Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Watch 4/Watch 4 Classic - Лични впечатления и коментари
#26

Точно това ми липсва и на мен от стария часовник. В момента инсталирам и деинсталирам разни приложения от гугъл стора, но нищо работещо като хората няма. Ако изкочи нещо смислено, ще пиша.
Цитирай
Аксесоари
#27

@Sho Gun Общо взето е така и това е и моето мнение
@pezilink На хуавей при про модела материалите са доста по-качествени, а и на вънен вид си изгледа по-добре и по мъжки часовник.
Иначе от към ос, сензори, настройки, циферблати и пр всякакви възможности самсунга го бие отвсякъде
Цитирай
#28

Watch 4 спокойно може да изкара 2 пълни дни без зареждане. За мен е напълно достатъчно, защото така или иначе не спя с него, оставям го да се зарежда вечерта.

В reddit един човек е тествал пълното зареждане - от 0 до 100% - 1 час и 50 мин.
А когато е сложил вентилатор да охлажда часовника при зареждане - 0 до 100% - 1 час и 10мин.

Ако бяха забързали зареждането на 1 час без някакви такива схеми щеше да е перфектен.

Пуснали са и walkie talkie приложение - https://www.tizenhelp.com/samsung-walkie...y-watch-4/

Samsung Galaxy S10
Цитирай
#29

Здравейте, някой освен мен има ли вече този часовник, има ли приложение за барометър и алтиметър, както за първия уатч, да показва налягане и височина?

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA 512 GB APPLE IPHONE 15 PRO MAX 256 GB SAMSUNG GALAXY WATCH 4 CLASSIC  46MM
Цитирай
#30

Час зареждане е ок.
Ама 2 часа - too much.

Сърбят ме много пръстите, но може да изчакам да почнат недоволните да ги пуснат в олх Big Grin
Цитирай
#31

Днеска го пробвах в Самсунг магазин. Доста прилича на детска играчка и тия каишка са много смотано измислени. То е с цел да стои плътно до ръката, но стърчат ужасно отпред и отзад. Иначе човека от Самсунг каза, че се очаква до 1-2 месеца да пуснат Gpay за часовника.
Цитирай
#32

Че няма ли ???
Цитирай
#33

Все още не
Цитирай
#34

Има вече след ъпдейт, тия в магазина не са ъпдейтвани
Аз днес намерих и видях 44мм модела ами не ми хареса, като играчка е наистина. Не ме грабна хич и...тръгнах да взима 3 про-то на хуавей, той пък вече никъде в системата на Виваком Ст .Загора го няма
[-] 1 потребител изказва благодарност на rumo за това мнение:
  • any9
Цитирай
#35

(2021-08-29, 22:28:10)any9 написа:  .....часовника изглежда страхотно. .....

(2021-08-30, 19:19:34)any9 написа:  ......Доста прилича на детска играчка и тия каишка са много смотано измислени. ......

Часовника изглежда страхотно, а прилича на детска играчка със смотана каишка   Rofl_mini Rofl_mini Rofl_mini Rofl_mini Rofl_mini

1916 
Цитирай
#36

(2021-08-30, 22:05:10)milss написа:  Часовника изглежда страхотно, а прилича на детска играчка със смотана каишка   Rofl_mini Rofl_mini Rofl_mini Rofl_mini Rofl_mini


Човек, ти друго освен да се чудиш с кой да се заядеш, правиш ли в този форум? Първите пъти не ти влизах в тона, защото е напълно безсмислено. Влез в смисъла на контекста, защото ме затормозяваш да отговарям на глупави въпроси. Да, точно така. Първия ми пост беше на базата на картинки, а за да стане по ясно, че явно трябва по подробно да ти се обяснява, от снимки в интернет. А втория след като го видях на живо. Капиш? Или да съм още по-подробна???
Цитирай
#37

(2021-08-30, 22:41:51)any9 написа:  Човек, ти друго освен да се чудиш с кой да се заядеш, правиш ли в този форум? Първите пъти не ти влизах в тона, защото е напълно безсмислено. Влез в смисъла на контекста, защото ме затормозяваш да отговарям на глупави въпроси. Да, точно така. Първия ми пост беше на базата на картинки, а за да стане по ясно, че явно трябва по подробно да ти се обяснява, от снимки в интернет. А втория след като го видях на живо. Капиш? Или да съм още по-подробна???

Ако не съм в тон с мнението ти е заяждане, така ли? Всъщност и аз не знам какво е то от напълно противоположните ти мнения. Кога съм се заяждал? Кога съм ти задавал въпроси, биле те и глупави?

Аз самия съм с противоречиви мнения за часовника, но се въздържам да пиша глупости. Ще чакам мнения от хора, които го притежават.

"Капиш"? Не, не разбирам италиански. Тук се пише на български.

1916 
Цитирай
#38

Що спорите за гривнички тип детска радост от по има- няма 200 евро?!
Какви батерии и издръжливост очаквате от тях, като са накичени като елхи, показващи някакви параметри, кой знае и колко са верни, ама да има там нещо с гумена каишка или модерното наименование е силиконова. Big Grin

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#39

Google Play вече предлага приложение, което позволява на собствениците на модела да общуват помежду си като с уоки-токи - WalkieTalkie

 
Цитирай
#40

(2021-08-31, 10:08:11)milss написа:  Защо продължавате с този абсурд? Темите за часовниците са разхвърляни из целия форум.
Xiaomi часовниците в раздела на "Xiaomi", Garmin са неоткриваеми в "Други устройства", в "Андроид часовници" като изключим TicWatch всичко друго е с LiteOS, Tizen, Harmony ..... Galaxy watch 4 поне се води с Wear OS, а темата се озова при Самсунг телефоните и то в раздела на миналогодишния S20.
Пълна каша. Има предложения от почти година да се направи общ раздел за смарт часовници и гривни, но никой от админите и модераторите не даде да се разбере, че поне е разгледано предложението.
Станала е някаква грешка и за това темата е тука. Не вярвам всички вие да сте безгрешни. Най-лесно е да се критикува и плюе явно. Малко търпение трябва. Някой от нас не стой по 24 часа във форума. Всеки си има личен живот ,който е на първо място. Най-лесно е в такива ситуация да се пусне доклад или може да пишите на лични.
Относно разделите за часовниците скоро ще има промяна . Не си мислете ,че бездействаме. Всичко се чете и обмисля . Но пак ви казвам. Свързано е с време . Най-вече свободно,което повечето от нас нямат в наличност.
Нищо лично към тебе milss, но бъди малко търпелив и не толкова краен към Екипа. Върши се работа макар и бавно.
Лек ден на всички вас.


Sent from my LG Wing using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 1 потребител изказва благодарност на ganchev за това мнение:
  • NaniG
Цитирай
#41

(2021-08-31, 11:35:16)NoMaD написа:  Google Play вече предлага приложение, което позволява на собствениците на модела да общуват помежду си като с уоки-токи - WalkieTalkie

Колко обхват ще има това уоки токи през блутут?
В БГ май няма да се предлага черен цвят 40 мм

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#42

Няма да ползва блутут.
Цитирай
#43

(2021-08-30, 16:04:31)ivokomandos написа:  Здравейте, някой освен мен има ли вече този часовник, има ли приложение за барометър и алтиметър, както за първия уатч, да показва налягане и височина?

Някой, нещо?

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA 512 GB APPLE IPHONE 15 PRO MAX 256 GB SAMSUNG GALAXY WATCH 4 CLASSIC  46MM
Цитирай
#44

https://www.xda-developers.com/galaxy-wa...-settings/

(2021-09-01, 20:02:24)ivokomandos написа:  Някой, нещо?

...btw, it you swipe down on the compass app (preinstalled) you also get pressure and altitute

само това засега
Цитирай
#45


SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#46

Днес четох, че при разговори през лте-то загрявал..лошо.
Цитирай
#47

(2021-09-02, 08:24:23)rumo написа:  Днес четох, че при разговори през лте-то загрявал..лошо.

По-добре тествай сам или изчакай някой от форума да потвърди това. Днес имаше нов ъпдейт на Samsung wear, който добави още настройки в менюто. Батерията става все по-добра.

Samsung Galaxy S10
Цитирай
#48

Колко по-добра ? Колко да я оптимизират ?
Добра ще е ако се слага на зарядното минимум на 3 пълни дни - 72 часа.

При обявени up to 40hours .......
Цитирай
#49

Понеже не намирам другите теми за Уоч 3 и актив2  ще попитам в тази,споделете на какви подложки за безжично зареждане сте зареждали часовника.Аз имам актив 2 и съм пробвал на подложка на xiaomi и от обратно зареждане на xiaomi mi 10 и не става.Освен на зарядното в комплекта съм го зареждал и от самсунг ноте 10 +.

ex Note 4 : ex Note 10 +: S 23 Ultra
Цитирай
#50

Аз от време зареждам с такова Безжично зарядно устройство Samsung Charger Trio, модела е ЕР-P6300.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)