Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Samsung Galaxy S23 Ultra

Вчера си рових из минималистичната кутия на телефона и установих, че в кутийката с документите и кабелите има (като че ли) screen protector. Някой знае ли нещо, защото този screen protector ми се видя странен?
Цитирай
Аксесоари

(2024-02-26, 10:18:59)sapiora написа:  Вчера си рових из минималистичната кутия на телефона и установих, че в кутийката с документите и кабелите има (като че ли) screen protector. Някой знае ли нещо, защото този screen protector ми се видя странен?

Може ли снимка на screen protector-а?
В моята кутия няма нищо освен кабел за данни и документи.
Най вероятно си го позабравил дадения screen protector.Имам спомени че при отварянето на кутията на телефона ми се видяха много малко джунджурйики ,без зарядно както и без screen protector на самият телефон а да ми е обягнало че има screen protector в самата кутия на телефона няма шанс.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





[-] 1 потребител изказва благодарност на Compare за това мнение:
  • dragodraganov
Цитирай

Довечера, стига да не забравя ще го снимам. Иначе като се отвори кутията с документите, мисля че от страната, където стои кабела, има едно ушенце за да се извади кабела, и под това същото ушенце има друго ушенце, които издърпах и ми се струва, че е screen protector.
Цитирай

Какво безжично зарядно ползвате?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

(2023-02-07, 19:44:16)eksoldier написа:  Пуууу оня ден нямаше стъкла на Whitestone в емаг. Сега видях, че има за 120 кинта, а чакам кейс от тях. Сега нова доставка с 6 лв. Такса отказвам едната и поръчвам стъкло и кейс от md smart - emag. А дадох 35 кинта днес за смотания Самсунг протектор...

Изпратено от Samsung S22 Ultra с помощта на Tapatalk

(2024-02-29, 16:17:04)Nikito82 написа:  Какво безжично зарядно ползвате?

https://www.citytel.bg/bezjichno-zaryadn...rger-black
Но трябва да се ползва със 25w зарядно
Цитирай

Здравейте! Преди няколко дена си сложих whitesone dome glass на телефона, като предварително гледах клип как се слага. Беше пуснат тук в темата. Има нещо като гума, което се слага върху пръстовия отпечатък (така показаха на видеото) като предполагам идеята е да направи така че отпечатъкът да се активира безпроблемно всеки път. Нямам идея как работи тази гума и какво прави, но сега моят работи рядко от първия път. Преди това бях с оригинален протектор на самсунг (надрах го от допир с инструменти докато ползвах телефона за фенер и трябваше да го сменя) и нямах проблем с отпечатака. Работеше на 100%. Другото, което забелязах, е че отключването с отпечатака отнема поне секунда (силно казано, но не е веднага) за да отключи телефона. При вас така ли е? Отделно свиквам с гладката и хлъзгава повърхност в сравнение с матовия протектор и нещо не ми допада. Иначе 1вия протектор при слагането го прецаках, не се разнесе лепилото добре навсякъде, а вторя го сложих 99.9% перфектно.

Samsung S23 Ultra 5Gangsta Alpha Omega Supreme a.k.a Galactus 2.0
Цитирай

Не помня да е имало гума между екрана и протектора !
Ако си сложил такава е нормално да не хваща.

Евтина алтернатива е smartdevil
Цитирай

(2024-07-14, 12:39:21)emzo написа:  Не помня да е имало гума между екрана и протектора !
Ако си сложил такава е нормално да не хваща.

Евтина алтернатива е smartdevil

Разбира се, че няма гума под протектора. Мисля, че тук във форума го има като премер как се слага същото видео. 9:15 минута

Samsung S23 Ultra 5Gangsta Alpha Omega Supreme a.k.a Galactus 2.0
Цитирай

Ясно, на други клипове слагат тежест. Идеята е стъклото да прилепне хубаво там.

Адд-на ли наново пръстите след като сложи стъклото ?
Цитирай

Да, на ново добавих отпечатъците.

Samsung S23 Ultra 5Gangsta Alpha Omega Supreme a.k.a Galactus 2.0
Цитирай

Сигурно си един на хиляда Sad

Поръчай си смарт девил като по-евтина алтернатива
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)