Оценете темата:
  • 13 гласа - средно 4.23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(2021-08-10, 20:33:54)Compare написа:  Може спокойно да напишеш 2 реда и на Support-a им.
Вече май са активни Smile

пробвах но пак не става плейлиста,писах им,ще чакам отговор  Smile
Цитирай
Аксесоари

(2021-08-11, 06:34:06)vesko69 написа:  пробвах но пак не става плейлиста,писах им,ще чакам отговор  Smile

Мисълта ми е ,ако може те да помогнат с нещо.Да ,чака се 1-2-3 дена или поне така беше при мен, но ми оправиха проблема.
Като цяло останах доволен.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

(2021-08-09, 14:33:22)hristop написа:  DU Recorder прави запис на екрана и има опция да се виждаш и ти.
Мерси братле!
Цитирай

(2021-08-10, 19:40:38)vesko69 написа:  Здравейте,инсталирах да плайера от тяхният сайт,но когато вкарам плейлиста https://livebgtv.stream/bg.json,ми изписва,че е в черния списък,а до преди сме гледали с него,някой може ли да помогне?

  Тази плейлиста няма вече да работи и няма смисъл да пишете на съпорта!
Цитирай

Ами при мене си работи. Разликата е, че не съм я премахвал и да се опитвам пак да я слагам.

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай

Имате късмет Smile Имам предвид, че не може да се добавя Smile
Цитирай

Здравейте! Някой може ли да даде работеща плейлиста?
Цитирай

(2021-08-11, 15:39:16)QueenBG написа:    Тази плейлиста няма вече да работи и няма смисъл да пишете на съпорта!

В смисъл ,как така вече няма да работи?
Защо да не се пише на съпорта?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Кой смятате, че е вкарал в ,,черната" листа?
Цитирай

Е,нямам си и на идея.Трябва да гадаем ли?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

То с официално приложение, и с нелегална тв така става. Той мами телевизиите, повечето потребители мамвт него( имам предвид никой не иска да плаща за съдържание) който е по-добър намира пропуските и ги оправя и така до следващия път. Вървим в един кръг.  Smile

времето е като парите - никога не стига
[-] 1 потребител изказва благодарност на pepy1 за това мнение:
  • esil2
Цитирай

(2021-08-12, 18:04:47)Compare написа:  Е,нямам си и на идея.Трябва да гадаем ли?

Защо трябва да се гадае? Естествено от съпорта е вкарана, няма друг начин Smile Извън това, който търси ще намери желаното Smile
Цитирай

5.2.20 работи без проблем
Цитирай

Един колега поста в друга тема това: https://livebgtv.stream/

Пробвайте от там да изтеглите плейлиста и да я сложите.

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на BlackBone за това мнение:
  • bybeep
Цитирай

И после се чудите защо изчезват или не работят плейлистите! Не се пускат масово подобни листи, защото стават много на клона, започва да накъсва и накрая спира... естествено! Дано се окаже, че не съм прав!
Цитирай

Ми то всички искат да гледат безплатно. Тия дето си плащат едва ли пишат тук. А дали листата ще я вземеш от тук или от друго място - все тая.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

Е, аз съм от плащащите и пишещите тук Smile
Цитирай

(2021-08-15, 09:20:30)QueenBG написа:  Е, аз съм от плащащите и пишещите тук Smile
Me too...
Цитирай

(2021-08-15, 09:56:05)kamenvo написа:  Me too...

Аз също.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Явно не сте ме разбрали. Под плащане имах предвид не да даваш 2 лв за да плеяр, а по 10€ за спортни канали официалнопо 10 лв за hbo ….на месец.

времето е като парите - никога не стига
[-] 1 потребител изказва благодарност на pepy1 за това мнение:
  • rdk
Цитирай

Плащам си за ДА, но последните дни беше напълно неизползваем - постоянно прекъсваше...
Цитирай

(2021-08-15, 10:10:16)pepy1 написа:  Явно не сте ме разбрали. Под плащане имах предвид не да даваш 2 лв за да плеяр, а по 10€ за спортни канали официалнопо 10 лв за hbo ….на месец.

 Не давам пари за бг спортни канали, а НВО въобще не е 10 лв.!

(2021-08-15, 14:09:28)murrey написа:  Плащам си за ДА, но последните дни беше напълно неизползваем - постоянно прекъсваше...

  Никакви проблеми с Da Player  Smile
Цитирай

Добре де, 3.99 евро, не 10 лв



Цитат:Гледай на любимото си устройство

Активирай на до 5 устройства и стриймвай на до 2 устройства едновременно. Само 3,99 EUR/мес. Можеш да се откажеш от абонамента по всяко време.

Нетфликса е по-скъп
Цитат:Watch Netflix on your smartphone, tablet, Smart TV, laptop, or streaming device, all for one fixed monthly fee. Plans range from EUR7.99 to EUR11.99 a month. No extra costs, no contracts.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

Здравейте! Някой да знае дали е възможно доставчика на нет да блокира достъпа до плейлиста на да плеъра? На мобилни данни (А1) върви прекрасно, но на домашния нет след 10 секунди изписва error trying to play media... Платена е версията, иначе. Ползвам последната версия от сайта изтеглена и платена през пейпал, а не гугъл плей. Листа също е най-новият
Цитирай

Всичко ново от Нетфликс гледам при руснаците, като част е 4к Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 13 гост(и)