Оценете темата:
  • 13 гласа - средно 4.23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(2021-03-31, 18:51:40)alexbg67 написа:   според мен руския плеър е бъгав. 

На трето място в топ 5 е бъга да не е при теб. Една група в телеграма му сложиха тяхното име и го предлагат за техен. Мога да ти пратя, който искаш плеар. Зареди я на отт навигатора, може  и телевизо. Но ако сега почваш този и lazy са лесни за работа. Пробвай с друг плеар и виж за бъгове. За този ти гарантирам.

Ugoos x3 pro  : X88 pro10
Цитирай
Аксесоари

(2021-03-31, 17:08:00)alexbg67 написа:  ....

@milss
Инсталирах го на ТВто и на ПСто, направих регистрация, качих плейлистата от адаша, последния му пост (доказано работещ). На ТВ не зарежда нищо, на ПС не възпроизвежда нищо. Много добре замислен мултиплатформен плеър, но при мен удря на камък...

Ей сега се заиграх пак с Ott. Имам стара регистрация и реших да пробвам и без проблем качвам листи и си работят.
За съжаление това е начина за IPTV при WebOS и Tizen.
Най-добре си вземи TV Box (ако ти се дават ~ 100лв.) и гледай портали. Идеално качество на картината и няма безкрайно буфериране като при листите, когато станат 1000 маймуни на клона.
Готов съм да ти осигуря портали и мак адреси докато навлезеш в нещата.

Сега видях, че си писал в една от анкетите, че имаш TV Box.
[-] 2 потребители изказват благодарност на milss за това мнение:
  • alexbg67, solo5
Цитирай

Milss, Smile при смарт тв да боцкаш бокс... Smile Имам, но е закачен за друга машина.
Адаш, предложения от Милсс го изтеглих през магазина на ТВто, а от сайта им дръпнах за десктоп. Акаунт, вписване, всичко по реда си. Качване на листа, десктопа я чете, но не я възпроизвежда, ТВто не я вижда изобщо... Къде се бъгват нещата нямам идея, факт че не сработва за мен.
Бях анонсирал в началото, че рядко отделям време да се отдавам на телевизията, така че цялото усърдие да ми помогнете е ... признателен съм. За такива, като мен листите са подходящи.
Ще пробвам Лейзито утре вероятно.
Хубава вечер, момчета! Ако имам проблеми знам къде да питам... Smile

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 2 потребители изказват благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • aleks1106, milss
Цитирай

(2021-03-31, 20:02:32)alexbg67 написа:  Milss, Smile при смарт тв да боцкаш бокс... ... 

Трябва АндроидОС за качествена IPTV.
Приятна вечер и на теб.

1916 
[-] 1 потребител изказва благодарност на milss за това мнение:
  • alexbg67
Цитирай

Онзи дето иска парички пак е прецакал тези дето гледаме безплатно тв с da player. Не можа ли да разбере, че няма кой да му дава всеки месец пари за зле работещото приложение, при положение че и той самият краде и отделно има доста безплатни алтернативи. Когато си оправи приложението, намали цените или направи еднократна покупка на самото приложение може и да се замисля за парички.
Цитирай

(2021-03-31, 19:41:15)milss написа:  ..Най-добре си вземи TV Box (ако ти се дават ~ 100лв.) и гледай портали. Идеално качество на картината и няма безкрайно буфериране като при листите, когато станат 1000 маймуни на клона.

Портали с 1000 маймуни на МакАдрес,как се държат,че съм нов в материята и не разбирам?

DELL STREAK 5,ROM....GELERMO's ROM,ANDROID 4.0.4 ->
 ROOT NEXUS 5 32gb->Android 6.0.1->VENENO ROM,gelermo'sMOD
Цитирай

(2021-04-02, 18:00:21)gelermo написа:  Портали с 1000 маймуни на МакАдрес,как се държат,че съм нов в материята и не разбирам?

Имаш ли стабилен Нет се държи идеално. Всеки мак е предназначен за едно устройство (потребител). Ако аз ползвам даден мак и го ползвам в момента и ти се сдобиеш с него след време няма да можеш да го ползваш. Има и макове за 2-3 устройства, рядкост е за повече. Ето тук е разликата, всяка маймуна си има клон. При m3u листите -1000 маймуни на клон и естествено идва момента в който се чупи. Има и листи които позволяват 5, 10 или 100 кънекции, но друго си е да си я ползваш сам.

1916 
[-] 2 потребители изказват благодарност на milss за това мнение:
  • alexbg67, solo5
Цитирай

(2021-04-02, 18:22:08)milss написа:  Има и макове за 2-3 устройства, рядкост е за повече. Ето тук е разликата, всяка маймуна си има клон. При m3u листите -1000 маймуни на клон и естествено идва момента в който се чупи. 
Има макове за 200 има и за 2000 конекции. И тези плейлисти ги правят за много повече от 1000 конекции (не употребявайте маймуни) защото са на свободен достъп и ги ползва половин Европа и издържат толкова много време.

Пс. @milss ако не ти се вярва, мога да ти го пратя на лични.

Ugoos x3 pro  : X88 pro10
Цитирай

Никъде не съм писал, че няма макове за 200 конекции примерно, а че масово се използват за една до три конекции.
Свободен достъп, ако си ги намериш в нета или си ги сканираш. Иначе се плаща за мак за определен срок.

1916 
Цитирай

При условие, че има мак за 2000 конекции, говоря аз, които съм срещал може да има и повече, не ми се рови. Защо да няма за плейлиста 10000 може и повече не ми се пита при руснаците. Тя на da player, сигурно е направена над 10000 конекции.

Ugoos x3 pro  : X88 pro10
Цитирай

Не споря, че може да има листи с 10000 конекции. Казвам, че колкото са повече става по-нестабилна - дълго буфериране или направо спира. Все едно на един рутер да закачиш 50 устройства. Пак ще имат интернет, но няма да е като да са 2-3. Затова личното ми мнение е, че най-добре е мак за твое лично ползване, а не листа на която са се закачили 350-400 човека, нищо че позволява 500 конекции примерно.
Друг е въпроса, че масово при m3u качеството на телевизията е много ниско ~ 720р., а при маковете масово се предлага FHD, дори UHD.

1916 
Цитирай

Съглсен съм, че качеството на порталите е по-хубаво, спор няма, затова са платени, а листите с по - кратък живот ако не са самообновяващи. Но има листи и с 4к и с  програма. Ако си ползвал Wink цяла Русия го ползваше, безплатни самообновляеми листи имаше и 4к. Автора беше най-добрият рекорда е 3000000 гледания.
Лека вечер!
Пс. Нова версия на iptv pro
https://dox.abv.bg/download?id=9fb00f2845


Прикачени файлове Миниатюри
       

Ugoos x3 pro  : X88 pro10
[-] 2 потребители изказват благодарност на aleks1106 за това мнение:
  • lapduh, pezilink
Цитирай

След ъпдейт на SFVIP, Защитата на уиндоус изпищя за Unwanted threat. Имайте го предвид, преди да ъпдейтнете.
[Изображение: Screenshot-1.png]
Цитирай

Някой би ли споделил сега от къде може да се взимат мак-ове.
Цитирай

Има групи в Телеграм, в които се публикуват всеки ден.

1916 
Цитирай

(2021-04-02, 17:43:56)esil2 написа:  Онзи дето иска парички пак е прецакал тези дето гледаме безплатно тв с da player. Не можа ли да разбере, че няма кой да му дава всеки месец пари за зле работещото приложение, при положение че и той самият краде и отделно има доста безплатни алтернативи. Когато си оправи приложението, намали цените или направи еднократна покупка на самото приложение може и да се замисля за парички.

Би ли споделил за кое приложение говориш?
Аз използвам платената версия на IPTV Pro но тя се плаща веднъж през google play
Цитирай

За da player и livebg листата говори то си пише аз съм с платената му версия и пак работят само някои от каналите, но този плеър е слаб по-големи листи изобщо не ги зарежда

Mate 50 pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на pezilink за това мнение:
  • aleks1106
Цитирай

@dobs7z ако искаш да ти го дръпна от руснаците или турците?


@pezilink май набляга повече на защитата, отколкото на качеството.


След като да-то сгъна чадъра, имате ли бг листи или да мятам?

Ugoos x3 pro  : X88 pro10
[-] 3 потребители изказват благодарност на aleks1106 за това мнение:
  • dudi4ek, lapduh, pezilink
Цитирай

При мен си вървят последните които даде благодаря за което

Изпратено от моят BE2029 с помощта на Tapatalk

Mate 50 pro
Цитирай

Можете ли да кажете с коя програма работят мак-овцете?
Цитирай

Много насичат тези листи от телеграм днес ги има утре ги няма, ако някой има решение как да гледаме бг телевизия безплатно и без проблеми нека сподели.
Цитирай

(2021-04-04, 12:40:55)danilov написа:  Можете ли да кажете с коя програма работят мак-овцете?

Ott Navigator, StbEmu, Stalker Player, ProgTV, IPTV Extreme. За TvBox или АндроидТв ми харесва най- много TvMate, който се плаща - 11лв за година или 40лв за постоянно.

(2021-04-04, 12:46:00)esil2 написа:  Много насичат тези листи от телеграм днес ги има утре ги няма, ако някой има решение как да гледаме бг телевизия безплатно и без проблеми нека сподели.

С портали. Не буферира (не насича), ако имате стабилен интернет.

1916 
[-] 2 потребители изказват благодарност на milss за това мнение:
  • danilov, lapduh
Цитирай

От списъка с плеъри за портали в магазина на LG присъства Сталкера. Бих ли могъл да го ползвам, след като го закупя (иска лицензионен ключ от този адрес https://www.infomir.eu/eng/solutions/license-key/)? Като на началната си страница изисква тези неща:
Login Request this information from your IPTV service provider
Password
Portal
License key Enter your License key or buy new one at infomir.eu/pay
ADD ACCOUNT
или няма смисъл за нашата цел?
[Изображение: e6312316a3d852b894dd10bb84021be4.jpg]

@milss

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Хм. Това не ми говори нищо. Ще потърся в нета повече информация.

1916 
Цитирай

Коментирахме с адаша, че вероятно е за някакъв вид официална доставка, но ми се искаше да видя и твоето мнение. Smile
Вероятно е кауза пердута, нямам проблем.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 19 гост(и)