Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Поръчка от Yettel - кредитна оценка

(2023-02-26, 14:43:07)b0bb0 написа:  Ако математиката е точна, излиза, че посочените дати на производство може и да не са вярни.

Явно има някакво разминаване в датата на производство, или тази програма не изписва коректно датата на производство. Или пък лепенката на гърба на телефона,, лъже"... не знам кое е от двете - на гърба на телефона ми пише 22. 12.2022, а тук програмата дава друга дата


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy Note - Black,Samsung Galaxy Note 2 -WHITE ,Samsung Galaxy Note 3 Black, Samsung galaxy Note 4 black
Цитирай
Аксесоари

Може да има разминаване заради различни дати на асемблиране и качествен контрол с опаковане.
[-] 1 потребител изказва благодарност на BisVal за това мнение:
  • Dowper
Цитирай

Надали ви е толкова от значение, дали телефонът ви е произведен онзи ден или преди месец.. Smile
Цитирай

Разбира се, че има. Накои не обичат да имат устройство още от първата им ревизия.

 
Цитирай

Съгласен съм, не го взех предвид. Smile

В този ред на мисли, до някъде не съжалявам, че чакам по- новата партида. Силно се съмнявам, дребните проблеми, ако въобще има такива, в производствения процес да са изчистени в нея. Все пак и персоналът натрупва необходимият опит за модела.. Big Grin То 99.5% сигурно от роботи се прави всичко, ама айде.. Smile

Само да не претупат нещата в бързината с огромното количество поръчки и да бълнат бъгава партида..
Цитирай

(2023-02-26, 19:07:29)NoMaD написа:  Разбира се, че има. Накои не обичат да имат устройство още от първата им ревизия.
Toва се оказа, че май няма значение....иначе как ще обясним, че 2бр С22ки куперни преди 1-2 месеца са много лоши бройки? Как не ги оправиха за толкова време ако има ревизии?

Инае май всички сме декември до момента?
Цитирай

Тия, които взехме първи, сме декември да. Но не мисля, че има значение, до момента няма индикации за някакъв хардуерен проблем с първите бройки.
Цитирай

Да и моят е декември, и да има някакви изненади затова си има гаранция. Аз още не знам как тези идиоти от А1 ми изпратиха телефона за 2 дни 😀.
Цитирай

Някой още чака ли от А1 преордер?

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

(2023-02-27, 14:53:48)felipe написа:  Някой още чака ли от А1 преордер?
Аз все още.
Преордера е направен на 08.02.2023г.

☆ SamSunG S21 Ultra ☆

☆ SamSung S23 Ultra ☆
Цитирай

Ужас..... е в такъв случай за какъв чеп е тоя преордър като ти все още чакаш, а хората си го купиха и го ползват след официалната дата на продажба??? Баси пародията. Моя го заявих от вивата на 2ри февруари и на следващия ден го взех.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай

Аз бях направил на 12.02 и уж всичко точно,трайкат си,на 15 им звъннах за какво става и получавам след един час мейл.че не мога да мина на най високия им план,който е 60 лв( е имаха промоция първата година да е 30) а аз съм на 33 и 90.Дадоха ми 24 часа да мисля дали да мина 2 години на най високия им план,аз не се съгласих и ми канселираха поръчката.Та направих нова поръчка на жената на номера на 15 ти 02 и от тогава статуса на поръчката и е -Pre Order Samsung Galaxy S23 Ultra.Та моята поръчка е от 15.02,ама те щом още от 8 ми не са я изпълнили,леле мале. Sad Sad Sad

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Според мен, бройките на А1 за приордъра свършиха на 03.02.2023, когато за първи път свършиха наличните в онлайн магазина. После, за да вземат на хората парите, а и да си увеличат договорите, решиха да отворят пак поръчките и на 16-ти да ги обобщят и поръчат, пък кога ще ги изпълнят.... 🫣🫣🫣
Важното е да има вързани хора.

Дай боже да си заслужава чакането.

☆ SamSunG S21 Ultra ☆

☆ SamSung S23 Ultra ☆
Цитирай

Аз преподписах на вивата на най високия им 60лв (преди това пак бях на най високия им 2 год 50лв) Платих в кеш телефона S23 Ultra 1Tb 1847лв. Наистина този път с тоя преордър дето се казва ударих кьоравото. 1 Тб до гледах по 3600лв... лудница :x

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
[-] 2 потребители изказват благодарност на gazibarev за това мнение:
  • eksoldier, OGIER
Цитирай

Не ве,60 лв план,който е на промоция.Първата година по 30 лв,а втората по 60 лв на месец.И аз понеже съм с 34 лв не мога да мина на него.Къде е логиката не знам ,като промоционалния им план излиза 45 лв средно на месец.Неведоми са размислите на А1.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
[-] 2 потребители изказват благодарност на felipe за това мнение:
  • eksoldier, Mendeleev
Цитирай

Заеби плана.... не знам какъв е смисъла от тоя преордър когато нямат бройки. Тия веднага ама на момента клякат при едно дело в КЗП. Подпиши тука новия договор и ейся ще ти пратим новия телефон......ама малко по късно...или пък няма ти го пратим. Нали подписа вече

А за тия договори май можеш да преподпишеш ако ти остават не по малко от 3 месеца до края на плана. За това може да се инатят.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай

Няма да клекнат, вързали са си гащите, идеята е на преордъра е промоционалната отстъпка от 200лв. Ако искаш да вземеш от първите бройки влезли в България , влизаш в 00:00ч в началото на преордъра и рефрешваш докато излезе опция за поръчка, това е било винаги. Септември месец при iphone 14 pro max беше същия филм. Моята потъчка са Самсунга беше от 07.02 и го получих на 21ви. Тая година Самсунг счупи рекордите по поръчани бройки на преордър и не могат да смогнат с доставките, но със сигурност всеки който е поръчал ще си получи бройката Smile Относно казуса на фелипе и при мен имаше същия проблем и аз също го завъртях на жена ми на номера, но не съм канселирал първата поръчка , а го направих по телефона със служителка от онлайн магазина.
Цитирай

(2023-02-27, 20:10:00)RuShY написа:  Според мен, бройките на А1 за приордъра свършиха на 03.02.2023, когато за първи път свършиха наличните в онлайн магазина. После, за да вземат на хората парите, а и да си увеличат договорите, решиха да отворят пак поръчките и на 16-ти да ги обобщят и поръчат, пък кога ще ги изпълнят.... 🫣🫣🫣

По принцип това е идеята, но реално не стана така. Моята поръчка от 6ти направена след изчерпването на количествата беше изпълнена, имало е втора доставка, но явно не е стигнала за всички т.е. тези които са поръчвали на по-късни дати.

Иначе е малко в повече мрънкането около тези поръчки, в крайна сметка единственото което се изисква за да е коректно е да можеш да си направиш поръчката и последната да бъде изпълнена без значение точния срок. А иначе пак систрува, защото взимаш телефона на пне 400-500лв по-добра цена от преордера във веригите и почти 1000лв разлика от нормалната цена. За тия пари не че са ми проблем голям, но още по-малък проблем ми е да почакам малко и да не ги давам излишно.
Общо взето ако изпълнят поръчките макар и със закъснение всичко е ок като покупка/цена. Миналата година чакането беше двойно за любимия ни ексинос, 5 седмици или нещо от сорта...
[-] 2 потребители изказват благодарност на 100 за това мнение:
  • Dowper, OliQueenBG
Цитирай

То миналата година имаше криза с чиповете и с какво ли още не.
А и тази промоция е мислена и съответно е съобразено, че трябва да се произведат повече бройки в началото.
Сега, кой, колко решава да поръча за тук и колко бройки им отпускат е друго.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай

Идеята на преордъра при с23 ултра е 450 лв. отстъпка от Самсунг, не знам обаче какви срокове за доставка са обявявани от Самсунг. Но който го е взел от Самсунг на преордър го е получил на следващия ден. Останалите ще чакаме явно, Аз си чакам от 14/02/23 през yettel.
Цитирай

450 не е, повече е, гледах с23у 1800лв 512гб в Иеттел, а в полиса беше 2650лв. След промото, апарата вече е 3000лв. Така че става дума за 1000+лв

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
[-] 2 потребители изказват благодарност на Nikito82 за това мнение:
  • gazibarev, OliQueenBG
Цитирай

(2023-02-27, 20:12:49)gazibarev написа:  Аз преподписах на вивата на най високия им 60лв (преди това пак бях на най високия им 2 год 50лв) Платих в кеш телефона S23 Ultra 1Tb 1847лв. Наистина този път с тоя преордър дето се казва ударих кьоравото. 1 Тб до гледах по 3600лв... лудница :x
Аз взех 512 gb. версия за 1570 лева от Виваком, а най високия план ми го дадоха за 47 лева средно. Този път наистина беше много на сметка да се вземе телефона.

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2023-02-28, 20:05:23)Nikito82 написа:  450 не е, повече е, гледах с23у 1800лв 512гб в Иеттел, а в полиса беше 2650лв. След промото, апарата вече е 3000лв. Така че става дума за 1000+лв

Точно 450лв е отстъпката на на преодера! Smile
200лв е- валчера плюс -250лв заради това, че вземаш по- голяма версия на цената на по- малката.. Пак в рамките на кампанията. Wink
[-] 1 потребител изказва благодарност на RoboCop за това мнение:
  • Dowper
Цитирай

Отделно има и отстъпка при преподписване на договор от мобилния оператор. Миналата година от Йетел взех S22 Ultra за 1680 лева.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай

Някой от Yettel да е получил телефона поръчан на 15.02 или 16 ?

Изпратено от моят Mi MIX 2 с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)