G-то работи безотказно, преди това седеше само на 4G+ въпреки че работеше 5г по настройки.
Следващия ъпдейт за в бъдеще, който ще инсталирам е чак като излезе стабилна версия на OneUI 6.
С две думи, много съм доволен.

Samsung S24 Ultra 512GB Titanium Gray

Samsung A52S 128GB Awesome Black
[-] 3 потребители изказват благодарност на panew за това мнение:
  • izibizi, stihlkata, XAn4ETO
Цитирай

Дойде и октомврийската актуализация .(А52S)
[-] 5 потребители изказват благодарност на izibizi за това мнение:
  • amnesty, esil2, icho, panew, stihlkata
Цитирай

(2023-10-11, 16:28:51)izibizi написа:  Дойде и октомврийската актуализация .(А52S)

Как се държи телефона след ъпдейт, някакви наблюдения?

Samsung S24 Ultra 512GB Titanium Gray

Samsung A52S 128GB Awesome Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на panew за това мнение:
  • stihlkata
Цитирай

(2023-10-12, 11:44:19)panew написа:  Как се държи телефона след ъпдейт, някакви наблюдения?
Нищо ново. Освен това с рекламите. Продължава да си набира докато е в джоба. За да спре да прави екранни снимки се принудих да сложа пръстов отпечатък и парола 🥺
   
Цитирай

Къде е това меню с рекламите
Цитирай

(2023-10-13, 08:46:05)esil2 написа:  Къде е това меню с рекламите

Защита и Поверителност ->Поверителност ->  други настройки за поверителност ->Реклами
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)