Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Motorola Edge 30 - бюджетният фагман на ниска цена
#26

(2022-12-30, 22:32:08)TiL написа:  Като четеш обмисляй това което четеш.
В крайна сметка от два дни съм с ейч 30 ултра... добре записва звуците, но пък се оказа куц в много други отношения...

Май нещо ви е яд на новата придобивка!!! Аз не съм виновен!!!
Цветя и рози в много пози през Новата година!!!

LG G2; HONOR 6; Mate 10 lite; HONOR 20; Moto EDGE 30; Honor 90
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivoli77 за това мнение:
  • jhoro
Цитирай
Аксесоари
#27

От няколко дни вече и аз съм с телефона. Върви гладко, батерията държи добре като за 4000 маh. Камерата също се справя добре, за сега съм доволен.

Honor 90 - 12/512
Цитирай
#28

От къде поръчахте телефона, в Технополис гледам вече го няма...

Pixel 8
iPhone 15 Pro
Цитирай
#29

(2023-01-26, 20:22:22)scenic написа:  От къде поръчахте телефона, в Технополис гледам вече го няма...
В момента е на 629 лв. при "румънците" с 256 гъби вътрешна памет. Не е за изпускане тази оферта...

Изпратено от моят motorola edge 30 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на vasettoo за това мнение:
  • scenic
Цитирай
#30

(2023-01-26, 20:55:15)vasettoo написа:  В момента е на 629 лв. при "румънците" с 256 гъби вътрешна памет. Не е за изпускане тази оферта...

Изпратено от моят motorola edge 30 с помощта на Tapatalk

Видях я. Но може ли да им се има доверие, досега не съм поръчвал от Емаг??? Undecided

Pixel 8
iPhone 15 Pro
Цитирай
#31

Да, може, най-вече, защото се предлага от Emag.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • scenic
Цитирай
#32

След 1 месец ползване откривам няколко проблема - първият е в предната камера. Когато светлината е слаба ( в стая на лампа примерно ) предната камера стартира след което забива за секунда след това зацепва леко пак забива и след около 4-5 секунди ме изхвърля и дава грешка на която пише "неуспешно снимане, рестартирайте камера" или нещо подобно беше. Влизам отново и пак е същото. Навън, при добра осветеност няма никакъв проблем. Втория - използвам телефона с тъмна тема от ден 1 и днес решавам да пусна светлата тема при което забелязвам 3 изгорели пиксела около камерата. Със сигурност ги нямаше като го купих тъй като имам навика да оглеждам всяка част на телефона когато го купя. Въпроса ми е тези проблеми дали ги покрива гаранцията? Купен е от озон чисто нов преди месец.

Honor 90 - 12/512
Цитирай
#33

(2023-02-01, 09:00:54)Galaxy_ace123456789 написа:  След 1 месец ползване откривам няколко проблема - първият е в предната камера. Когато светлината е слаба ( в стая на лампа примерно ) предната камера стартира след което забива за секунда след това зацепва леко пак забива и след около 4-5 секунди ме изхвърля и дава грешка на която пише "неуспешно снимане, рестартирайте камера" или нещо подобно беше. Влизам отново и пак е същото. Навън, при добра осветеност няма никакъв проблем. Втория - използвам телефона с тъмна тема от ден 1 и днес решавам да пусна светлата тема при което забелязвам 3 изгорели пиксела около камерата. Със сигурност ги нямаше като го купих тъй като имам навика да оглеждам всяка част на телефона когато го купя. Въпроса ми е тези проблеми дали ги покрива гаранцията? Купен е от озон чисто нов преди месец.

При Amoled екраните няма понятието изгорял пиксел както е при LCD технологията а по-скоро е заседнал пиксел който свети в определен цвят. Би трябвало гаранцията да го покрива но за по-сигурно се обърни към оторизирания сервиз на Моторола  който е Bulgram.
Цитирай
#34

Да не се надявате  Big Grin
[Изображение: Screenshot-20230504-080432.png]

Honor 90 - 12/512
Цитирай
#35

Това пристигна ей сега.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#36

(2023-06-21, 11:41:16)pepiKk написа:  Това пристигна ей сега.
Още нощес ъпдейтнах.

Изпратено от моят motorola edge 30 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#37

О, чудо!!! Андроид 13!!! Екстри и глезотийки които имах преди 3 години на Хонор 20!!!
Сега сериозно: Струва ми се Камерата снима доста по-добре дори и при зуумване, работи доста по-плавно! За сега това. Някой да споделя за новостите които е открил.

LG G2; HONOR 6; Mate 10 lite; HONOR 20; Moto EDGE 30; Honor 90
Цитирай
#38

Едно рамо ако е възможно, как да импортирам контактите от СИМ картата в телефона?
Цитирай
#39

https://support.google.com/contacts/answ...1%82%D0%B0 Виж тук.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#40

(2023-07-18, 20:06:21)hazART написа:  https://support.google.com/contacts/answ...1%82%D0%B0 Виж тук.

Благодаря, просто отворих приложението "Контакти", а не от началния екран, там имаше опция.
Цитирай
#41

Хубав е телефонът, силен звук, чист разговор, много бърз, екрана му е приятен, бързо се зарежда, камерата става.
Взех го само и единствено заради теглото и дебелината, няма толкова лек и тънък телефон с 6.5 инчов екран, даже го ползвам без кейс, удоволствие да се ползва.
Липсва ми единствено истински Always on display. Като цяло браво на Моторола, само се изисква малко глезотии да има.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#42

(2023-07-26, 05:27:17)Victormihov написа:  Хубав е телефонът, силен звук, чист разговор, много бърз, екрана му е приятен, бързо се зарежда, камерата става.
Взех го само и единствено заради теглото и дебелината, няма толкова лек и тънък телефон с 6.5 инчов екран, даже го ползвам без кейс, удоволствие да се ползва.
Липсва ми единствено истински Always on display. Като цяло браво на Моторола, само се изисква малко глезотии да има.

Абсолютно поддържам , особено липсата на глезотии. До някъде съм решил проблема с ползването на Лаунчера на Майкрософт, както и за Контакти True Phone.

LG G2; HONOR 6; Mate 10 lite; HONOR 20; Moto EDGE 30; Honor 90
Цитирай
#43

Намирам бъгове, отпечатък на пръсти или лицево разпознаване работи кога си иска. След 3 дни вече е "забравил" отпечатъка и на двата пръста, пак трябва да ги регистрирам наново.
Waze понякога изхвърля без причина. Разговор също понякога го затваря и те изхвърля.
Като цяло е страхотно телефонче, най-смешното е, че снима много по-добре от Самсунга ми S21 Ultra. Направи ми впечатление, че батерията държи цял ден и то много добре и дори и да е 40 градуса навън телефонът не грее.
По софтуерът има още работа и добавяне на функции, Андроид трябва да се напънат с този "чист" Андроид и да почнат да го пълнят с функции и най-вече цвят. В бъдеще не знам дали бих повторил пак с чист Андроид.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#44

(2023-08-01, 05:16:47)Victormihov написа:  Намирам бъгове, отпечатък на пръсти или лицево разпознаване работи кога си иска. След 3 дни вече е "забравил" отпечатъка и на двата пръста, пак трябва да ги регистрирам наново.
Waze понякога изхвърля без причина. Разговор също понякога го затваря и те изхвърля.
Като цяло е страхотно телефонче, най-смешното е, че снима много по-добре от Самсунга ми S21 Ultra. Направи ми впечатление, че батерията държи цял ден и то много добре и дори и да е 40 градуса навън телефонът не грее.
По софтуерът има още работа и добавяне на функции, Андроид трябва да се напънат с този "чист" Андроид и да почнат да го пълнят с функции и най-вече цвят. В бъдеще не знам дали бих повторил пак с чист Андроид.

Здравейте, вече почти една година ползвам апарата и не е изгасян нито веднъж, като изключим рестарта след актуализации. Waze си работи отлично без проблем. Нямам нито един от гореспоменатите проблеми, за пръстовия съм вкарал 4 отпечатъка и всичко е ОК. Всичко си е ОК.
Относно софтуера: Никога повече Чист Андроид! По постна операционна система не съм виждал. Липсва всякаква емоция! Иначе работи много гладко.
Като цяло е Супер, но за втори апарат.
Най-големите плюсове са Камерата (страхотни нощни снимки), Екрана и батерията (като за 4000мА с две Сим карти, постоянно свързан Смарт часовник и GPS, и нонстоп 4G).
Ако някой има нужда от още инфо съм готов да споделя.

LG G2; HONOR 6; Mate 10 lite; HONOR 20; Moto EDGE 30; Honor 90
Цитирай
#45

Точно щото не го пълнят толкова е гладък и батерията държи.

Изпратено от моят SM-G990B с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Marto.g за това мнение:
  • scorceni
Цитирай
#46

Малко цвят и някой друг wallpaper няма да навредят на батерията все пак Smile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#47

Здравейте, 
Някой може ли да каже колко горе долу СОТ прави телефона с тази батерия?
Благодаря
Цитирай
#48

Истината е, че батерията му е една от силните страни, може би се дължи на факта, че е със Снапдрагон.
Минусите като цяло му са софтуерни, ако бяха малко му сложили функции щеше да е ТОП устройство.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • ivoli77
Цитирай
#49

Здравейте, отскочих преди малко и взех последния Еdge 30 Fusion от Технополис Младост. Виждам, че се пали екрана само ако се докосне повърхността на която е поставен тел. Така се хаби излишно батерия, а и леко ме дразни. Предполагам и при Edge 30 e същото. Това може ли да се изключи и откъде?


PS. Всичко открих, извинявам се!
Цитирай
#50

Здравейте, отскочих преди малко и взех последния Еdge 30 Fusion от Технополис Младост. Виждам, че се пали екрана само ако се докосне повърхността на която е поставен тел. Така се хаби излишно батерия, а и леко ме дразни. Предполагам и при Edge 30 e същото. Това може ли да се изключи и откъде?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)