Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Watch 5/Watch 5 Pro - Лични впечатления и коментари

Здравей те. Някой знае ли каква е разликата между SM-R925F и R920.
Цитирай
Аксесоари

LTE е разликата

ex Note 4 : ex Note 10 +: S 23 Ultra
Цитирай

И двата са LTE

Да май това е разликата вLTE

Благодаря
Цитирай

Как се мери телесна температура с часовника.
Цитирай

Не съм попадал някъде на информация за вече активна опция за мерене.
Иначе и тук е попитал пореден друг потребител:

https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1723860

Но пък тук коментират за току що пусната поетапно актуализация на "ЗДРАВЕ" , чрез която следва да заработи, след активиране на опция в менюто:
https://www.androidpolice.com/samsung-fi...er_popup=1

Излиза, че меренето на температурата е подробност за по-точно определяне на женските ежемесечни периоди, а не да се разбира дословно като опция за измерване.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
[-] 1 потребител изказва благодарност на Monipeev за това мнение:
  • sapiora
Цитирай

Да, с новия ъпдейт вече се ползва сензора, но както казваш е само за цикъла. Предполагам в Watch 6 може да има развитие и да се ползва и за стандартно измерване.
Цитирай

За моменти е пълна безсмислица стандартното измерване, ако мери като другите подобни часовници. И да ми я измери температурата кел файда, като ми покаже 33°. Миналата седмица бях с температура, имах около мен подобен часовник и нарочно си направих експеримент. Та този сензор, ако не го развият в друго направление или по някакъв начин да мери по-точно, няма особен смисъл от него.
P.S Как е батерията след ъпдейта? Това винаги най ме е притеснявало, като видя ъпдейт
Цитирай

Привет!
Тъй като не успявам да открие точна и конкретна информация относно това дали Galaxy Watch 5 Pro може да се използва с iPhone 14 Pro, дали някой може да сподели опит? В сайта на Samsung пише, че часовниците са напълно съвместими с iOs. Видях, че и в appstore има приложение samsung watch. Ще се радвам да споделите опита си!
Цитирай

Не знам какво точно си гледал в сайта на самсунг, но определено не е това което трябва. Последния часовник с "частична" свързаност към iphone беше Samsung Galaxy Watch 3. От там нагоре са вече с новата операционна система и са напълно НЕсъвместими с ios - съответно с iphone.


https://www.howtogeek.com/830351/which-g...he-iphone/


https://www.samsung.com/us/support/answer/ANS00089822/
[-] 1 потребител изказва благодарност на kerenski за това мнение:
  • Dowper
Цитирай

Благодаря! Явно не съм прочел точно Smile
Цитирай

Имам 5про и 5/44mm. Разликата в батерията е точно 1 ден. Съответно 3 срещу 2 дни. Всички възможни опции и измервания са постоянно активни без АОD. Про е доста тумбест, но пък е много защитен. Имам го от 10 месеца и няма фрапиращи следи от употреба. Нормалния 5/44 за 1 месец ползване и му нащърбих безела на няколко места. Просто исках да премина към по малкия заради комфорта, но очевидно няма да оцелее дълго в мен. 5про обаче е танк. И като удобство и като здравина.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай

https://mobilebulgaria.com/news/samsung-...ui-5-watch Полезни добавки.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • sapiora
Цитирай

https://play.google.com/store/apps/detai...emperature
Специално за Watch 5, отнема само няколко секунди за измерване на моя GW5Pro, работещ със стар фърмуер WB1 след LTE версиите са заседнали на януарския пач. Предполагам, че температурният сензор е бил отключен през цялото време, но нямам представа какви инструменти за разработчици е използвал за достъп до него. Приложението е много просто.
Платено е но за лев и нещо е ок
Цитирай

При мен дава това приложение грешни данни 33°

Gesendet von meinem SM-S908B mit Tapatalk

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай

(2023-05-14, 20:17:19)Lam3r4e написа:  При мен дава това приложение грешни данни 33°

Gesendet von meinem SM-S908B mit Tapatalk


Не дава грешни данни. Този сензор измерва температурата на повърхността на кожата, а не на телесната температура.

Samsung Galaxy A71, Galaxy Watch 5 Pro.
Цитирай

И при мен е 32 градуса.Мисля че засега е безполезно.
[-] 1 потребител изказва благодарност на dmitev за това мнение:
  • Dowper
Цитирай

Преди седмица го нулирах, и сега батерията се представя малко по - добре. Включени крачки, мерена на пулс( през 10 минути) и мерене на сънят
[Изображение: Screenshot-20230517-105902-Galaxy-Watch5-Manager.jpg]

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
[-] 1 потребител изказва благодарност на TNTKZ за това мнение:
  • emzo
Цитирай

Нова актуализация за LTE версията
   

Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB Phantom Black
Цитирай

Здравейте, моля ви за помощ. Имам Samsung watch 5 lte  и не знам как и какво да направя за да плащам чрез часовника?
Моля ви за подробно описание за стъпките, после ще почерпя. Smile
Цитирай

(2023-05-18, 10:20:27)sunyfilipov написа:  Здравейте, моля ви за помощ. Имам Samsung watch 5 lte  и не знам как и какво да направя за да плащам чрез часовника?
Моля ви за подробно описание за стъпките, после ще почерпя. Smile

Аз се обадих на банката (дск) и ми го активираха. Трябва и приложението wallet на часовника да го инсталираш

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

(2023-05-17, 10:06:30)TNTKZ написа:  Преди седмица го нулирах, и сега батерията се представя малко по - добре. Включени крачки, мерена на пулс( през 10 минути) и мерене на сънят
5 дни е супер, SPO2 ?
Цитирай

(2023-05-18, 18:28:19)emzo написа:  5 дни е супер, SPO2 ?

Не го ползвам

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

Здравейте. Имам Galaxy Watch 5 PRO. Забелязах че когато ми звънне телефона има голямо забавяне докато се покаже на часовника кой ме търси. Понякога е до 10 секунди. Това дали е софтуерен проблем и ще го оправят в бъдеще.
Цитирай

Предполагам е софтуерен проблем. Ако много ви дразни можете да пробвате с нулиране на часовника. Мисля, че има голяма вероятност да се оправи Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на any9 за това мнение:
  • sapiora
Цитирай

Пробвах да нулирам часовника. От начало се оправя и после пак същата работа
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)