Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Поръчка от Yettel - кредитна оценка

Значи имат ли бройки ми наближава реда,ако има ред де !
Цитирай
Аксесоари

Някой случайно с поръчка от Емаг? При мен е на изчакване вече седмица.
Цитирай

Аз съм поръчал зелен от Техномаркет, вече почти преди 10 дена, още си го чакам. Казват ми началото на Март...
Цитирай

Здравейте и от мен.

Като отдавна отсъстващ от този форум и като бивш притежател на Note 3, реших отново да се завърна към клуба, на фона на безбройните положителни качества предоставени в тазгодишната S23 серия и най-вече за мен, едно от водещите Snapdragon-a.
За съжаление обаче хубавото до момента свършва тук и се връщам специално към тази тема, за да бъда съпричастен и към останалите "очакващи". Нека споделя, че същото го "играя" в момента с Виваком. Имам две поръчки, през два канала едната на 14.02, другата на 16.02 и резултати до момента няма, въпреки ежедневната комуникация, било то чрез Call center или писмено, през профила ми и съответната форма. Щеше ми се да похваля поне един адекватен reseller, но пък смятам, че заслужено влзиат в тази зала на "славата".
Късмет на всички чакащи, надявам се в най-скоро време да се разпишем активно и положителни и по другите теми, но най-скоро да е в "Преброяване на собствениците на Samsung Galaxy S23 Ultra " Smile
Цитирай

Аз съм поръчал на 15.02 в А1 и още чакам.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Във Варна живея, с направена поръчка от Техномаркет от 11 дена вече. Тук в един от техните магазини в момента ми казват, че имат един запечатан наличен и свободен. Но като им го поисках казаха, че трябва да го платя... Само в БГ сигурно я има тази идиотщина и лакомия за печалба. Защото съм вързан вече да си чакам, пък този да го дадат на друг...

Правя разлика между онлайн магазин и клон във Варна, но да не забравяме, че са една фирма.. Аз като клиент не се интересувам от вътрешните им разчети, има ли бройка, редно е да я получа или този, който е преди мен!
[-] 1 потребител изказва благодарност на RoboCop за това мнение:
  • OGIER
Цитирай

И аз все още чакам, поръчан на 10.2 онлайн от Yettel, без никакво развитие статус на поръчката "Приета за обработка".
Цитирай

Аз им писах на един имейл оставен, след като 2 3 дена нямаше промяна на статуса и на следващия ден пишеше изпратен по куриер. И от там още 2 работни дни бавен. Не зная дали е било случайност, но имайки предвид, че телефона е произведен на 14.02. Как на 16.2 направиха заявка за куриер, на 17 са го взели на 18.2 беше в града, не зная. Доста бързо е пристигнал. Поръчката бешв от 13.2.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

(2023-02-24, 15:31:56)RoboCop написа:  Във Варна живея, с направена поръчка от Техномаркет от 11 дена вече. Тук в един от техните магазини в момента ми казват, че имат един запечатан наличен и свободен. Но като им го поисках казаха, че трябва да го платя... Само в БГ сигурно я има тази идиотщина и лакомия за печалба. Защото съм вързан вече да си чакам, пък този да го дадат на друг...

Правя разлика между онлайн магазин и клон във Варна, но да не забравяме, че са една фирма.. Аз като клиент не се интересувам от вътрешните им разчети, има ли бройка, редно е да я получа или този, който е преди мен!
При мен в Норвегия, също е така. Ако поръчаш нещо онлайн и после го видиш в техния магазин налично. Трябва да го платиш и да си отмениш поръчката онлайн.

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB Titanium Black
Цитирай

Като чета тук от всички доставчици какво пишете....май добре съм направил като го поръчах на 1и февруари ( в 0.00 вечерта ) 🫨 А тогава си помислих че е яка психария да седя и да правя това по нощите , но на 5и февруари го взех от магазина на Yettel
* първоначално бяха казали , че ще се изпълняват доставки от 17и ( за предпродацбите ) , но после явно са получили някакви бройки и излезе банера в който се твърдеше, че ще се доставят и преди 10и...
Звъннах им да кажа , че искам най-скороошната дата и така нещата се случиха при мен ( но както в глобален мащаб е имало рекорд на предварителни продажби за 23та серия, така явно и тук не са очаквали и са заявили или е имало налично за нашият регион по-малко бройки 🫡

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Аз го поръчах на 1ви на обяд от Самсунг и те го пратиха същия ден, на куриера му отне 5 дни за да го достави

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB Titanium Black
Цитирай

То и за С22У е имало драми с доставките, така че... Просто е важното да те обвържат и да чакаш, някой ще се откажат, масово ще чакат поръчката...

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

Началото на март са ми казали още като подписах лизингът. Просто ги натискам да ме имат в по приоритетната група, ако нещо шмекерят.

E- mail, 2-3 обаждания към оператор в онлайн магазин и няколко към локални магазини им стигат. Big Grin Признавам си, сега имам повече свободно време и си намирам занимание, хахах. Big Grin
Цитирай

Този телефон поне кафе прави ли, че така сте се втурнали през глава...  Tooth Storstark

Sony Z5 Compact.
[-] 1 потребител изказва благодарност на b0bb0 за това мнение:
  • foxhd
Цитирай

(2023-02-25, 14:37:04)b0bb0 написа:  Този телефон поне кафе прави ли, че така сте се втурнали през глава...  Tooth Storstark
Винаги съм се чудел, защо хората усмиват/иронизират страста на други която те не изпитват

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 7 потребители изказват благодарност на OGIER за това мнение:
  • BeyondHorizont, Dowper, Marto.g, martoo, martosblack, OliQueenBG, scorceni
Цитирай

За много хора телефона е нещо, което е маловажно, незначително и безсмислено. За други е важна и интересна част от живота им.
Въпрос на приоритети и избор.
[-] 6 потребители изказват благодарност на Mendeleev за това мнение:
  • Dowper, felipe, Marto.g, martosblack, OGIER, OliQueenBG
Цитирай

След като си купуваме флагмани се предполага, че телефонът, респекривно новите технологии, е важна част от всекидневието ни. Тук обаче не става дума за интереси и приоритети, а по скоро за малка (дали?) патология и компенсиране с желанието да имаш най-новото, най-скъпото, най-голямото... , при това веднага, което да размахаш гордо пред света вместо оная си работа. Простичко е

Изпратено от моят SM-S908B с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2023-02-24, 17:02:13)Nikito82 написа:  Аз им писах на един имейл оставен, след като 2 3 дена нямаше промяна на статуса и на следващия ден пишеше изпратен по куриер. И от там още 2 работни дни бавен. Не зная дали е било случайност, но имайки предвид, че телефона е произведен на 14.02. Как на 16.2 направиха заявка за куриер, на 17 са го взели на 18.2 беше в града, не зная. Доста бързо е пристигнал. Поръчката бешв от 13.2.
Интересно ми е, как е доставен до България от фабриката във Виетнам за по малко от 24 часа. Моя е произведен на 06.01.2023г. Така, че има време да пристигне, но при теб е било нещо супер бързо.

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2023-02-25, 18:03:29)rudizlz написа:  ... , при това веднага, което да размахаш гордо пред света вместо оная си работа. Простичко е

Изпратено от моят SM-S908B с помощта на Tapatalk
Аз тук не съм съгласен, но това е мое мнение.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Mendeleev за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай

(2023-02-25, 18:30:54)Mendeleev написа:  Аз тук не съм съгласен, но това е мое мнение.
Нито пък Аз, но човекът явно съди така по себе си !!!
Аз моят не съм го показвал Все още на никого и винаги седи в джоба ( не по маси, дивани, табла или на врата 🫨 )

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 4 потребители изказват благодарност на OGIER за това мнение:
  • Dowper, martoo, Mendeleev, OliQueenBG
Цитирай

(2023-02-25, 18:29:42)st76hi написа:  Интересно ми е, как е доставен до България от фабриката във Виетнам за по малко от 24 часа. Моя е произведен на 06.01.2023г. Така, че има време да пристигне, но при теб е било нещо супер бързо.

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk
Не не е 24ч, може би над 48 са, понеже на 16 са направили явно само товарителница, на 17.2 куриера го е взел. Но все пак това е много бързо и не зная как става така.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

(2023-02-25, 20:15:20)Nikito82 написа:  Не не е 24ч, може би над 48 са, понеже на 16 са направили явно само товарителница, на 17.2 куриера го е взел. Но все пак това е много бързо и не зная как става така.
С налични бройки от официални представителства ( за нас са от Гърция, което е точно толкова време ) 🫡

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Е налични, но телефона е произведен на 14.02

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
[-] 1 потребител изказва благодарност на Nikito82 за това мнение:
  • OGIER
Цитирай

(2023-02-25, 20:42:16)Nikito82 написа:  Е налични, но телефона е произведен на 14.02
Точно това е интересно, защото по принцип ги произвеждат в другия край на света. Колкото и бързо да ги доставят пак си трябва време.

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk
Цитирай

Ако математиката е точна, излиза, че посочените дати на производство може и да не са вярни.

Sony Z5 Compact.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)