Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Watch 5/Watch 5 Pro - Лични впечатления и коментари

От това, което чета, се иска часовника да не излъчва, докато спи човека. Самолетния режим са ти го препоръчали и прави точно това, спира блутут и вифи. Сутринта махаш самолетния режим и се свързва. Аз пускам самолетния на всяко сваляне от ръката, понеже го нося само за спорт.
Цитирай
Аксесоари

(2023-10-02, 12:13:11)Dowper написа:  От това, което чета, се иска часовника да не излъчва, докато спи човека. Самолетния режим са ти го препоръчали и прави точно това, спира блутут и вифи. Сутринта махаш самолетния режим и се свързва. Аз пускам самолетния на всяко сваляне от ръката, понеже го нося само за спорт.

Аха, ако самолетния спира синия зъб, значи трябва и това да пробвам. Сега ми се изясни. Благодаря!
Цитирай

Здравейте група, днес си рестартирах часовника GW5pro и като го пуснах отново ми даде че прегрява беще със всичко включено (LTE, BLU, WIFI, местоположение......) мястото е с лош обхват, като ги изключих се охлади и работи нормално. Имали ли сте подобен проблем?
Цитирай

На мен е прегрявал като го държа на LTE,затова смених на 3G и няма грижи.Реално не ти трябва LTE скорост на часовника.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
[-] 1 потребител изказва благодарност на felipe за това мнение:
  • Dowper
Цитирай

Моля някой да даде съвет,как мога да активирам през часовника да ми излизат съобщенията (да мога да ги чета и отговарям) от месинджъра ,защото съм задал в настройките всички уведомления ни единствено ми показва ,че имам съобщение и самия часовник немска да ги отвори
Благодаря предварително
Цитирай

Smile Wink

(2023-10-10, 08:49:46)felipe написа:  Smile Wink


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
[-] 1 потребител изказва благодарност на felipe за това мнение:
  • milss
Цитирай

@felipe, този фейс твое производство ли е? На мен лично много ми харесва.

1916 
Цитирай

Иха и аз искам такъв
Цитирай

(2023-10-12, 21:19:54)milss написа:  @felipe, този фейс твое производство ли е? На мен лично много ми харесва.

Не,казва се HybridSuperInfo
https://play.google.com/store/apps/detai...l=bg&gl=US
Иначе събитията за да се показват,съм ги въвел ръчно в календара на телефона с часове,по късни за да се показват повече време.До края на март съм въвел събитията.
Примерно за днес. Smile
   

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
[-] 2 потребители изказват благодарност на felipe за това мнение:
  • hri100, milss
Цитирай

Нов ъпдейт с ниво за сигурност декември

Gesendet von meinem SM-S908B mit Tapatalk

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай

Да попитам за Watch 5 Pro - някой, който е пробвал функцията за навигация по gpx маршрут, докато върви навигирането можеш ли да виждаш данните на тренировката като скорост, време, пулс и другите или се вижда само навигирането?
Цитирай

(2023-10-04, 10:35:34)Nezavisim написа:  Моля някой да даде съвет,как мога да активирам през часовника да ми излизат съобщенията (да мога да ги чета и отговарям) от месинджъра ,защото съм задал в настройките всички уведомления ни единствено ми показва ,че имам съобщение и самия часовник немска да ги отвори
Благодаря предварително

И при мен от няколко дена Месинджъра ми прави проблем,с Watch 5 pro и S 23 ultra съм.Проблема е следния получавам съобщенията но мога само да ги прочета без да ми дава да отговоря и ме праща към телефона.При Вайбър си работи както трябва.Дал съм всички разрешения.Даже преинсталирах и Месинджъра и пак същото.Някой сблъсквал ли се е с този проблем.

ex Note 4 : ex Note 10 +: S 23 Ultra
Цитирай

Дойде ъпдейта и за 5-ците.
Цитирай

Моля да споделите с тази Google Os има ли програма за барометър и алтиметър?

Ползвай най-доброто за момента, пък да става каквото ще...!
Цитирай

Часовника си има вградено приложение


Прикачени файлове
.png Screenshot_20240505_111056_compass.png Размер: 25.47 KB  Сваляния: 240
[-] 2 потребители изказват благодарност на rumo за това мнение:
  • Dowper, sapiora
Цитирай

Да, но кое е но? Не то намирам.Знам, че за Tizen имаше, но за Google Os май няма.

Ползвай най-доброто за момента, пък да става каквото ще...!
Цитирай

Това е в приложението "компас". Скролваш на долу и ще видиш това, от снимката горе.

Galaxy S 24 ultra
[-] 2 потребители изказват благодарност на chepkata за това мнение:
  • Dowper, sapiora
Цитирай

Samsung ще пусне шеста версия на своя One UI интерфейс за серията Samsing Galaxy Watch 5, които използват операционната система WearOS на Google.

Източник

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Dowper
Цитирай

Здравейте! Сдобих се с Watch 5 Pro, титаниев цвят, и искам да си взема Galaxy Watch5 Pro Link Bracelet Titanium Edition, но явно не се продава вече. Можете ли да кажете от къде може да се вземат читави и хубави метални каишки, или тези титаниевата на самсунг? Намерих две в немксия амазон, ама нещо не ми вдъхват доверие

MoKo Metal Bracelet
Miimall Titanium Steel Double Folding Clasp

Също така, ако някой може да сподели tip & tricks при настройките на нотификации и оптимизирането на батерията?

Samsung S23 Ultra 5Gangsta Alpha Omega Supreme a.k.a Galactus 2.0
Цитирай

От китайците може да си вземеш всякакви каишки. За оптимизиране на батерията, аз спирам асистънта да не работи на заден план, понеже не го ползвам. Също така съм изключил и анимациите.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Dowper за това мнение:
  • chozmo
Цитирай

А евентуално с рутините (Fine Lock), ако му задам, примерно рано сутрин (или късно вечер) да пуска блутут-а и да синхронизира часовника, и още 1-2 пъти да го прави през деня? Защото като се синхронизира календара (поне на 2ри телефон ми е така) и ми излизат нотификации и без да имам интернет на него.

Edit: с рутините може да се сменят лицата на часовника.

Samsung S23 Ultra 5Gangsta Alpha Omega Supreme a.k.a Galactus 2.0
Цитирай

Нещо не разбрах, как така излизат нотификации без интернет?
Цитирай

@Dowper, доколкото разбирам, иска да синхронизира календара на часовника веднъж на ден по Bluetooth, като по този начин ще получава напомяния на часовника.
@chozmo, не разбирам колко батерия очакваш да спестиш като пускаш синхронизацията един път на ден?
Цитирай

@sapiora ами, ако по спецификации пише, че изкарва поне 3 дена (72 часа), моят изкарва под 60 часа, като от тези 60 часа, почти два дни стоя в къщи без да е включено нещо и без да го ползвам. Да уточня, че часовникът е ползвам 6 месеца, не е точно нов. Имам го от 3 дена и предстои да го разуча и да минат няколко седмици, да видя как ще е със зареждането, но според мен повече от 2 дена няма да изкара, ако му включвам каквото трябва постоянно. И да, излизат нотификации, когато не е вързан към телефона (изключен bluetooth и Wi-Fi).

Samsung S23 Ultra 5Gangsta Alpha Omega Supreme a.k.a Galactus 2.0
Цитирай

Два дни за такъв часовник са достатъчни, но според мен след като си оптимизира процесите и си настрои батерията спрямо начина ти на използване, ще му се повиши КПД. Аз, например, като ползвам умен часовник докато съм в банята го слагам да се зарежда и не ме бърка колко време му изкарва батерията. Ако, обаче, си планинар или не се задържаш често вкъщи, мисля че трябва да минеш на Garmin, Coros, Suunto или нещо подобно.
[-] 1 потребител изказва благодарност на sapiora за това мнение:
  • chozmo
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)