Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung A52s или Poco F3
#1

Здравейте, дойде време да сменям старото Xiaomi Redmi Note 6 и определих бюджет от около 600лв. Основно използвам телефона за работа, свързана с няколко леки приложения, както и за обикновените неща браузване, фейсбук, инстаграм и т.н. Камерата не е най-важното нещо, тъй като рядко снимам, готов съм да направя компромис с нея, но очаквам батерията да е прилична. Спрях се на посочените в заглавието два модела, тъй като преди съм използвал самсунг и като цяло бях доволен, а също така не мога да се оплача от сегашното xiaomi. Въпреки всичко, ако смятате, че има по-добър избор бих го разгледал.
Кой според вас ще бъде софтуерно поддържан по-дълго? (чувал съм, че това е важно, но доста не разбирам що се отнася до телефони  Big Grin )

Благодаря предварително за съветите!
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако държиш повече на поддръжката бих препоръчал Samsung A52s. Съгласно политиката на Самсунг моделът трябва да получи три основни ъпдейта на ОС, което значи, че за него ще има Android 14.

 
Цитирай
#3

Зависи какво ти трябва - камерата на 52 е по - добра, но процесора на покото в по - добър, плюс покото може да има повече рам

Galaxy Nexus -> Sony Z1 Compact -> Meizu M1 Note->One Plus X -> Xiaomi mi6->Samsung a70->S21FE 
Цитирай
#4

Samsung A52s:
128GB/4GB RAM, 128GB/6GB RAM, 128GB/8GB RAM, 256GB/6GB RAM, 256GB/8GB RAM.
Xiaomi Poco F3:
128GB/6GB RAM, 128GB/8GB RAM, 256GB/8GB RAM.

 
Цитирай
#5

Samsung-a разбира се, Poco е като детска играчка в сравнение с А52s.

А и щом батерията ти е важна пак отиваме към A52s.
SD 778G харчи доста по малко ток от SD 870.
Ако не играеш игри трудно ще намериш разлика в performance-a, но в батерия със сигурност ще я хванеш и ще е в полза на 7 серия snapdragon.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
[-] 3 потребители изказват благодарност на Legend за това мнение:
  • esil2, icho, TheWalking
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)