Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефон с добра камера и голяма батерия
#1

Здравейте!
Отдавна не съм следила моделите и телефоните на пазара, затова моля за помощ в избора на телефон. В момента съм със Самсунг Галакси С 9 плюс и искам да си взема нов. Използвам много камерата си и обожавам да снимам, така че това е много важно.  В тази връзка,  ще ми е необходимо повече място за съхранение. Работата ми изисква използване на телефона, така че батетията е другият важен критерии. Задължително е да е голяма и да издържа повече от ден при усилено използване.
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако не е нужно да се купува веднага,през май месец излиза на пазара Honor Magic4 Pro
Друг вариант Sony Xperia 1 III

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • TheWalking
Цитирай
#3

Цена като опция не видях. При изискуеми параметри бих препоръчал POCO X4 PRO или Motorola G100. Успех в избора.

 
Цитирай
#4

Какъв ти е бюджета? + - 200 лв. И какви компромиси можеш да направиш? Нов или може и втора употреба? Към стари флагмани/нови/ как се отнасяш?

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#5

Samsung Galaxy S20 FE 5G
[-] 2 потребители изказват благодарност на solo5 за това мнение:
  • emzo, TheWalking
Цитирай
#6

motorol-ите отпадат от класацията.Там думата хубава камера не е спрягана никъде.. Sad иначе и аз много ги харесвам
Напишете ни ориентировъчен бюджет, за да може да даваме по-конкретни предложения

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
#7

Motorola Edge 30 Pro снима превъзходно - разполага с 50MP сензорi и за основната и за широкоъгълната камера, но няма телефото камера - никаква. Селфи камерата е с голям 60MP сензор, но има да диша прага на флагманите на Samsung. Може би тепърва ще усъвършенстват софтуера.

Ако някой е доволен от снимките с флагман на Samsung - трудно ще се задоволи с друг телефон - всичко барнато и балансирано.

Моторолите, с които съм снимала (и евтините), снимат доста по-добре от телефонтие Xiaomi и Redmi, с които аз съм снимала - въпрос на софтуер. Предполагам, че с времето ще го усъвършенстват.

Аз бих препоръчала Samsung Galaxy S21 Ultra.

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 1 потребител изказва благодарност на divna за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#8

Huawei ги изключваме заради гугъл приложенията. Самсунг и пиксел - заради батерията. От тук следва да се гледат или oneplus или apple. Ако не те притеснява това, че няма да е с андроид ябълката е най-добрият избор. Ако понижиш малко изискванията към батерията може да разгледаш и galaxy S22 ( +, pro и пр. разширения), а също и pixel 6\6 pro.

Sent from my Pixel 5 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#9

Забравила съм да въведа бюджета от около 1000лв., както и че държа на смарт часовника си на Хуавей, който искам да продължавам да изполвам. Държа телефона да е нов, а не стора ръка. Както и да е сравнително скоро излязъл - последната година. Камерата и батерията са ми изискванията.
Нямам идея как ще се справя с ябълката и дали няма много да ме ограничи. Хуавей ме притесняват като майка телефони, защото не зная как стои въпроса с приложенията и операционната система. Моторолата не снима добре. Не зная нищо за Сони. Шаоми снима добре,  но май имаше проблем със софтуера. Реалми сега ги чувам ксто марка, дори.
Цитирай
#10

S20 fe 5g
S21 fe
Във възходящ ред по батерия, камерите са им еднакви и са доста добри.

1ия се взима само от емаг.

И двата не са "лидери" откъм батерия, но са много над s9+

S20 fe го има и в 4г вариант, но там камерата е на късмет - може да е сони сензор (по-добър), може и да е Самсунг.

При 21fe уж всички са сони.
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • TheWalking
Цитирай
#11

Щом бюджета е около 1000лв. тогава realme GT2 5G

Huawei P30
Цитирай
#12

(2022-04-01, 06:13:16)irene написа:  Забравила съм да въведа бюджета от около 1000лв., както и че държа на смарт часовника си на Хуавей, който искам да продължавам да изполвам. Държа телефона да е нов, а не стора ръка. Както и да е сравнително скоро излязъл - последната година. Камерата и батерията са ми изискванията.
Нямам идея как ще се справя с ябълката и дали няма много да ме ограничи. Хуавей ме притесняват като майка телефони, защото не зная как стои въпроса с приложенията и операционната система. Моторолата не снима добре. Не зная нищо за Сони. Шаоми снима добре,  но май имаше проблем със софтуера. Реалми сега ги чувам ксто марка, дори.

https://consumer.huawei.com/en/community...Id_137268/

https://youtu.be/eQFlGgiLlI0

Сонито снима отлично и откъм батерия е добре. От линковете виждаш, че и с айфон ще си ползваш часовника.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#13

Насочете ме към конкретни модели на Шаоми, Сони и Самсунг.
До сега съм харесал само Самсунг С53 и Шаоми 11 Т - първия заради камерата, втория заради батерията.
Цитирай
#14

Visslar Ъпп Visslar
Цитирай
#15

А варианта Galaxy A53, A73 - добри батерии, добри камери. Позната система.

:: respect
Цитирай
#16

Може би става дума за Samsung Galaxy A53 и Xiaomi 11T? SG A53 е достa нов и все още няма отзиви и стартовата цена е доста висока - 879 лв. за 128/6 версия заедно със слушалки Galaxy Buds Live. За Xiaomi 11T има доста писано. Както във форума тук, така и в други специализирани форуми. Цената на Xiaomi 11T е приблизително същата - 889 лв за 128/8 версия. Не мога да преценя кой от двата е по-добър, въпрос на личен избор.

P.S. Но ако става дума за Xiaomi 11T pro - това е по-висок клас, в сравнение с Xiaomi 11T и SG A53. И цената му е по-висока - 1099 лв...

Samsung Galaxy A52s + Samsung Galaxy Watch 4 classic LTE
[-] 2 потребители изказват благодарност на Riger за това мнение:
  • irene, TheWalking
Цитирай
#17

(2022-04-08, 13:04:21)Riger написа:  Може би става дума за Samsung Galaxy A53 и Xiaomi 11T? SG A53 е достa нов и все още няма отзиви и стартовата цена е доста висока - 879 лв. за 128/6 версия заедно със слушалки Galaxy Buds Live. За Xiaomi 11T има доста писано. Както във форума тук, така и в други специализирани форуми. Цената на Xiaomi 11T е приблизително същата - 889 лв за 128/8 версия. Не мога да преценя кой от двата е по-добър, въпрос на личен избор.

P.S. Но ако става дума за Xiaomi 11T pro - това е по-висок клас, в сравнение с Xiaomi 11T и SG A53. И цената му е по-висока - 1099 лв...

Всъщност на свободна продажба 11T е 580 лева най-евтино, а 11Т Pro 850 лева. Не знам къде ги гледаш твоите цени.

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
Цитирай
#18

(2022-04-09, 19:25:46)hamilcar написа:  Всъщност на свободна продажба 11T е 580 лева най-евтино, а 11Т Pro 850 лева. Не знам къде ги гледаш твоите цени.

Гледам официалните цени на Samsung и на Xiaomi за нови телефони с гаранция. Дал съм линк към устройствата. Не ме интересува ти къде гледаш цените, които си посочил.

Samsung Galaxy A52s + Samsung Galaxy Watch 4 classic LTE
Цитирай
#19

(2022-04-09, 19:55:53)Riger написа:  Гледам официалните цени на Samsung и на Xiaomi за нови телефони с гаранция. Дал съм линк към устройствата. Не ме интересува ти къде гледаш цените, които си посочил.

Може да не те интересува, но има и други продавачи, които дават по-добри цени и е хубаво да се знае.

Тук приключвам с офтопика.

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
Цитирай
#20

(2022-04-09, 21:08:14)hamilcar написа:  Може да не те интересува, но има и други продавачи, които дават по-добри цени и е хубаво да се знае.

Тук приключвам с офтопика.

Влезе в темата тук и направи офтопик. След това искаш да излезеш от офтопика, който сам създаде. Странно, пишеш едно към гьотере и искаш някой да ти вярва без каквито и да е доказателства. Не си погледнал какво иска авторът на темата, само нападаш. Типично за тролове, които предлагат втора ръка устройства онлайн с бити пиксели, леко счупени дисплеи, локнати към оператор телефони на изплащане и пр.

Samsung Galaxy A52s + Samsung Galaxy Watch 4 classic LTE
Цитирай
#21

В емаг-
11T- 699лв
11T Pro- 1050лв

Аз бих взел S21 FE - Излезе наскоро и цената му е малко над 1000

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#22

От няколко дни съм с Xiomi Redmi Note 11 PRO и все още го разцъквам, но камерата му е топ, а батерията издържа до 3 три при положение, че почти не излиза от ръцете ми. Ето от този сайт го взех - https://www.mobilepoint.bg/xiaomi-telefoni. Разглеждах цените и в др магазини като емаг, но беше по-висока, а не ми се даваха повече от 900, макс 1К.
Цитирай
#23

Привет,

Тук същото има активни промоции в момента.
Аз мисля да взема едно 11T Pro.[Изображение: 71594e610b13189333db97708ff78bbd.jpg]

Sent from my DN2103 using Tapatalk
Цитирай
#24

Гледах ревюта и ми се струва, че камерата на Xiaomi е по-слаба от тази на Самсунг - цветовете не са толкова ярки и засилени, разделителната способност, зуум. Също така ме притесняват и проблемите със софтуера. Ще се радвам собствениците на Xiaomi да споделят малко мнения в тези насоки. 
Също така, имате ли информация за очакваните нови модели на Samsung, които предстоят да излязат този месец, проявявам интерес към а73.
Благодаря!
[-] 1 потребител изказва благодарност на irene за това мнение:
  • TheWalking
Цитирай
#25

Здравейте! Колебая се в закупуването на телефон между Xiaomi 11 T/pro и Samsung a53. Бихте ли споделили, като собственици на посочените марки, малко мнения с оглед проблемите в софтуера, качество на камерата и батерията? Бихте ли првпоручали и защо някой от моделите?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)