Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 4.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S23 Ultra - Лични впечатления и коментари
#51

Значи аз го пуснах и смея да твърдя че наистина прави батерията вечна за около 36 часа батерията падна от 83 до 17 процента. Относно бързината не се забелязва разлика или поне при сегашната ми употреба.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай
Аксесоари
#52

Много добре, аз сега не успявам да я изхабя за цял ден, ще мога да изкарам ден и половина с този режим. Ще го пробвам.
Цитирай
#53

Тествах камерите спрямо 22U. Има леко подобрение във всички, нищо, че 3х и 10х са идентични сензорите. Хваща повече детайли. А шътър скоростта е мигновена.

Дали нямат Самсунг проблем с качествения контрол в цеха и някои бройки да са по-смотани?
Цитирай
#54

Мислех, че няма да има голяма разлика спрямо S22 Ultra, но S23 Ultra е много приятен ъпгрейд. Вчера около 23:00 свалих телефона от зарядното и сега съм на 67%, като работа също е една идея по-плавен. Дори само заради батерията си струваше ъпгрейда. И в камерите забелязвам подобрение. Лично аз съм доволен от преминаването към S23 Ultra.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
[-] 3 потребители изказват благодарност на OliQueenBG за това мнение:
  • bobbymarinovv, martoo, milss
Цитирай
#55

https://www.youtube.com/watch?v=JRSaU70-...Everything
За мен това е един от бруталните тестове, където в ежедневието телефона едва ли ще се сблъска с това.

Sony Xperia Z Ultra
Sony Xperia XZ
Samsung Galaxy Note 10+ 256gb 12ram
Samsung Galaxy S23 Ultra 512gb 12ram
Цитирай
#56

Тествах S22 Ultra , S22 Plus и S21FE заедно до S23 Plus и S23 Ultra в няколко варианта, като zoom тест съм правил само между Ultra моделите.

Впечатленията ми за пореден път са следните:

1. S21 FE изобщо не е лош модел, в момента в olx запечатани се намират за около 700 лв. , за колкото и може да намериш (около 600 и нещо) А53 по веригите, но ти дава 888 (все пак флагмански чипсет), по-добър AMOLED 2X и цялостно по-добро представяне. Камерата снима изключително бистро и приятно, HDR изостава (нормално) от Ultra моделите но все пак с тези камери 12MP S20/S20+ ги използваха и правиха по-добри резултати дори от S20 Ultra. Много приятно изненадан останах от бистротата, приятния детайл и тон в снимките. За парите си в момента и класа в който попада е много добро предложение. А на 888 вървят прилично и доста игри на високи настройки Smile

2. S22 Plus - бялото леко жълтееше, не помня при моята бройка да го е имало това но беше ясно видимо - иначе снимаше прекрасно, GN5 е добър сензор но не знам на какво се дължеше това жълтеене. Спрямо S21FE до него сякаш конкурента му от по-нисък клас се представи една идея по-добре. Детайла обаче при 50MP e приличен. В краищата на снимката маже, обаче. Очаквах да е присъщо само за големите сензори и по-ниската фокусна точка (предимно средата) но и тук имаме нещо такова. При моята бройка също имаше нещо подобно. Изненадващо S21 FE показа по-малко отклонения в краищата на снимките. Продължавам да са съм впечатлен Smile

3. S22 Ultra vs S23 Ultra - суперлативите ми вече са тук. Няма за какво да се хванеш. В ползва обаче на 22. Няма отклонение от цветовете, прекрасен HDR, детайл, стабилизация (при 23 е по-добра, макар и не game-changer, но както и преди казах над 30x стабилизацията се усеща по-добра) - всичко е изключително бистро, точно, приятно, с много лек oversharpening... но много лек, без да разваля снимката. Предната камера е леко кофти на видео в тъмното но.. е предна камера, какво толкова се очаква от нея...

S23 Ultra и S23 Plus - и двата зъбят снимките като полудели, хванете една снимка и вдигнете изкуствено остротата до 100% - ей това виждам аз. Галерията също прилага някакъв филтър, защото видях излишна острота и от изтеглени снимки. Изключително гадно, преекспонирано, при S23 Plus имах чувството, че работя с някой китаец а не Samsung. Особено една от сцените, на които S22 Ultra и S21 FE се представиха добре направо ме издразни - светлината отляво яко изблъскана вдясно, вдигната изкуствено яркост и тая светлина два ката по-светла, рязкост без никакъв детайл и мазане и по краищата. Сравних ги кадър по кадър дори с S22+ и или нещо при Snapdragon e омазано, или някой софтуерен ъпдейт ще оправи тая гадост. Не мога да разбера само аз ли виждам толкова излишна яркост и рязкост в снимките, направо е грозно...то това е ultrasharpening , не oversharpening...

Насочвам S22 Ultra и новия 23 срещу даден обект - светлината този път пада вдясно към обекта. Е то не беше преекспониране, то не беше удряне в тъмните части и изсветляването им, което води до шум , който после се редуцира с рязкост. Цирк пълен.

S22 Ultra се справи без грешка и проблем при всяка ситуация и снимка и като изключим zoom-а и общия детайл, който все пак 108MP дават след него нареждам S22 Plus и S21 FE за моя огромна изненада.

S23 лично за мен (мое мнение) е направо за подминаване. Това не са снимки....
[-] 1 потребител изказва благодарност на Ivanov_1994 за това мнение:
  • scorceni
Цитирай
#57

Пак почна с тестовете и измислените ти теории. Плуеше на ляво и дясно как S22U снимал супер зле, после си го купи и стана телефона с най-добра камера...... Сега почваш да оспамваш темите и за S23. И този път ако ти позволят да спамиш във всяка тема не знам просото. Тази тема е за ЛИЧНИ ВПЕЧАТЛЕНИЯ, не за измислени ти тестове и проучвания.
[-] 9 потребители изказват благодарност на martoo за това мнение:
  • bobbymarinovv, firen, krupps, milss, OliQueenBG, SpLiT, stenlius, TNTKZ, valeri
Цитирай
#58

Лично според мен не е ОК да се правят тестове на телефони, които са получили доооста ъпдейти, преминали са през смяна на Андроид (от 12 на 13) с такива, които все още не са получили нито един и се водят все още не пуснати официално... S23 трябваше да почне да излиза от магазините на 16ти февруари, а за някои държави и по късно.
Като човек имал S22 от самото начало, само искам да припомня (за справки секция С22 във форума), каква драма беше. То не бяха ъпдейти през ден два, то не бяха рестарти, то не бяха бъгове, какво ли не беше. Да 1 година по-късно вече е ОК, ама аз като го взех първоначало се проклинах кой луд ме би да дам 2 бона и да си сменя перфектния Ноут9, който също псувах защо съм го купил и сменил перфектния Ноут8, който псувах защо съм купил и сменил перфектния Ноут4, и т.н.
Самсунг са известни с проблемите си със софтуера на новите телефони и това е така от като ползвах оригиналния Ноут 1...
Та нека дадем поне малко време на новия модел, тъй като аз за момента съм впечатлен от него и за сефте от 10ина години не псувам новозакупен Самсунг. Да, има неща по софтуера за доизкусуряване, НО като цяло е на ниво .

Sent from my SM-S918B using Tapatalk
[-] 3 потребители изказват благодарност на SpLiT за това мнение:
  • Bavarche, Mendeleev, OliQueenBG
Цитирай
#59

(2023-02-10, 10:34:06)martoo написа:  Пак почна с тестовете и измислените ти теории. Плуеше на ляво и дясно как S22U снимал супер зле, после си го купи и стана телефона с най-добра камера...... Сега почваш да оспамваш темите и за S23. И този път ако ти позволят да спамиш във всяка тема не знам просото. Тази тема е за ЛИЧНИ ВПЕЧАТЛЕНИЯ, не за измислени ти тестове и проучвания.

Правилно, за лични впечатления. 

Тестовете според теб са не-лични ли? Нали аз съм ги правил, кое точно не е личното? 

И сега ако някой ми каже, че трябва да изчакаме 1 година да ъпдейтват S23 Ultra , че да почнем да го сравняваме... цял свят прави сравнения в момента, видиш ли ние ще чакаме 1 година. Това е положението - аз казвам каквото виждам на момента. При предишните ми тестове лятото S22 Ultra се справяше доста по-кофти , в момента виждам брутален напредък и вярвай ми не е защото съм си го купил. За да си го купя, а да не предпочета S23 Ultra на pre-order, където за тия пари (разлика 200 лв. с това, което съм платил) дори двойна памет щях да взема. Купил съм го именно след сравнение с S23 Ultra, че нямам намерение да чакам 1 година да ъпдейтват тоя резил. Сега, разбирам, че мокрите ви Snapdragon сънища се сбъднаха и сега всички ще го хвалите - все ви е тая за по-дебелата рамка, например, която никой не коментира , важното е да е Snapdragon. Догодина и екран да липсва, щом е Snapdragon ще го прехвалите. Ей това е вашата работа, сега никой не смее лоша дума да каже - новия модел вече е с мечтания от вас дракон. Exynos 2400 е в разработка затова купувайте докато има - догодина истинския SoC може и да се завърне (плановете бяха за 2025, иначе) Smile

Лични са, точно лични са впечатленията - това което видяха очите ми беше абсолютен провал, макар, че мисля, че галерията добавя още рязкост към вече рязкото изображение и положението става мазало. Гледам и други ревюта - на някои места изкарва повече детайл, но на други тоя детайл е за сметка на всичкия sharpening на тая земя, все е едно някой е хванал случайно приложение за редакция на снимки и е ударил brightness + 40%, sharpening - 100%, exposure - 40%. И се е получило гадно мазало с още по-размазани краища. Такова гадно преекспониране не беше по силите на никой S модел, дори S20 Ultra като фокусира се справяше по-добре бе...

Харесва ли ви и или не, това е. Няма нищо измислено. Ще те помоля да не ме репликираш повече.
Цитирай
#60

След 4 дни ползване и смяна от S21U на S23U, мога да кажа следните неща:
- 23-ката е в пъти по-бърза и добра от към перформънс и батерия. 21-цата я зареждах един път сутрин и един път вечер. 23-ката само сутрин и си изкарва целия ден.
- 21-цата обаче наистина прави по-добри нощни снимки(все още). Особено предната камера на 23-ката е отвратителна при кофти светлина. Освен това, по някаква причина 23-ката бърка коя камера да избере.

Според мен, ако оправят камерата и всъщност остротата на снимките, телефончето ще бъде перфектно.
И един много досаден(поне за мен) проблем - ако използваш color palette, всички икони в статус бара стават в цвета на тоя palette. При S21 не беше така пак с OneUI5.1 и Android 13.

edit: @Ivanov_1994 съжалявам ама Snapdragon винаги е бил и ще бъде по-добър от смешния ексинос. Както искаш върти и сучи нещата, и при 21 и при 22 Snapdragon се справя много по-добре - и перформънс и батерия

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

[-] 2 потребители изказват благодарност на niki1999kir за това мнение:
  • Bavarche, OliQueenBG
Цитирай
#61

(2023-02-09, 13:55:54)Dowper написа:  Казват, че Light режима сваля производителността с 10% и консумацията с 40%, някой ако иска да тества, би трябвало в този режим да не се усеща реално забавяне, а батерията да е още по-силна.
Ето тест на Light режимът, доста добре се спраявя телефончето

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
[-] 2 потребители изказват благодарност на TNTKZ за това мнение:
  • milss, OliQueenBG
Цитирай
#62

Лични впечетлания не означава това.......Да идем в технополиса и да щракнем 5 снимки с някаква тестова бройка и да коментираме как някакви други телефони се справяли по-добре, просто е смешно това поне за мен. Камерата не е получила нито един ъпдейт още, не да чакаме година, но поне 2-3 седмици. И Apple имаха проблеми в началото с 14PM, но с няколко ъпдейта оправиха нещата, така е в тази индустрия. Телефона още официално не се продава даже. И който си искам ще реплекирам! Това е форум, като не ти изнася нали знаеш.....
[-] 1 потребител изказва благодарност на martoo за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#63

Ivanov_1994 , защо не прикачиш по една снимка? Когато снимките говорят думите са излишни, тук лошо не трбяв ада се говори за новия Самсунг.
От това, което виждам по тестовете аз камерата е прилично по-добре, но в никой случай не изключва и да си прав поне частично.
Цитирай
#64

Никой не казва, че това са най-уникалните камери слагани в телефон. И първо аз коментирах недостатъците в S23U, и нещата които не ми харесват. Никой нищо не хвали, вие се спуквахте да хвалите уникалния Снап и сега тишина настана. Нали всички се молехте Самсунг да го пуснат за Европа. И какво стана сега, телефона да не би да кара по 3 дни с един заряд? Да не загрява, обхвати, модеми и какво ли още не се коментираше с месеци и даже с години. В седмицата поне 3 пъти пътувам по магистрала Тракия, не съм усетил подобрение в обхвата, мрежата или нещо друго. Нали с Ексиноса вървяха скапани модеми и още какво ли не, а с Снапа всичко беше уникално.
[-] 4 потребители изказват благодарност на martoo за това мнение:
  • milss, Monipeev, OliQueenBG, scorceni
Цитирай
#65

Смятат ме за най-едни от най-претенциозните потребители тук, но безброй пъти съм писал, че на Ексинос-а нищо му няма, кантар с процесорите от неговата си генарация. 

Ппроблема не са чиповете, а как ги имплементира производителя. И точно тази имплементация е безумно лоша, много далеч от това, което се желае за флагшип устройство. Анимациите бяха лоши почти цялата година, за гейминг зле, оптимизация за приложения, игри, интерфейс зле. Батерия....едвам се класира.
Всяка година Самсунг устройствата са на дъното като пърформънс няма какво да се лъжем, искат да поддръжат ниски температури ама го направи "софтуерно", вместо да ъпдейтнат охлаждането. 

И въпреки, че са издънили работата и с перфектния чип Gen 2, телефона все пак е голям ъпгрейд, просто за поредна година не каквото се очаква....не че аз очаквах изобщо.

3д пърформънса след тротълига добре е едни 80% напред, как по-точно не е ъпгрейд това? CPU-то е едни още 20-25%, както и работи по-ефективно. Ако лятото липсват насечените анимации това ще е страхотен ъпгрейд за мен, само за това бил го направил дори.20-25% батерия бонус не е съвсем зле, горе долу толкова трябва за да си изкараш деня адекватно и без притеснения.

Това, което продължава да дразни най-много, е че китайците го убиват и като пърформънс и температурно дори, а плащаме премиум цена за телефон с голям корпус, който не трябва да има абсолютно никакви проблеми с охлаждането точно с този чип.
[-] 2 потребители изказват благодарност на 100 за това мнение:
  • Bavarche, Marto.g
Цитирай
#66

Като китайците ги убиват защо никой не ги купува? Тук да има общо 10 човека с цитираните от теб марки... Говорим за флагмани не среден и нисък клас. И не само тук и по целия свят е така, обърни внимание колко са продадените бройки от 12S Ultra на Xiaomi и колко са на Самсунг и Apple(само флагмани те им) . Xiaomi с Gen1 даже се изключваха сами от прегряване. Цялата работа е, че не трябваше да преминават на 4nm процес или да се обърне сериозно внимание на охлаждането.
Цитирай
#67

https://nixanbal.com/samsung-galaxy-s23-...everything
Който го интересува, колко му е здрав телефона.

Относно темата "Лични впечатления и коментари", в нея може да се споделят всякакви новини и ревюта от всички, които имат интерес, не само за потребители, които имат телефона. Затова и заглавието не е само "лични впечатления" или само "коментари", та всеки, както казах, да може да споделя, това което е намерил за полезно.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#68

(2023-02-10, 13:21:11)martoo написа:  Като китайците ги убиват защо никой не ги купува? 

Защото не се продават тук и защото хубавото започва от 12S нататък. Последните 2 годиини просто дръпнаха много сериозно и Xiaomi и Vivo. В момента сме на принципа името продава, докато се саморегулира пазара има да има още време. Китайците не са "гъзарски" избор за момента.

Едно от хубавите камера ревюта, препоръчвам канала като цяло. Има и S23U срещу С22U и е интерсно.
Eто как изглеждат тротълинга:
[Изображение: throttling.png]
Цитирай
#69

Преди два дни взех моя,но още не съм го отворил.Реших да сменя най накрая S9+.Надявам се всичко да е ок и да бъда доволен като от S9+.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#70

Не знам как някой може да се въздържи от отваряне и употреба на телефона.
Аз вече няколко дни съм върху бутона "Купи", но все се въздържам, вероятно от мнението ми и не така удовлетвореността ми от сегашният S22U и незнанието ако това е и при новата серия.
Това, което ме кара да се замисля за смяната обаче, е именно изключително положителните коментари за батерията навсякъде и коментарите за плавна работа на S23U, нещо което ми липсва сега.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
[-] 3 потребители изказват благодарност на Monipeev за това мнение:
  • Bavarche, Nikito82, OliQueenBG
Цитирай
#71

Аз съм със С22У и плавната му работа е на лице. Е едни 15% батерия повече биха дошли добре, но нямам и месец с тоя телефон, за да взимам следващия. Вече ще чакам С25У аз. Това което ми трябва ми го предоставя 22ултрата.
Още преди години от 7едж на 9 + не видях, кой знай какво, после от 9+ на 10+ също. За мене е излишно. Просто хората искаме най-новото и после търсим причина да оправдавам огромния разход. Това е истината. Никой не може да ме обеди, че 10лв разход за 20% батерия са оправдани.
Вече е друг е въпроса, когато човек има пари, да си угажда.
Ако бях изчакаш, щях да взема 23, но когато имаш 22 не виждам смисъла. 24 сигурно ще е по-добре в 25 може и да има иновации. И така. А също обичам най-новото, най-последното. Но тук в момента, е точно това имаш пара угажда си, предимствата са минимални. И за средностатистическият работник, ъпгрейда е не оправдан! И моля никой да не ми преписва, ако мога така да кажа, че С23У е скапан телефон. Не давам коментари за нещо което не съм ползвал
И съм сигурен, че ще е по-добрият апарат.
На времето, сигурно само аз негодувах срещу с7едж, но си беше добър телефон и изкара доста. Но бях критичен за флагман с кусури и връщания за смяна на дисплея.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
[-] 1 потребител изказва благодарност на Nikito82 за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай
#72

(2023-02-10, 11:48:03)martoo написа:  Лични впечетлания не означава това.......Да идем в технополиса и да щракнем 5 снимки с някаква тестова бройка и да коментираме как някакви други телефони се справяли по-добре, просто е смешно това поне за мен. Камерата не е получила нито един ъпдейт още, не да чакаме година, но поне 2-3 седмици. И Apple имаха проблеми в началото с 14PM, но с няколко ъпдейта оправиха нещата, така е в тази индустрия. Телефона още официално не се продава даже. И който си искам ще реплекирам! Това е форум, като не ти изнася нали знаеш.....

Така, в техно верига съм пробвал единствено 2 пъти, останалото са преки сравнения с апарати, единия от който кремава бройка S23 Ultra на мой близък но ти няма откъде да знаеш това. Кое и на кого му изнася явно е твой проблем, не мой. При следващо репликиране ще помоля модераторите да се намесят а теб ще report-на за заяждане. Като не ти изнасям пък аз не четеш - има лесно. 

Снимки нямам намерение да прикачвам защото не ми се играеше със групирането на снимки от няколко у-ва - играчка си е, гледали сме ги на място и после трихме. Сега да тръгна да се занимавам , чак пък толкова... Казвам ти ама точно лични впечатления. И те са, че положението е трагично а очаквания нов Snapdragon да внесе едва ли не чудеса - е не внесе, както вече стана ясно и от други тук.

А за радио модула - оле, леле, точно на места със лош обхват съм нямал проблеми единствено с у-ва с Exynos и Kirin и почти винаги със Snapdragon/да не дава господ Mediatek. Точно там, където ми се разпадат разговори или се разпада 4G интернета при други у-ва точно Exynos винаги е имал най-доброто радио, макар и с цената на консумация на батерия. Сещам се още навремето като смених на място с доста лош обхват някакво Sony (Snapdragon 4x нещо си) със S7 (не Edge). Че аз се преродих... 

И сега нямам никакви ядове на места на които други имат така, че точно за радиото дума не може да се каже при Exynos. Да, консумира ама насреща ти и дава. И тези "чертички" отгоре винаги са по-малко, защото не мерят обхвата...

Иначе съм далеч от мисълта, че китайците са особено напред - каквото и да е, MIUI е нещо ужасно лично за мен, не мога с това нещо да свикна и това е, гадно ми е...
Цитирай
#73

(2023-02-10, 19:51:14)Monipeev написа:  Не знам как някой може да се въздържи от отваряне и употреба на телефона.
Аз вече няколко дни съм върху бутона "Купи", но все се въздържам, вероятно от мнението ми и не така удовлетвореността ми от сегашният S22U и незнанието ако това е и при новата серия.
Това,  което ме кара да се замисля за смяната обаче, е именно изключително положителните коментари за батерията навсякъде и коментарите за плавна работа на S23U, нещо което ми липсва сега.
Няма какво да му мислиш, доста са са се постарали спрямо S22U. И им се е получило

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
[-] 1 потребител изказва благодарност на TNTKZ за това мнение:
  • gazibarev
Цитирай
#74

(2023-02-10, 19:51:14)Monipeev написа:  Не знам как някой може да се въздържи от отваряне и употреба на телефона.
Аз вече няколко дни съм върху бутона "Купи", но все се въздържам, вероятно от мнението ми и не така удовлетвореността ми от сегашният S22U и незнанието ако това е и при новата серия.
Това,  което ме кара да се замисля за смяната обаче, е именно изключително положителните коментари за батерията навсякъде и коментарите за плавна работа на S23U, нещо което ми липсва сега.
Моя вероятно ще пристигне всеки момент и имам лоша и много добра бройка S22U за сравнение, та ще има от мен едно реално сравнение без типичните хвалби и общи приказки.  Проблемите на S22U след като се мъчихме 6-7месеца преди да започне да става за нещо тоя телефон са:
-тънък звук от спикърите
-посредствена батерия
-посредствена стабилизация на камерата
-слаб продължителен пърформънс
-насичащ интерфейс лятото

Иначе последните 2 месеца след ъпдейтите работи много плавно, за сравнение преди работното ми xioami го убиваше на тоя фронт, а сега нещата са обратно. При новия С23 уж е плавно заради новия чип, но май ще се окаже, че е заради OneUI5.1 т.е. махаме 22ките точно когато са вече оправени. Звука и батерията трбява да са почти сигурно подобрени, което на мен ми стига. Общо взето този ъпдейд има някакви шансове да е смислен, но ще видим понеже тия работи с тротълинга хич не ми харесват на първо четене....поне и със и без него пак е ъпгрейд.
Цитирай
#75

След 2 дни ползване на S23 Ultra, вече имам някои доста положителни впечатления спрямо стария ми S22 Ultra. Както казах и в предния си пост батерията този път се справя страхотно, откачам телефона сутрен около 6:00ч. от зарядното и при цял ден интензивно ползване, малко мобилен гейминг (Marvel Strike Force) се прибирам около 19:00ч. с около 50% заряд. Само за сравнение със същата употреба на S22 Ultra се прибирах с около 25-30%. За батерията забелязах и, че по време на мобилен гейминг консумира по-малко енергия. Телефона наистина работи много плавно, не знам дали това се дължи на новия процесор или на OneUI5.1 но оставя много добро впечатление. Щом един приятел който е фен на ябълката заяви, че работи мазно като iPhone. Камерата също е подобрена, да не е камера която ще промени мобилната фотография, но снима добре може би е на нивото на S22 Ultra, а знаем, че се чакат ъпдейти така, че ще има още подобрения. Видео стабилизацията настина е осезаемо по-добра от тази при S22 Ultra. Това са основните ми впечатления, всичко друго си е като при предходния модел. Днес продадох стария S22 Ultra на Flip.BG така, че няма да мога да правя повече сравнение между двата.

П.С. И не пиша тези положителни черти само защото съм си купил телефона. Ако смятах, че не си заслужава щях да го продам и да си остана с S22 Ultra. Признавам се, че след прочетени коментари тук се чудех дали да купувам новия модел. Сега се радвам, че го направих. Вярно не е голям ъпдейт спрямо предходния модел, но само заради батерия, процесор и камера си срува ъпгрейда. Дано да съм бил полезен на хората които като мен се чудят дали да преминат на следващия модел.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
[-] 6 потребители изказват благодарност на OliQueenBG за това мнение:
  • bobytsekov, martoo, milss, Monipeev, TNTKZ, valdesbg
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)