Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A52/A52 5G/A52s 5G - Актуализации, проблеми, съвети

(2023-12-05, 21:08:10)Nenko_16 написа:  A528BXXU5FWK4
Това е версията на основата, csc-то е Настройки - за телефона-информация за софтуера -"Версия на софтуера на доставчика на услуги".

Изпратено от моят SM-A528B с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

(2023-12-05, 21:21:01)babajaga2012 написа:  Това е версията на основата, csc-то е  Настройки - за телефона-информация за софтуера -"Версия на софтуера на доставчика на услуги".

Изпратено от моят SM-A528B с помощта на Tapatalk


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Благодаря, на регион Румъния си, те са получили, ние ще почакаме още малко.

Изпратено от моят SM-A528B с помощта на Tapatalk
Цитирай

Един от емаг ,един от виваком,вчера получиха, върви си супер телефончето
[-] 1 потребител изказва благодарност на go6071 за това мнение:
  • stihlkata
Цитирай

(2023-12-06, 11:00:02)babajaga2012 написа:  Благодаря, на регион Румъния си, те са получили, ние ще почакаме още малко.

Изпратено от моят SM-A528B с помощта на Tapatalk
Модела е за Румъния,регионите са при Xiaomi....поздрави!

Изпратено от моят Galaxy A52s 5G с помощта на Tapatalk

F1 ,А52s 5G
Цитирай

(2023-12-06, 14:21:10)icho написа:  Модела е за Румъния,регионите са при Xiaomi....поздрави!

Изпратено от моят Galaxy A52s 5G с помощта на Tapatalk
CSC- то е румънско, това е водещо. Моя е за България, но с виетнамско csc и ще чакам за там. Иначе си проверявам за BGL , но още няма. Поздрави!!!

Изпратено от моят SM-A528B с помощта на Tapatalk
Цитирай

Дойде и за BG
A52s
[-] 4 потребители изказват благодарност на izibizi за това мнение:
  • amnesty, babajaga2012, esil2, icho
Цитирай

И при мен дойде на виваком, в момента тегля.
Цитирай

И аз го тествах на А52s, но не съм впечатлен. Лагава работа. Никаква оптимизация за мен лично. Имам под ръка Xiaomi Poco X5 Pro, който е със същия процесор като A52s. Разликата в плавността на работа е сериозна в полза на китаеца.
Цитирай

Това е доста притеснително...

Sent from my SM-A528B using Tapatalk


Цитирай

Никога не съм имал лаг на този телефон,и никога не съм го ресетвал откакто го купих , а го купих още като излезе и сега с този ъпдейт телефона върви чудесно

Samsung A52s  5G
[-] 5 потребители изказват благодарност на stihlkata за това мнение:
  • babajaga2012, esil2, icho, Nenko_16, panew
Цитирай

Това с батерията е променено не мога да разбера сега колко часа екран съм направил след последното зареждане.
Цитирай

(2023-12-08, 18:49:00)esil2 написа:  Това с батерията е променено не мога да разбера сега колко часа екран съм направил след последното зареждане.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

То може, но лошото е, че го занулява за всеки започнат ден, независимо дали се зареди или не телефона.
За да се разбере времето на използване на дисплея за двата дни без зареждане, трябва да се сумира времето им.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
[-] 1 потребител изказва благодарност на Monipeev за това мнение:
  • esil2
Цитирай

Бях свикнал в щората включените неща да ми показва в синьо, сега това бялото някак не ми допада няма ли начин да се промени.
Цитирай

A52s се държи чудесно и плавно на Андроид 14, също много се радвам че са върнали опцията сам да си задаваш авто-рестарт на устройството в определен ден и час, а не само когато е нужно според телефона (тоест никога).
За сега без забележки.

Samsung S24 Ultra 512GB Titanium Gray

Samsung A52S 128GB Awesome Black
Цитирай

Радвам се, че при вас е наред всичко. На колежката на телефона не ми хареса чак толкова, веднага намерих кусури в анимациите, спрямо въпросното Poco X5 Pro, което е със същия процесор. А реално съм фен на Самсунг и даже на моменти съм пристрастен.
Цитирай

(2023-12-10, 14:51:54)esil2 написа:  Бях свикнал в щората включените неща да ми показва в синьо, сега това бялото някак не ми допада няма ли начин да се промени.


Прикачени файлове Миниатюри
       
[-] 1 потребител изказва благодарност на izibizi за това мнение:
  • esil2
Цитирай

Гледам си с фабричния тапет аз съм сложил някакъв черен и не ми дава такива цветове
Цитирай

Виж на тъмен режим как ще е.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Май го схванах номера благодаря
Цитирай

Има нова актуализация за А52s, който иска да актуализира.
[-] 3 потребители изказват благодарност на esil2 за това мнение:
  • babajaga2012, icho, izibizi
Цитирай

Айде и А52 5G се закачи на хорото
Дано всичко мине нормално.

   
Цитирай

Аз го имам повече от седница-

The Truth is out there.
Цитирай

Аз говоря за А52 5g, а ти най-вероятно имаш A52s
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)