Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Струват ли си 200лв за 2ГБ РАМ?
#1

Здравейте,

Искам да си купя мултимедия с Андроид за автомобил.

https://carmedia.bg/toyota/252-1513-toyo...om_bez_rds

Колебая се с версията с 6ГБ за 800лв, спрямо тази с 4ГБ за 640лв.

Струва ли си, реално 160лв за 2ГБ памет.... Ползвал съм такива с 1ГБ и 2 ГБ и лагваха доста.

Иначе реално не очаквам кой знае колко от него, но да може да се ползва нормално...
Цитирай
Аксесоари
#2

Принципно 4gb са достатъчни, 2 са малко и лагва, 1гб е безумие.

В линка ми се виждат скъпички, аз ги търся в алиекспрес от Европейски складове, но ако държиш на гаранция е друга бира.

В линка никъде не пише какви са процесорите, ако е PX6 е супер.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
[-] 1 потребител изказва благодарност на Legend за това мнение:
  • atzah
Цитирай
#3

Ами аз не можах да намеря конкретно за Toyota Rav4 този модел много по-евтини в Ali Express. За 4GB ми е ок цената, за 6GB малко нагорно, ама се притеснявам, след година, две, да не почне да лагва.
Цитирай
#4

Съмнявам се да почне да лагва, предполагам главно за навигация ще го ползваш waze, google maps и тн. Няма да имаш проблем.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#5

Не мисля, че ще имаш проблеми и с тази от 2гб, това е кола, слагаш музика и тръгваш, навигация и тн.
И много по-лоши от това което питаш съм инсталирал с Андроид 5 дето трябва силно да се натиска на екрана и хората пак са си доволни и си ползват.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#6

Аз съм на мнение че 2гб са твърде малко и удоволствието от това да имаш навигация отива на кино, по скоро идва разочарованието след седмица две и почваш да се дразниш на навигацията как забива, колко е бавна, включително и приложенията дропват понякога. Брат ми е с 2гб рам в колата, чувството не е приятно.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#7

аз взех 4гб за 300 кинта от али-то преди година
хвърчи всичко на нея, сложих и една сим карта и карам и гледам онлайн и телевизия и радио
уеиз работи предимно онлайн само, не знам дали без връзка ще тръгне

Galaxy Nexus -> Sony Z1 Compact -> Meizu M1 Note->One Plus X -> Xiaomi mi6->Samsung a70->S21FE 
Цитирай
#8

Мисля че тръгва, но доста ограничено, но винаги може да се пусне hotspot от телефона към навигацията.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#9

(2022-08-03, 11:33:33)Legend написа:  Аз съм на мнение че 2гб са твърде малко и удоволствието от това да имаш навигация отива на кино, по скоро идва разочарованието след седмица две и почваш да се дразниш на навигацията как забива, колко е бавна, включително и приложенията дропват понякога. Брат ми е с 2гб рам в колата, чувството не е приятно.

Това мнение показва само, че си доста претенциозен!
Авторът пита за специализирано устройство - „мултимедия с Андроид за автомобил“. При положение, че единият ми телефон е също с 2 GB RAM и работи доста прилично - значи проблемът не е в паметта.

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#10

Проблем е,че удоволствието го няма. Причиняваш си мъчение. Усилваш звука, усилва се след 1-2 секунди. Отваряш навигация - чакаш твърде дълго. Забива често, дропва приложения. Налага ти се да въведеш адрес зарежда твърде бавно клавиатурата и въвеждането забива. Влизаш да провериш рамта - видно не достига, защо трябва да си го причиняваш? Особено в колата където за мен висчко трябва да става бързо и лесно, а не да се разсейваш излишно което си е огромна предпоставка за ПТП !

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
[-] 1 потребител изказва благодарност на Legend за това мнение:
  • balkankars
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)