Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google Pixel 7/Pixel 7 Pro - Лични впечатления и коментари

От амазон идват за няколко дни до седмица. Разликата е 160лв, което лично за мен не е никак малко. В крайна сметка ти си преценяваш. Парите са твои
Цитирай
Аксесоари

От Ozone е по-спокойно, защото ако стане нещо те ще се занимават, не ти. От където и да го вземеш другаде, дали от OLX, Amazon ти ще трябва да се оправяш. Някои в OLX, които го продават, имат гаражни сервизи, други просто са го поръчали от Amazon. Аз не бих се доверил на гаражните.
До колкото знам ако го поръчаш от Ardes и стане нещо или ти връщат парите или ти го заменят с нов, за последното не съм сигурен, може да питаш.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

https://mobilebulgaria.com/news/google-o...foni-pixel - Ще оправят проблема с батерията.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Здравейте, от около 2 седмици ползвам вече телефона смея да твърдя, че нямам никакви забележки. Камера, дисплей, батерия... Имам едно питане към хората, които го ползват при снимане на клипове какви настройки ползват. Аз съм го настроил на 4к 60 кадъра, само че един клип с продължителност 1 минута ми излиза около 500мб и съответно паметта бързо заминава.
Цитирай

(2023-05-21, 13:18:58)lubo_borilov написа:  Здравейте, от около 2 седмици ползвам вече телефона смея да твърдя, че нямам никакви забележки. Камера, дисплей, батерия... Имам едно питане към хората, които го ползват при снимане на клипове какви настройки ползват. Аз съм го настроил на 4к 60 кадъра, само че един клип с продължителност 1 минута ми излиза около 500мб и съответно паметта бързо заминава.

Нормално, смъкни на FHD 60 кадъра и ще харчи по-малко байти, с на практика същото качество..

Pixel 8
iPhone 15 Pro
Цитирай

Здравейте,
от няколко дни ползвам 7pro, но има няколко болежки които ме дразнят.
Имам проблеми със следните неща:
1) Слаб обхват на wifi
2) Слаб обхват на мрежата(на места където honor-a беше на 4 черти, Пиксела е на 3)
3) Постоянно преминава от 5g в lte и доста време отнема ,за да се върне обратно на 5g
4) Изключително много загрява. Ползвам го като hotspot или android auto за колата и пече като котлон.Дори при youtube видео пак се нагрява.
Някой има ли такива проблеми ?
Цитирай

На кой оператор си?

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • ivtzo
Цитирай

(2023-06-30, 09:51:59)ivtzo написа:  Здравейте,
от няколко дни ползвам 7pro, но има няколко болежки които ме дразнят.
Имам проблеми със следните неща:
1) Слаб обхват на wifi
2) Слаб обхват на мрежата(на места където honor-a беше на 4 черти, Пиксела е на 3)
3) Постоянно преминава от 5g в lte и доста време отнема ,за да се върне обратно на 5g
4) Изключително много загрява. Ползвам го като hotspot или android auto за колата и пече като котлон.Дори при youtube видео пак се нагрява.
Някой има ли такива проблеми ?
За мрежите не знам какъв е случая, но ако не си правил някои от методите да си активираш 5G и волте вероятно не е български оператор понеже нали пикселите в България не хващат. За греенето този процесор си загрява повече не мисля, че е някакъв дефект на самата ти бройка.

Изпратено от моят SM-G990B с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Marto.g за това мнение:
  • ivtzo
Цитирай

(2023-06-30, 10:15:12)NoMaD написа:  На кой оператор си?
Yettel и Vivacom(esim)
Цитирай

И аз съм на Вивата, но 5G нямам, на LTE загряване не наблюдавам, с обхвата проблеми - също. С Pixel 6 съм.

 
Цитирай

На А1 съм с P7P от 2 дни нямам наблюдения за греене чак толкова много. С обхвата също нямам проблеми. Не гледам черти, обаждам се и ми се обаждат както досега. 5г нямам и на 6цата пак нямах. Правя схемата с shuzuku за да имам Volte на визическата карта.

Sent from my Pixel 7 Pro using Tapatalk
Цитирай

(2023-06-30, 09:51:59)ivtzo написа:  Здравейте,
от няколко дни ползвам 7pro, но има няколко болежки които ме дразнят.
Имам проблеми със следните неща:
1) Слаб обхват на wifi
2) Слаб обхват на мрежата(на места където honor-a беше на 4 черти, Пиксела е на 3)
3) Постоянно преминава от 5g в lte и доста време отнема ,за да се върне обратно на 5g
4) Изключително много загрява. Ползвам го като hotspot или android auto за колата и пече като котлон.Дори при youtube видео пак се нагрява.
Някой има ли такива проблеми ?
Вече съм половин година с pixel 7 и все още телефонът ме радва както в първия ден. По проблемите горе:
1. Не мога да потвърдя при мен слаб обхват на wifi (използвам го само в къщи) навсякъде другаде мобилен интернет.
2. Обхват на мрежата - при мен намаля също много особено в мазето, но и с предишните телефони беше така.
3. Преминаването от 4g към 5g е бързо. Като цяло 5g се губи в асансьори, мазета, подземни паркинги и други масивни бетонни сгради.
4. AndroidAuto - и при мен загрява, но досега не съм имал и виждал телефон, който след един час да с AndroidAuto да не горещ. Кой телефон не загрява при използване на AndroidAuto?
Цитирай

От днес съм с Pixel 7 Pro.За сега е точно каквото очаквах.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Сподели след няколко дни впечатления от модела.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • nanobanano
Цитирай

Малко впечатления от 5g в неподдържана държава. Използвам pixel 7 вече половин година в поддържана от google държава, където 5g, VoLTE и VoWIFI работят нормално. Миналата седмица пътувах до две неподдържани държави - Словения и Хърватия и за моя изненада 5g и VoLTE работеха нормално.
Т.е. ограниченията не са от мрежата или оператора, а са от google телефона.
След месец ще бъда в България и ще пиша дали 5g и VoLTE работят нормално.
[-] 1 потребител изказва благодарност на p_v_a за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай

В България на А1 работи само VoLTE и то след гимнастиката с Suzuki. След всеки ъпдейт трябва да се прави отново. 5г не работи

Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на mitkoandroid за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай

https://www.technomarket.bg/produkti/tel...d;b=google Pixel 7 серията вече се предлага и в Техномаркет, добра новина. 
Предлага се версията 8GB Ram, 256 GB памет, а не 12GB, 256GB памет както е в Ozone, но все пак.
И цената цената е близо 300лв. повече от Ozone.
И се предлага само онлайн, да не тръгне някой да го търси  Big Grin . Щеше да е добре да можем да го видим и на живо, но засега това.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 3 потребители изказват благодарност на hazART за това мнение:
  • greenandroid, Marto.g, nanobanano
Цитирай

Това дали дава малък шанс за бъдещо 5G в България? Съмнявам се, но все пак поне официално VoLTE да получим няма да е зле.

Sent from my Pixel 7 Pro using Tapatalk
Цитирай

Може в Android 14 да получим поне волте макар че слабо вярвам да стане. Скоро ще видим. Все пак дано пуснат и 5G има и други марки, които малко се ползват, а май хващат.
Цитирай

Писали са го мобилна свързаност 4G, въпреки че поддържа 5G. Така най-вероятно си връзват гащите, ако някой вземе и ги пита, защо не поддържа 5G.
Сигурно са видели, че в Ardes и Ozone се търси и продава и са решили да се пробват и те.
Но докато не го пуснат операторите, ме съмнява да поддържа 5G, защото те са телекомуникационни компании и телефоните, които продават са само средство да си осъществяват бизнеса, докато Технополис е верига за техника.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

(2023-08-19, 22:14:53)hazART написа:  https://www.technomarket.bg/produkti/tel...d;b=google Pixel 7 серията вече се предлага и в Техномаркет, добра новина. 
Предлага се версията 8GB Ram, 256 GB памет, а не 12GB, 256GB памет както е в Ozone, но все пак.
И цената цената е близо 300лв. повече от Ozone.
И се предлага само онлайн, да не тръгне някой да го търси  Big Grin . Щеше да е добре да можем да го видим и на живо, но засега това.

Всъщност в Ozone няма 256 gb ,а и в техномаркет е с комплект зарядно.Така че сравнението не е много коректно.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

(2023-08-19, 22:14:53)hazART написа:  https://www.technomarket.bg/produkti/tel...d;b=google Pixel 7 серията вече се предлага и в Техномаркет, добра новина. 
Предлага се версията 8GB Ram, 256 GB памет, а не 12GB, 256GB памет както е в Ozone, но все пак.
И цената цената е близо 300лв. повече от Ozone.
И се предлага само онлайн, да не тръгне някой да го търси  Big Grin . Щеше да е добре да можем да го видим и на живо, но засега това.
Може накрая ще излезне слуха за разширяване на поддържаните страни факт. Според това което четох, с анонсирането на пиксел 8, ще се разшири списъка на страните и цяла централна Европа ще бъде поддържана, вкл. и ново Google Store. Най-оптимистичният вариант е целият ЕС.
Цитирай

@nanobanano Да, забъркал съм се с паметта.
В Технополис е 8GB Ram и 256GB памет с цена 1969лв. + зарядно (надявам се оригинално).
В Ozone е 12GB Ram и 128GB памет с цена 1679лв.
Аз лично предпочитам този от Ozone, заради Ram и цената, пък зарядно ще си купя за 60лв. на Google. 
А и в Ozone се продават 3-те цвята.

@p_v_a Дано така да стане и след толкова години, най-накрая да поддържат 5G.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Съгласен съм.Аз дори го направих,но от друг сайт.Като цяло съм за да си купиш облачно пространство,вместо да си купиш телефон с повече памет заради надутите цени,а не че 128gb е достатъчно.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Да изкажа и аз моите впечатления от пиксела...
Понеже ми писна айфон 12-ката реших да се върна обратно към андроида и преди месец си взех Pixel 7 8GB Ram 128GB Rom (след чуденка за Nothing Phone 1) за скромните 500 паунда на промоция от "Argos". Още когато го пуснах за първи път се усети осезаемо голяма бързина в сравнение с ябълката, което на момента ми направи впечатление. Камерата е на доста добро ниво и ми направи впечатление, че софтуера за нея е много добре оптимизиран и дори се опитва да изчиства образа при максимален зуум, който не е наистина чак толкова голям, но достатъчен. Широкоъгълната камера не е наистина чак толкова, защото се изпъва на едва 0.7 "зуум".
Екрана свети достатъчно ярко, когато се използва в слънчев ден. За сега няма изгаряне на екрана, но още на първата вечер видях един пиксел, който не работи както трябва при определен цвят, което е много странно.
Батерията издържа безпроблемно цял ден, но всичко зависи за какво ще се използва. Постоянно включен екран издържа около 4-5 часа, което лично за мен е доволно, защото не използвам телефона по време на работа.
До сега не ми се е случвало да забие, но когато се ъпдейтва имам чувството, че е блокирал (много бавно се обновява).
В момента не се сещам за нещо друго, но може да питате. 🙂
[-] 1 потребител изказва благодарност на Hriso за това мнение:
  • greenandroid
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)