Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google Pixel 7 / 7 pro 5g/VoLTE в БГ
#51

Междудругото, България е единствената страна от Европейския съюз, в която няма поддържа на Google Pixel устройства. Всички останали държави от ЕС бяха включени с последните ъпдейти. Аз лично смятах, че с Гърция ще мине и България, не явно не.
[-] 1 потребител изказва благодарност на p_v_a за това мнение:
  • nanobanano
Цитирай
Аксесоари
#52

И Малта и Кипър не са. Но мисля че рано или късно ще го пуснат и за нас.
Цитирай
#53

Ами то реално Българските оператори не са Български. Всички са чуждестранна собственост. Мрежите и инфраструктурата ни са различни. Че Гугъл си гледат Американския пазар и Западни държави само, е факт. Но някой ден ще ни огрее.
@PieroBG аз съм с физическа карта на Yettel и хакчето няма грешка. в централни части на Варна стигам до 250mbps download u 60mbps upload, което е пре достатъчно. Нямах нужда от обаждана на оператор понеже и Sim картата ми е 5G и функциите са ми включени.
[-] 1 потребител изказва благодарност на BlueFish за това мнение:
  • PieroBG
Цитирай
#54

Пуснаха ми Volte, поиграх си с тези хакове... не съм очарован. Подкарах ги, но не работи стабилно и при смяна на местоположението и WiFi мрежата крашва и трябва да правя всичко от начало. Не знам така ли трябва да бъде. Това е за хора с свободно време и здрави нерви. Няма ли възможност да се случат нещата без допълнителните хакове и програмки?
Цитирай
#55

Нямам такива проблеми.Настроих веднъж и това е.

Pixel 7 Pro Hazel 
[-] 1 потребител изказва благодарност на nanobanano за това мнение:
  • BlueFish
Цитирай
#56

Както се разбра от по рано, правиш го веднъж и край до следващия ъпдейт на софта. След всеки ъпдейт, пак гимнастика и така.

Sent from my Pixel 7 Pro using Tapatalk
Цитирай
#57

При мен пък от три дена не може да се активира.Последните версии съм свалил,но не се активира.Допреди това не съм имал никакви проблеми.
Цитирай
#58

Здравейте. Имам нужда от помощ. Правя всичко както е описано, но имам чувството, че нещо не е наред. Възможно ли е да се чуя с някой от вас, който е подкарал системата по телефона и да обменим мисли?
Цитирай
#59

Все пак си мисля, че по-добре опитай да опишеш подробно ситуацията тук. След един от последните ъпдейти имах проблем с Pixel IMS и трябваше да я преинсталирам / ъпдейтна, за да захапе, но от тогава не съм имал проблеми. Правя описаните стъпки след всеки ъпдейт и работи.
Цитирай
#60
Photo 

   
Ще се опитам да кача няколко скрийншота

С риск да досадя на някой...

Това съм направил като настройки

Изглежда, че системата работи, защото на някои от разговорите се изписва HD. Трябва ли при смяна на WiFi мрежата / от сдвоените и запаметени/, с която се свързва телефона да правя пак настройките на Shizuku и Pixel IMS?


Прикачени файлове Миниатюри
                       
                   
       
Цитирай
#61

Изглежда, че всичко работи от скрийншотите ти. Щом виждаш знак HD в историята на разговори, значи звукът е минавал през интернет и е бил с по-високо качество. Това е било или през LTE (VoLTE), или през WiFi (VoWIFI). Този символ (и съответно по-доброто качество) се появява само ако и ответната страна го поддържа, затова може да го няма на всички разговори. Ако си се свързал през уифи, ще имаш икона на wifi на същото място. Възможно е да имаш или само една от двете, или и двете икони една до друга. Докато високото качество (означено с HD иконата) зависи от това устройството на другия край на разговора да го поддържа, VoWIFI няма отношение с това и би трябвало всеки разговор, който провеждаш през уифи, да има съответната икона в списъка.

С горното би трябвало да можеш да потвърдиш дали всичко работи както се очаква. А относно това кога трябва да се направи отново процедурата: само след ъпдейт или формат. Рестартиране на телефона и смяна на уифи мрежи не трябва да „зачисти“ нищо.
[-] 2 потребители изказват благодарност на Arston за това мнение:
  • greenandroid, PieroBG
Цитирай
#62

Пуснаха 5G.След снощния ъпдейт на фирмуера вече работи 5G.
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на nanobanano за това мнение:
  • greenandroid
Цитирай
#63

При мен след месечната актуализацията днес си остана на LTE.

 
Цитирай
#64

Версията съвпада ли с моята,понеже аз съм в бета програмата?По принцип я спрях,но ако инсталирам официална версия ще изгубя всички данни.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#65

Не съм с бета програмата.

 
Цитирай
#66

С официалния априлски на 7 про и Yettel няма 5г

Sent from my Pixel 7 Pro using Tapatalk
Цитирай
#67

Може би е въпрос на време да се появи и в официалния.

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk
Цитирай
#68

Иначе се получават добри скорости на места .Тука минавах покрай едно село в Асеновградско(с.Болярци)
   

Pixel 7 Pro Hazel 
[-] 2 потребители изказват благодарност на nanobanano за това мнение:
  • bhayduko, Marto.g
Цитирай
#69

А появи ли ти се и wolte?

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk
Цитирай
#70

(2024-04-04, 13:41:28)Marto.g написа:  А появи ли ти се и wolte?

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk
Не се появи.Даже преди ъпдейта бях си го активирал с "хак" и сега трябва да правя пак гимнастиките.Същото и с VoWiFi.

Pixel 7 Pro Hazel 
[-] 2 потребители изказват благодарност на nanobanano за това мнение:
  • greenandroid, Marto.g
Цитирай
#71

(2024-04-03, 13:42:06)nanobanano написа:  Пуснаха 5G.След снощния ъпдейт на фирмуера вече работи 5G.
A каква ти е версията на Carrier settings version(28401-54000000088.18/2023-10-12)? Аз също не съм в бетата и с априлсия нямам 5G.

Pixel 7
Цитирай
#72

Ето я версията.Картата е бобска прехвърлена към А1,за това пише боб
   

Pixel 7 Pro Hazel 
[-] 4 потребители изказват благодарност на nanobanano за това мнение:
  • bankov, bhayduko, greenandroid, Marto.g
Цитирай
#73

Потвърждавам, чe с последната бета QPR3 beta 2.1(AP21.240305.005) има 5G при А1(Pixel 7). С официалния априлски релиз и аз нямах, трябваше да си флашна бетата ръчно на телефона.
Предполгам, че със следващия стабилен релиз през юни ще го пуснат по телефоните.

Google Pixel 7
[-] 4 потребители изказват благодарност на bhayduko за това мнение:
  • bankov, greenandroid, Marto.g, nanobanano
Цитирай
#74

Макар, че ме сърбят ръцете да инсталирам бетата ще изчакам да го пуснат официално. Благодаря ви за информацията!

Pixel 7
[-] 1 потребител изказва благодарност на bankov за това мнение:
  • bhayduko
Цитирай
#75

Аз вчера се регистрирах в бета програмата и се надявах да ми се появи OTA ъпейта, за да не ми трие телефона, но не се получи. Трябваше да го направя ръчно с флаш тула, но поне си заслужава всичките ядове причинени от забърсването на информацията Smile.

Google Pixel 7
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)