Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Серия Samsung Galaxy S23 - слухове, спецификации, коментари

(2023-02-09, 15:24:43)Mobile_fan написа:  Yettel, са доста бързи Smile някой с поръчка от А1? Моята няма развитие..

Обадете се на +359881894, при мен след обаждане задвижиха поръчката.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tsvetan24 за това мнение:
  • Mobile_fan
Цитирай
Аксесоари

A1 хитро са си добавили следния текст на страницата с промоциите:
Цитат:Поради големия интерес към кампанията за предварителни поръчки на Galaxy S23 Ultra 512 GB е възможно забавяне в обработването на поръчките, направени след 05.02.23г.
Undecided
Цитирай

Тези дати ги онявяват малкл като застраховка. И на мен Технополис ми казах, че ще си получа телефона след 17ти, но не стана така. Поръчах го на 6ти и на 8ми беше в ръцете ми. Дори им писах на съпорта и от там също ми казаха да го очаквам след 17ти, а в крайна сметка го получих на 8ми.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай

В А1 се разбра вече, че организация няма, служителите или лъжат мазно или изобщо не знаят за какво става дума. А иначе в условията си пише, че правилата могат да бъдат променяни. На теория моя трябваше да дойде утре, но очевидно няма да дойде. Разбира се заникъде не бързам лично аз, но за останалите, които нямат търпение просто трябва да се знае, че сроковете за доставка са непредвидими.

Поне тази година имахме времето да видим всички ревюта супер бързо, миналата по спомени първо бяхме купили и тогава наизлезнаха ревютата. Тази година ембаргота изглежда нямаше, още на третия ден имаше ревюта. Някой направи ли му впечатлени, че пак са минали метър с охлаждането? Стабилност по тестовете между 49 и 65% е доста зле, реално дъното за Gen 2.
Цитирай

(2023-02-09, 23:44:03)100 написа:  Поне тази година имахме времето да видим всички ревюта супер бързо, миналата по спомени първо бяхме купили и тогава наизлезнаха ревютата. Тази година ембаргота изглежда нямаше, още на третия ден имаше ревюта. Някой направи ли му впечатлени, че пак са минали метър с охлаждането? Стабилност по тестовете между 49 и 65% е доста зле, реално дъното за Gen 2.

Е нали точно ти коментираше, че Gen2 е огромен скок спрямо Gen1/2200? И е най-великият процесор, поне 3 пъти съм го срещал в твой постове. Всички плюеха Ексиноса (най-вече Хуавей фенчетата), а накрая се оказа, че Снапа е същата печка.
[-] 1 потребител изказва благодарност на martoo за това мнение:
  • eksoldier
Цитирай

(2023-02-10, 02:13:54)martoo написа:  Е нали точно ти коментираше, че Gen2 е огромен скок спрямо Gen1/2200? И е най-великият процесор, поне 3 пъти съм го срещал в твой постове. Всички плюеха Ексиноса (най-вече Хуавей фенчетата), а накрая се оказа, че Снапа е същата печка.
Той е, нищо не се е променило. Само че конкуренцията не спи и за съжаление като продължителен пърформънс е много напред.
В моите постове също се намират мнения как Самсунг с един и същи чип е винаги назад от останалите.  Проблема е че хем искат да е студен телефона и пускат тротълинга бързо, хем не могат да направят охлаждането на нивото на Vivo, Xiaomi, One Plus...

Тази година резултатите на тротълинг теста са около 60 и нещо % при CPU и около 65% и при GPU теста. Старите чипове правят 90%, а в момента няма телефон на пазара с Gen2 чип, който да е под 75%.
[-] 1 потребител изказва благодарност на 100 за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай

(2023-02-09, 21:43:45)VoyagerX написа:  A1 хитро са си добавили следния текст на страницата с промоциите:
Undecided

Е тези с 1TB още нищо не са получили и те... За пореден път се убеждавам, че са най-ниската точка сред трите мобилни оператора.

SAMSUNG S24 Ultra Black, 512GB
[-] 1 потребител изказва благодарност на ickopicko за това мнение:
  • Mobile_fan
Цитирай

Именно поръчан е 1тб, още на 02.02. 
За условията ,че са променяеми го четах. Но се надявах,че тази година ще са по-подготвени. Миналата година чаках 6седмици да си получа с22ултра 512...а беше поръчан в първите минути на пускането му.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Mobile_fan за това мнение:
  • ickopicko
Цитирай

Някой знае ли номера на онлайн магазина на Yettel?
Цитирай

С кои куриери работят тия идиоти от yettel?
Имало забавяне, имало това, имашо онова, затова щяли малко се забавят доставките на S23 ultra. Вашата пратка в подготвена от онзи ден, но още куриер не я е взел, от 2 до 6 дни го взимат...

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
Цитирай

Тази тема напомня на миналогодишните проблеми, първите поръчали получиха бързо тогава, както и сега, а следващите явно ще чакат. Но разликата е, че миналата година се чакаше след обявената дата за получаване, а сега тя още не е минала, та до 17-ти най-късно предполагам всички ще получат.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Dowper за това мнение:
  • Mobile_fan
Цитирай

(2023-02-10, 10:01:52)TVD написа:  С кои куриери работят тия идиоти от yettel?
Имало забавяне, имало това, имашо онова, затова щяли малко се забавят доставките на S23 ultra. Вашата пратка в подготвена от онзи ден, но още куриер не я е взел, от 2 до 6 дни го взимат...

Европът

(2023-02-10, 09:30:52)martoo написа:  Някой знае ли номера на онлайн магазина на Yettel?

080090055
Цитирай

(2023-02-10, 10:26:28)Dowper написа:  Тази тема напомня на миналогодишните проблеми, първите поръчали получиха бързо тогава, както и сега, а следващите явно ще чакат. Но разликата е, че миналата година се чакаше след обявената дата за получаване, а сега тя още не е минала, та до 17-ти най-късно предполагам всички ще получат.
Миналата година беше друг принципа - поръчваш и чакаш на късмет кога ще ти дойде реда. Тази година се обещава всички поръчали до 8ми да си получат пратките до 10ти, а тези поръчали след 8ми започват да се разпращат от 16ти нататък.
Разбира се днес е 10ти и аз лично нищо не получавам, дори не ми е активирана поръчката.

А интерсното, е че в момента в който А1 пуснаха че има наличности, при другите оператори няма нищо. Чудя дали изобщо тези наличности отговарят на физическите наличности...
[-] 1 потребител изказва благодарност на 100 за това мнение:
  • Mobile_fan
Цитирай

100, да точно казано, обещанията големи за тази година. Поради тази причина и реших да поръчам с23ултра (още на 02.02), че уж няма да чакам 6 седмици. 
Миналата година,част от обяснението за забавянето беше избрания цвят на телефона - зелен.
Е,тази година е черен,но може би проблема,ще е ,че е 1тб, а не 512. 
За 2ри път се подлъгвам да поръчвам на  pre-order и ще ми е за последно!
Цитирай

Дали А1 магазините в моловете имат свободни бройки ,защото в Техннополис се намират ?

Galaxy S23 Ultra
GALAXY S9 Plus
Galaxy Tab S2
Цитирай

(2023-02-10, 11:49:19)100 написа:  Миналата година беше друг принципа - поръчваш и чакаш на късмет кога ще ти дойде реда. Тази година се обещава всички поръчали до 8ми да си получат пратките до 10ти, а тези поръчали след 8ми започват да се разпращат от 16ти нататък.
Разбира се днес е 10ти и аз лично нищо не получавам, дори не ми е активирана поръчката.

А интерсното, е че в момента в който А1 пуснаха че има наличности, при другите оператори няма нищо. Чудя дали изобщо тези наличности отговарят на физическите наличности...

Официалната дата е 17-ти, това за 10-ти си беше бонус, но просто са свършили наличностите. Щом още декември са почнали да ги произвеждат и вече са изчерпани, представете си за какво търсене става въпрос.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Dowper за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай

(2023-02-10, 11:56:27)Mobile_fan написа:  100, да точно казано, обещанията големи за тази година. Поради тази причина и реших да поръчам с23ултра (още на 02.02), че уж няма да чакам 6 седмици. 
Миналата година,част от обяснението за забавянето беше избрания цвят на телефона - зелен.
Е,тази година е черен,но може би проблема,ще е ,че е 1тб, а не 512. 
Твърдо не е това проблема, 1ТБ бяха налични през цялото време, а 512гб ги свалиха като уж бяха изчерпани временно. След това точно тръгнах да поръчва 1Тб и видях, че са се появили пак 512ки. Твърдят, че наличности се появяват в сайта когато устройсвата са заявени и потвърдени за оператора. И след като са ги качли и съм направил поръчка на 5ти или 6ти, нормално чакам както е в правила доставка до 10ти. 
(2023-02-10, 13:00:27)Dowper написа:  Официалната дата е 17-ти, това за 10-ти си беше бонус, но просто са свършили наличностите. Щом още декември са почнали да ги произвеждат и вече са изчерпани, представете си за какво търсене става въпрос.
Както казах и по-горе как са свъшили наличности като бяха свършили на 4ти и ги подновиха на 6ти? Подновяването да е фалшиво освен? След като са подновени и ти дават да поръчаш в срок, очевидно се ангажират с цитираната доставка до 10ти. Иначе нормалното нещо е да не качват наличности и след като поръчаш след 8ми да си чакаш вече безсрочно. 
Има вариант и да не искат да пропускат продажби, а всъщност изобщо да няма наличности.
Цитирай

Тази дискусия почва да се изчерпва, очевидно е, че няма наличности. Логично като се появят и разпращат. Аз предупредих тук още първия ден да поръчвате и да не чакате, защото ще се случи точно това.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Dowper за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай

Проблема не е в наличности при операторите, а във вътрешно фирмените им малумни политики и некомпетентност на персонала и липса на комуникация помежду им като цяло. И при техно веригите е същата ситуация. Защото явно Самсунг ясно е заявил, че промоцията важи само и единствено за ОНЛАЙН поръчка. И всички по горе изброени идиоти, започват хем да пращат апарати на първите поръчали директно, хем пращат по обектите си и тия в обектите не знаят какво трябва да правят с тия апарати защото са само за Онлай пре-ордер продажба....Целия проблем е, че няма никаква организация и комуникация. И от там по късно поръчалите гризват дървото и чакат, а на др идиоти най-лесното решение е "няма наличност в момента"...Никога няма да се научат как се правят елементарна търговия и логистика.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

[-] 3 потребители изказват благодарност на Pelikana за това мнение:
  • Bavarche, Mendeleev, OliQueenBG
Цитирай

Получих потвърждение за активирана поръчка аз, но пише следното:
"поради големия интерес към кампанията за предварителни поръчки на Galaxy S23 Ultra 512 GB е възможно забавяне в обработването на поръчките, направени след 05.02.23 г."
т.е. дотук бяхме с правилата от кампанията, сега влизаме в режим миналата година - поръчваш и чакаш когато тогава.

Вероятно са решили да пуснат всички да поръчват без оглед наличностите.
Цитирай

Много евтино ги дават тази година в OLX чак ми е страно  !
Цитирай

Абе хора, не разбирате ли че операторите си гонят договорчето и като те вържат - ами, ще чакаш . Дори и да имат бройки ги пазят за хора дето кажата - сега или никога. Оператотите са нагли мошеници.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай

Че кво ме вързват като им подписвам договора едва след като взема телефона от куриера...

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk
[-] 3 потребители изказват благодарност на eksoldier за това мнение:
  • Dowper, Mendeleev, OliQueenBG
Цитирай

(2023-02-12, 07:20:05)eksoldier написа:  Че кво ме вързват като им подписвам договора едва след като взема телефона от куриера...

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk

И не само. Имаш 14 дневен срок да размислиш.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
[-] 3 потребители изказват благодарност на gazibarev за това мнение:
  • Dowper, eksoldier, OliQueenBG
Цитирай

(2023-02-12, 07:20:05)eksoldier написа:  Че кво ме вързват като им подписвам договора едва след като взема телефона от куриера...

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk

Бе гледам вие двамцата сте си получили телефоните.Браво! Ама доста хора чакат и се чустват прецакани. И понеже съм работил в сферата и ми е ясно - винаги има бройки под тезгяха за всеки случай. И единия служител не го знае и казва че има, мениджъра му после казва - ти там няма да пипаш. И към клиента информацията е на късмет - кого ще попиташ или респективно кой ти обработва заявката и кой ще се намеси после и ще я промени.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
[-] 2 потребители изказват благодарност на Bavarche за това мнение:
  • Mendeleev, Mobile_fan
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)