Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Watch 4/Watch 4 Classic - Лични впечатления и коментари
#76

(2021-09-05, 19:02:18)vladdark написа:  Може би има някакъв проблем при теб. С абсолютно всичко включено, пулс, кислород в кръвта, АОД, Следене на сън, запис на хъркане, Всичко на постоянно, както и постоянни  ГПС, WiFi,  АБСОЛЮТНО ВСИЧКО  включено, на 24тия час съм с около 45-49 % батерия. Установих обаче, че ако циферблата ти е фейсър на пример или някакъв друг, тотално мачка батерията. Просто не са за този модел. За сега карам на фабричните и съм мега доволен от батерия. С предишния уоч всяка нощ беше на зарядно. Ако ползвам страва или с-хелт да записва тренировка, нещата се променят, но това е нормално.
Тъй де, с оставащите 45% батерия няма да изкараш 48 часа.

Нищо му няма, всичко живо в 4пда се оплаква, че 3ката прави 3 пълни дни, а този ....
Цитирай
Аксесоари
#77

Взех Galaxy Watch4 Classic 46mm в сребристо няколко дни след като го пуснаха за продажба, но получих бройка с дефект. Микрофонът му не работи. Първите няколко дни микрофонът буквални нищо не хващаше - нито ме чуваха в разговорите, нито аппа за звукозапис работеше (правеше празни записи). Днес го пробвах още веднъж за последно, преди да го върна, а сега пък се записва някакъв високочестотен шум.

Относно батерията, малко съм разочарован, идвайки от първия Galaxy Watch 46mm. Новият часовник преди да се "научи", изглеждаше, че издържаше най-много по 30-ина часа с включен AOD и постоянно мерене на всичко, което може да се мери. След 3 дни сякаш се нещо се промени от само себе си и изглеждаше, че би държал около 48 часа. Не съм пробвал дали наистина би.

Зарядното обаче е досадно бавно. Докато първия Galaxy Watch го зареждам всеки ден само по 20-30 минути и винаги му стига батерия, новият трябва да седи много по-дълго, за да събере достатъчно ток за деня с тази мъничка батерия.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#78

Здравейте, знаете ли дали каишките на galaxy active watch 2 стават за новия galaxy watch 4?
Цитирай
#79

(2021-09-09, 10:48:06)sisinio написа:  Здравейте, знаете ли дали каишките на galaxy active watch 2 стават за новия galaxy watch 4?

От това което се вижда на снимките - не. Ако стане ще изглежда грозно.


Прикачени файлове Миниатюри
   

1916 
Цитирай
#80

От големия Актив 44мм, стават. Каишките са широки 20мм, както е и на Watch 4.
[-] 1 потребител изказва благодарност на any9 за това мнение:
  • sisinio
Цитирай
#81

Ако ще го ползваш, смени оригиналната каишка. Същата има някакви стопери отзад и не позволява да се прегъва и не приляга добре към ръката. Отделно ако е черна, между часовника и каишката има като разстояние, което събира прах и се вижда.
След едноседмичен тест, гумената каишка бурзо се протри на позицията за закопчаване. Big Grin

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#82

(2021-09-09, 18:08:06)airbus написа:  Ако ще го ползваш, смени оригиналната каишка. Същата има някакви стопери отзад и не позволява да се прегъва и не  приляга добре към ръката.  Отделно ако е черна, между часовника и каишката има като разстояние, което събира прах и се вижда.
След едноседмичен тест, гумената  каишка бурзо се протри на позицията за закопчаване. Big Grin

На мен ми приляга идеално. Досега не съм имал по-удобна каишка.
Цитирай
#83

Върнах го моя.
Заряди-рязряди, врътки и прочие - едвам изкарва 30-34 часа.

Че той 3ката правеше 3 дни.
[-] 4 потребители изказват благодарност на emzo за това мнение:
  • airbus, kayovas, sapiora, TNTKZ
Цитирай
#84

Как да инсталираме / Google Assistant на Galaxy Watch 4 


Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB Phantom Black
Цитирай
#85

(2021-09-10, 07:21:28)emzo написа:  Върнах го моя.
Заряди-рязряди, врътки и прочие - едвам изкарва 30-34 часа.

Че той 3ката правеше 3 дни.

Браво! Да си сверят батерията.  40 часа в онзи бял часовник може и да ги хване. Big Grin
Подготвям още един за издаване Smile Пълна излагация
Трябва ли да махам ръчно Гугъл акаунта, както го правим на телефона или само ресет е достатъчно?

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#86

(2021-09-11, 17:49:14)airbus написа:  .......
Трябва ли да махам ръчно Гугъл акаунта, както го правим на телефона или само ресет е достатъчно?

Не. След нулиране на часовника не остава нищо.

1916 
[-] 1 потребител изказва благодарност на milss за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#87

50+ часа със следене на кислорода в кръвта и хъркането през нощта. Galaxy Watch 4 44mm [Изображение: 657405d8906e83c47e9b210d650f8c01.jpg]
Цитирай
#88

Мизерно е
Цитирай
#89

(2021-09-12, 20:30:41)nowhere написа:  Мизерно е
 За батерията - да. 
Всеки сам трябва да си прецени, дали иска смарт часовник, който постоянно да зарежда или "тамагочи" , което се зарежда на 20 дни.
[-] 4 потребители изказват благодарност на Sho Gun за това мнение:
  • android_97, divna, Dowper, milss
Цитирай
#90

Аз все още си ползвам GWA2 и абсолютно не се оплаквам от батерията. Аз съм от тези, които си свалят часовника докато спят и докато се къпят. Съответно никакъв проблем да го заредя. Струва ми се и много нехигиенично да носиш нещо на ръката си 24/7 със седмци без да го сваляш...

Как говориш, след като нямаш мозък? - попита Дороти.
- Не знам - каза Плашилото - но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.

[-] 1 потребител изказва благодарност на MeltrumSpectrum за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
#91

(2021-09-18, 08:57:03)MeltrumSpectrum написа:  Аз все още си ползвам GWA2 и абсолютно не се оплаквам от батерията. Аз съм от тези, които си свалят часовника докато спят и докато се къпят. Съответно никакъв проблем да го заредя. Струва ми се и много нехигиенично да носиш нещо на ръката си 24/7 със седмци без да го сваляш...

Интересно ако си женен,дали си сваляш и халката всеки път Smile щото моята халка не е 24/7 а е 24/365 Smile часовник се сваля само за зареждане,а нормален часовник съм свалял веднъж на 2г може би за батерия  Smile като се къпеш той се мие чудесно,не виждам къде е нехигиеничното

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

[-] 1 потребител изказва благодарност на Sokolchev за това мнение:
  • TNTKZ
Цитирай
#92

Huawei е часовник, да, ама чак пък смарт.

Sent from my SM-G991B using Tapatalk

iPhone 14 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на Константинов за това мнение:
  • Sho Gun
Цитирай
#93

(2021-09-18, 14:45:19)BGDropche написа:  Щом отчита сърцебиене, стрес, и още една камара работи като изключим това че мога да отговарям на съобщения без да пипам телефона, да гледам нотификации, говоря през него и да гледам времето и още куп неща, значи е смарт.

Да добавя и съвместимост с приложения. При Хуавей май няма нищо читаво, освен китайски ненужни боклуци.
Иначе пулс може да мери и пътеката във фитнеса, обаче това не я прави смарт.
Всеки си има предпочитания, приоритети, любими марки ..... и най-вече глава на раменете, че да си избере какво да ползва.
Ииии темата е за друга марка СМАРТ часовници. Имате си теми Хуавей "смарт" часовници, там си го рекламирайте и възхвалявайте.

1916 
[-] 3 потребители изказват благодарност на milss за това мнение:
  • Dowper, Mikk, Sho Gun
Цитирай
#94

Не възхвалявам нищо, просто изказвах мнение и някой хора се засегнаха и даже ми изтриха двете мнения, както и да е, извинявам се ако нещо съм ви обидил.

А за хората какво прави един часовник да е смарт нямам идея. Galaxy часовниците са супер яки, имам едно приятелче със Watch 2 беше май или не помня, еми тоя часовник ми скри шапката, взима си интернет през блутота от телефона, има си браузър и можеш да си пуснеш youtube и даже си влезнах във фейса което за мен беше WOW.

Ама ми каза че батерията му държи около 3/4 дена изпозлване и малко се замислих, но няма как да кажа на черното бяло, Samsung - а беше по добър в почти всеки аспект.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#95

Това 3-4 , реално са 2.
Цитирай
#96

@emzo, много си зависи от човека, който го носи. Моята съпруга е със SGW2 и батерията й си изкарва 3 дена без проблем, но тя не ползва почти нищо освен да гледа, кой й звъни, женския календар и от време на време говори през него. Циферблата не го е сменяла от 4 (и повече) месеца.

Аз съм със SGW3 и нямам проблеми да изкарам 3 дена като при мен почти всички консуматори (без Постоянно включен дисплей) са включени постоянно. Случвало ми се е да изкара и 4 дена, но съм го пробвал от любопитство и накрая на 4 ден беше на 3%.
Цитирай
#97

Жена ти и тя ли е със самсунг телефон ?

Явно ще се окаже истина, че наистина със самсунг телефони държат ден повече.
[-] 2 потребители изказват благодарност на emzo за това мнение:
  • Dowper, sapiora
Цитирай
#98

(2021-09-19, 19:18:38)emzo написа:  .....

Явно ще се окаже истина, че наистина със самсунг телефони държат ден повече.

Явно е така. С Active 2 изкарвам 4 дни, но и 2 дни да е ми е все тази. Единственото ми изискване към батерията е да ме изкара 17-18 часа без да зареждам.
От 10 дни съм с Watch 4. Първия ден приключих с 27-28% батерия, но вече ме изкарва 2 пълни дни. Всичко включено без мерене на кислорода в кръвта и постоянно включен екран.
Това оставащо време от 18 часа не е вярно - доста по-малко е. Ще си оптимизира сметките след още няколко цикъла на заряд-разряд, а и почивните дни си стоях повечето време у нас.


Прикачени файлове Миниатюри
       

1916 
Цитирай
#99

(2021-09-19, 19:18:38)emzo написа:  Жена ти и тя ли е със самсунг телефон ?

Явно ще се окаже истина, че наистина със самсунг телефони държат ден повече.

 Да. Извинявайте, че забравих да го добавя това. Не знаех, че е от значение, но пък има смисъл ... някакъв.
Цитирай

Gpay вече е наличен.

https://www.kaldata.com/it-%d0%bd%d0%be%...68880.html
[-] 1 потребител изказва благодарност на raptor1987 за това мнение:
  • enkov
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)