Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Смартфоните щели да поскъпват
#51

Сигурно ще поскъпват, след като гледам стотици обяви в сайтове граничещи с умопомрачение като Самсунг s6 за 280 лева или тоя бисер тук - https://bazar.bg/obiava-37758749/iphone-xr , особено некви айфони измъчени и изстрадали за по 5-600 лева с мъртви батерии, а и вече се чудя има ли ненормалници да дават некакви каквито и да било пари за телефони които са зареждани стотици пъти, изпускани, прегрявани на плажа, омазвани и мокрени и на цена близка до магазинната. Специално аз на господина искащ 100 лева за фъшкията от линка бих му предложил да си плати за обидата нанесена на останалите потребители и да хвърли тоя боклук в някоя дълбока пещера като оная в тайван

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай
Аксесоари
#52

Много лично приемаш нещата. Всеки има право да определи цена на вещите си. Дали ще успее да ги продаде си е негова работа. Който не харесва цената подминава и търси друга обява. За всеки влак си има пътници.
Цитирай
#53

(2022-10-18, 07:15:11)solo5 написа:  Много лично приемаш нещата. Всеки има право да определи цена на вещите си. Дали ще успее да ги продаде си е негова работа. Който не харесва цената подминава и търси друга обява. За всеки влак си има пътници.
Лично щото наглоста на некои ми разбива имунната система. Дразня се от безумия. Не знам кка може да искаш за 7 годишен телефон мъртвец отвсякъде 280 лева. Такива требва да се бият с камъни.

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай
#54

Що да не може, за всеки влак си има пътници.
И мен ме дразни поста ти ама ... демокрация .... свобода ...
Цитирай
#55

Около Коледа продадох Moto Z за 200лв
Всички знаем коя година модел е (2016)
Купих го през Януари 2018, нов от Виваком
Продадох го с чисто нова оригинална батерия, сменена в Булграм.
Смяната и ми излезе 95лв с куриерските разходи
Вървеше и с подарък JBL колонка гръб
Според теб за колко трябваше да го продам, за 20лв ли?
А да, продадох го без зарядното даже
Не стоя дълго в olx
Цитирай
#56

Аз все съм се чудил като видя такива обяви като айфон-а тия хора какво са го правили тоя телефон ,че да е смлян?
Хайде кола да мине отгоре му-пак няма да има такова брутално премазване.
Да го хвърлиш от 5-тия етаж-пак не вярвам чак така да стане. Клипове съм виждал, пада и продължава да си бачка.
Това с чук ли някой малоумник си е бил телефона ,че да е толко зле?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)