Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A52/A52 5G/A52s 5G - Актуализации, проблеми, съвети
Photo 

При мен не излиза както си публикувал на картинката.
Ето така е
https://dox.abv.bg/download?id=132cea3785
Цитирай
Аксесоари

(2023-10-13, 20:09:57)esil2 написа:  При мен не излиза както си публикувал на картинката.
Ето така е
https://dox.abv.bg/download?id=132cea3785

Това е скрийншот от съобщението което дойде малко след актуализацията
Сега е така:


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Стартира бета версията на One UI 6.0 на базата на Android 14 за Galaxy A52s. Засега само в Южна Корея.
[Изображение: One-ui-6-udpate-copy-large.jpg]

 
[-] 4 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • esil2, izibizi, Nenko_16, stihlkata
Цитирай

Да попитам как зареждате телефоните си, че аз съм изключил бързото зареждане понеже го включвам вечер и когато се зареди тогава. Прави ми впечатление, че понякога като го включа изписва някакви 4-5ч необходими за зареждане след което вадя кабела включвам на ново и времето се намаля да речем на 2ч. Странното е, че това нещо не го прави всеки път въпреки, че процентите на батерията при които го включвам са горе долу едни и същи около 30%. Иначе порта за зареждане съм го чистил, ползвам си винаги оригиналното зарядно.
Цитирай

Аз си го зареждам с оригиналното зарядно в комплекта, като не съм пипал нищо, свързано с батерията. Понякога и при мен се получава да е вдигнал 4-5 процента за 30-60 минути, предполагам заради не добре вкаран кабел. Преди месец ми направи впечатление, че телефонът като цяло беше започнал да бави, но след ъпдейта се оправи.

Sent from my SM-A528B using Tapatalk


Цитирай

(2023-10-20, 18:09:28)esil2 написа:  Да попитам как зареждате телефоните си, че аз съм изключил бързото зареждане понеже го включвам вечер и когато се зареди тогава. Прави ми впечатление, че понякога като го включа изписва някакви 4-5ч необходими за зареждане след което вадя кабела включвам на ново и времето се намаля да речем на 2ч. Странното е, че това нещо не го прави всеки път въпреки, че процентите на батерията при които го включвам са горе долу едни и същи около 30%. Иначе порта за зареждане съм го чистил, ползвам си винаги оригиналното зарядно.

Проблемът, който описвате се случва при лош кабел. И при мен така стана и като смених кабела и се оправи.

Иначе не знам защо си изключвате бързото зареждане?
То е толкова бавно, по-вероятно е да си продадете телефона, отколкото да деградира батерията. 

Аз даже скоро си взех на промоция 30W PD зарядно и ми изписва 1 час и 15 мин за пълно зареждане, като за 30мин го пълни на 55% от 1%.

Моят телефон е на 2г и 6м и не съм усетил изобщо някаква загуба в живота на батерията, все така държи като нов.
[-] 1 потребител изказва благодарност на XAn4ETO за това мнение:
  • sapiora
Цитирай

Искате да кажете, че бавното зареждане деградира батерията или грешно съм разбрал.
Цитирай

Точно обратното, бързото зареждане се отразява по-зле на батерията.

 
Цитирай

Ще пробвам да сменя кабела да видим какво ще се получи, само не знам да търся някакъв оригинален или няма значение
Цитирай

Аз си взех оригинален, поне за такъв ми го продадоха за 12лв.
Цитирай

Вече си поръчах оригинален за 12лв от Citytel и 4.39лв взимат за доставка
Цитирай

Не знам как е при вас, тези с първите 2 варианта на A52, но след октомврийският ъпдейт моят A52 5G е много по-плавен и мазен от към анимациите и тези леки накъсвания и леки лагове почти ги няма. Даже не помня кога за последно телефонът ми ме е дразнел заради това 🙂
Наистина съм много доволен от плавната му работа, въпреки вече старият си процесор по днешните стандарти.
[-] 2 потребители изказват благодарност на XAn4ETO за това мнение:
  • panew, stihlkata
Цитирай

Дойде и ноемврийската.А52s
Мислех, че направо на ONE UI 6 отиваме на 27.11. но...
[-] 3 потребители изказват благодарност на izibizi за това мнение:
  • amnesty, esil2, stihlkata
Цитирай

Днес се очаква 6-ицата,но за сега при мен няма...

Изпратено от моят Galaxy A52s 5G с помощта на Tapatalk

F1 ,А52s 5G
Цитирай

(2023-11-23, 14:51:30)icho написа:  Днес се очаква 6-ицата,но за сега при мен няма...

Изпратено от моят Galaxy A52s 5G с помощта на Tapatalk

Не я ли изместиха за декември за всички модели от А52 серията?
Цитирай

Актуализациите на Андроид 14 тръгнаха за Galaxy a52 s
[-] 4 потребители изказват благодарност на v9976 за това мнение:
  • icho, sapiora, stihlkata, tivanov96
Цитирай

Мерси за инфото!

Моля, някой да даде отзиви след седмица-две за новата версия. Аз засега мисля да изчакам.


Цитирай

Инсталирах я вече и мога да кажа, че доста пъргаво и плавно се усеща използването на телефона в сравнение с Андроид 13. Не съм правил ресет.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Nenko_16 за това мнение:
  • icho
Цитирай

(2023-12-05, 17:01:52)Nenko_16 написа:  Инсталирах я вече и мога да кажа, че доста пъргаво и плавно се усеща използването на телефона в сравнение с Андроид 13. Не съм правил ресет.

Дано така да продължи!

Изпробва ли функцията Predictive Back Gestures? Чета, че при активирането ѝ се усещало лагване.


Цитирай

(2023-12-05, 17:01:52)Nenko_16 написа:  Инсталирах я вече и мога да кажа, че доста пъргаво и плавно се усеща използването на телефона в сравнение с Андроид 13. Не съм правил ресет.
Здравейте, откъде е закупен телефона, аз го взех от Техниполис и не ми излиза, че има ъпдейт?

Изпратено от моят SM-A528B с помощта на Tapatalk
Цитирай

И при мен още няма ъпдейт, проверих няколко пъти - нищо.

Изпратено от моят SM-A528B с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на amnesty за това мнение:
  • izibizi
Цитирай

(2023-12-05, 17:24:23)tivanov96 написа:  Дано така да продължи!

Изпробва ли функцията Predictive Back Gestures? Чета, че при активирането ѝ се усещало лагване.

Да, изпробвах я, но иска активиране и на нещо друго, за да работи коректно с всички приложения. Не забелязах лагване, но я деактивирах отново, защото не ми е нужна засега.

(2023-12-05, 19:59:42)babajaga2012 написа:  Здравейте,  откъде е закупен телефона, аз го взех от Техниполис и не ми излиза, че има ъпдейт?

Изпратено от моят SM-A528B с помощта на Tapatalk

От Емаг.
Цитирай

(2023-12-05, 20:34:28)Nenko_16 написа:  Да, изпробвах я, но иска активиране и на нещо друго, за да работи коректно с всички приложения. Не забелязах лагване, но я деактивирах отново, защото не ми е нужна засега.


От Емаг.
В такъв случай дали бихте споделили с какво CSC е?

Изпратено от моят SM-A528B с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2023-12-05, 19:59:42)babajaga2012 написа:  Здравейте,  откъде е закупен телефона, аз го взех от Техниполис и не ми излиза, че има ъпдейт?

Моят е от Техномаркет, и съм на Виваком. И при мен още го няма.
Цитирай

(2023-12-05, 20:52:40)babajaga2012 написа:  В такъв случай дали бихте споделили с какво CSC е?

Изпратено от моят SM-A528B с помощта на Tapatalk

A528BXXU5FWK4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)