Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Honor Magic 5 Pro- обсъждане, ревюта, впечатления

Нали знаеш точната локация на чипа?

Безотказно работи при мен, ползвам го всеки ден.
Цитирай
Аксесоари

(2023-12-19, 19:54:47)emzo написа:  Нали знаеш точната локация на чипа?

Безотказно работи при мен, ползвам го всеки ден.

Ще пробвам при първа възможност.
Попринцип в горната част си мислех, че е..
Поне на всички телефони където съм ползвал.
Не съм се замислях въобще.
Четох, че е по средата някъде ...(ама кой да се сети )
..

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай

Под блока с камерите:
[Изображение: screenshot-172.png]
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

(2023-12-20, 10:04:42)emzo написа:  Под блока с камерите:
[Изображение: screenshot-172.png]

Днеска няколко плащания правих, бачка без проблем.
но никога досега не съм имал тел да е чипа там, явно заради това ме е мъчило хаха
Ноооо всичко е добре когато завършва доре хах
Весели празници, мерси

Honor Magic 5 pro Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на galev_90 за това мнение:
  • emzo
Цитирай

Може би заради голямата основна камера, която е разположена по средата не е отгоре.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • galev_90
Цитирай

https://www.olx.bg/d/ad/barter-kato-nov-...9m0Qj.html

Колеги, как ви се струва тази обява? Телефонът явно е от Англия, има ли някакви рискове от сорта на заключване към оператор и т.н.?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай

(2023-12-27, 14:43:02)whitehart написа:  ...Телефонът явно е от Англия, има ли някакви рискове от сорта на заключване към оператор и т.н.?

Може да се провери по няколко начина:
1. Обикновено в раздела "За телефона" или "За устройството" има раздел, в който е посочена информация за оператора. Ако в тази директория е посочен конкретен оператор или се споменава за заключване или заключване на SIM картата, тогава телефонът е заключен.
2. Вторият начин е с поставяне SIM карта от друг оператор в телефона. Ако след поставянето й се налага да бъде въведен код за отключване или ви информира, че е невъзможно да използвате SIM картата, тогава телефонът е заключен.
3. Проверка по IMEI - https://www.imei.info/

Успех с покупката!

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • whitehart
Цитирай

За последните 5 6г от чужбина имам закупени десетки апарати.
Нови, втора употреба за мен и познати.
Никой до момента не се е оплакал.
Включително моя magic 5 pro е от Англия

Honor Magic 5 pro Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на galev_90 за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

Прежалих малко пари отгоре и си взех нов от Зора. 512гб/12гб, черен

Изпратено от моят PGT-N19 с помощта на Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на whitehart за това мнение:
  • ganchev, milenvn
Цитирай

Честито! Не си сбъркал и със здраве да си го ползваш.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • whitehart
Цитирай

Мерси. Абе след две години с Айфон сега ми е малко тегаво, ама ще свикна. Първите ми впечатления са, че е много качествено и пъргав устройство.

Изпратено от моят PGT-N19 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Първи впечатления след 2 дни ползване:

Красиво устройство, много добра окомплектовка - инсталиран протектор на дисплея, силиконово гръбче в кутията, бързо зарядно. Епъл и Самсунг ти дават само едно мизерно кабелче, а тука всичко си има. Дисплеят е чудесен - ярък и приятен. Батерията засега е чук, може би е малко по-зле от предишния ми Айфон, но пък с 66 ватовото зарядно много бързо качва енергия, така че съм доволен. Откъм бързина всичко е шест, откъм удобство и плавност на работата - също. Засега не съм имал никакви забиви, лагове или софтуерни бъгове. Не съм имал време да тествам както трябва камерите, на първо четене изглеждат доста добри. На снимки в стая има тенденцията да изсветлява цветовете повече, отколкото трябва. Едно наситено оранжево на снимката изглеждаше бледо жълто, като че ли при по-слаба светлина се стреми да компенсира и малко пресолява манджата. Като се пооправи времето, ще поснимам навън. Засега доволно. Още свиквам с Андроид, след 2 години на Иос исках да видя какво се случва и в другия лагер. Засега изводът е, че и двете системи си имат и предимства, и недостатъци.
[-] 4 потребители изказват благодарност на whitehart за това мнение:
  • ganchev, iwan33, milenvn, tynata2
Цитирай

Вече почти половин година го ползвам. Доста съм доволен, и най-вече приликата с телефоните хуавей/тях вече не ползвам заради липсата на гугъл/. Две неща не ми харесват, едното е програмно и може и да го оправят, второто е хардуерно и там няма мърдане. Липсва ми повече хаптична обратна връзка при работа с устройството/като на xiaomi например/, а самата вибрация си е на ниво като качество. Относно хардуерния недостатък мога да определя оптичния скенер за пръстови отпечатъци. И да не бъда разбран погрешно, работи перфектно и е може би най-бързия в тази категория. Но ултразвуковия който беше на предишния маджик е това което търся най-вечече работи без да света областта на датчика и работата при влажни пръсти. А и скоростта там вече неможе да се има претенции. Седи ми и 4-ката и от време на време я вадя да си я ползвам. Надявам се сега да има ъпгрейд по въпроса с меджик 6 про. Може да ги събера и трите. 😀

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
[-] 3 потребители изказват благодарност на boboe за това мнение:
  • Be6i4, milenvn, whitehart
Цитирай

В поредната бета са добавили swipe за нотификации от всяка точка на екрана. Досега беше/е от върха на екрана.
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • whitehart
Цитирай

Супер. Излишно усилие е всеки път да си разтягаш палеца до горе. Само заради това мислех да слагам Nova launcher, но щом ще има... Впрочем знае ли се кога ще получим андроид 14?
Цитирай

Не.
Closed beta за Китай, после ще има публик бета.

Трябва да излезе 6цата, глобално и чак след това ще го пуснат си мислА Smile
Цитирай

Здравейте, някой пробвал ли е VoWIFI ?

OpEn YoUr MiNd , OpEn YoUr SoUrCe CoDe!!!
Цитирай

Хаптика го няма и в китайските версии.Дори и в клавиатурата,ако не я накараш в настройките.
Цитирай

(2024-01-03, 22:11:29)Al написа:  Здравейте, някой пробвал ли е VoWIFI ?

Безупречно работи на Виваком, А1 се дърпат, не било поддържано устройството.
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • Al
Цитирай

@emzo , забелязах, че си доста активен в тази тема.
Някакви интересни теми за телефончето дали знаеш откъде могат да се дръпнат?

OpEn YoUr MiNd , OpEn YoUr SoUrCe CoDe!!!
Цитирай

Освен оригиналните, нищо друго не ми харесва, а иначе:
https://4pda.to/forum/index.php?showtopic=1038320
Цитирай

Няма ли да ви правят раздел за този модел?  Май сте готови. Smile

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

Здравейте, колеги. С Хонор 70 съм и е дошъл момента за смяна. Въпроса ми е меджик 5 про или галакси 23 ултра? Ако имате наблюдения за плюсове и минуси на единия и на другия?

Изпратено от моят FNE-NX9 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Ами прочети темата.
Цитирай

Ами прочетох я за това и питам!

Изпратено от моят FNE-NX9 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)